Ramię montowane do rurek o średnicy 15-50mm BRODIT (6483991893)

8 dni do końca
cena kup teraz
86,10 zł
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 5,00 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,50 zł
 • Pocztex Kurier48 9,00 zł
 • lokalizacja: @ - TYLKO SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • rodzaj: uchwyt

Nasza oferta obejmuje oryginalne produkty szwedzkiej firmy BRODIT AB. Firma ta jest wiodącym producentem akcesoriów do montażu urządzeń mobilnych w samochodach osobowych i ciężarowych, motocyklach, rowerach, jachtach oraz w domu, biurze itp. Elegancki wygląd, estetyczne wykonanie, prosty i szybki montaż oraz wysoka jakość to cechy, dla których warto zaufać produktom firmy BRODIT AB.


PRZEDMIOTEM OFERTY JEST:

RAMIĘ MONTAŻOWE DO PROFILI (OKRĄGŁYCH, CYLINDRYCZNYCH) O ŚREDNICACH 15-50mm

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY!UWAGA!!! PRZEDSTAWIONE NA ZDJĘCIACH URZĄDZENIE ORAZ UCHWYT NIE SĄ PRZEDMIOTEM NINIEJSZEJ OFERTY!!!Podstawowe parametry oferowanego przedmiotu:

- Przeznaczenie: DO PROFILI O PRZEKROJACH OKRĄGŁYCH, CYLINDRYCZNYCH
- Wymiary ramienia (bez opaski elastycznej): 42 x 56 x 26mm (szerokość x wysokość x grubość)
- Wymiary powierzchni montażowej: 42 x 50mm (szerokość x wysokość)
- Średnica montażu: 15-50mm
- Materiał: korpus: twarde tworzywo sztuczne - ABS, opaska: guma
- Kolor: czarny
- Montaż: opaska elastyczna
- Kraj pochodzenia: SZWECJA
- Zestaw wyprodukowany przez: BRODIT AB


Opis oferowanego przedmiotu:

Oferowanym przedmiotem jest ramię montażowe do profili okrągłych, cylindrycznych o średnicach w zakresie 15-50mm. Montaż ramienia odbywa się za pomocą opaski elastycznej (gumowej). Opaskę owija się wokół okrągłego profilu, a następnie zatrzaskuje w blokadzie ramienia. Opaska służy do wielokrotnego montażu. Przykładem zastosowania mogą być kierownice rowerowe, motocyklowe, ramy wózków magazynowych i inne profile okrągłe lub cylindyrczne.
Ramię posiada wstępnie nawiercone otwory montażowe w standardzie AMPS. Otwory te pasują do każdego uchwytu firmy BRODIT.


Elementy będące przedmiotem oferty:

- ramię montażowe z opaską elastyczną - 1kpl.***** Przedmiot jest nowy, nieużywany *****

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY!


Zasady płatności, wysyłki i reklamacji opisane są w zakładce "Informacje od sprzedającego"

Kontakt:TEL.: +48 607 05 65 57 (pon. - pią. w godzinach 10-17)E-MAIL: lub FORMULARZ KONTAKTOWYZgodnie z (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) „Kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu do celów zarobkowych bez zezwolenia autora jest Z A B R O N I O N E i stanowi naruszenie praw autorskich.”
Materiały umieszczone w naszych ofertach w postaci zdjęć, opisów, kodu HTML, itp. są własnością firmy 100PLAMEK i wykorzystanie ich bez naszej zgody jest zabronione!
Wszystkie opublikowane znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

ramionapozostale akc_row
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 22,15 zł
kolejna sztuka: 0,10 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony priorytetowy 10,50 zł
kolejna sztuka: 0,25 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Pocztex Kurier48 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,10 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 4 dni
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,10 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 27,00 zł
kolejna sztuka: 0,10 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,10 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
PROWADZIMY TYLKO SPRZEDAŻ WYSYŁKOWĄ!

Dokonując zakupów z naszych ofert, akceptujesz "Regulamin" umieszczony na stronie "O mnie".

Kupując kilka przedmiotów, za przesyłkę płacisz tylko raz!!!

Numer konta otrzymujesz we wiadomości potwierdzającej zakup.

Wystawiamy faktury VAT.
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Firma prowadzi tylko sprzedaż wysyłkową. Nie ma możliwości odbioru osobistego zakupionego towaru.

kontakt

 • +48 607 05 65 57
  Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
100Plamek Agnieszka Koryczan
skrytka pocztowa 111 (ul. Senatorska 26)
30-951 KRAKÓW 45
 
a. Klient będący Konsumentem, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 (czternastu) dni od daty odebrania przesyłki. b. W celu odstąpienia od Umowy, Konsument wypełnia Formularz Odstąpienia od Umowy będący załącznikiem do Regulaminu Sklepu umieszczony na stronie \\\\\\\"O mnie\\\\\\\". Wypełniony formularz Konsument przesyła w formie elektronicznej na adres e-mail lub w formie papierowej na adres poczty tradycyjnej wskazany do składania reklamacji. Konsument może złożyć również oświadczenie odstąpienia od Umowy w innej formie niż ww. c. Konsument jest zobowiązany odesłać towar niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy. Do odsyłanego Towaru prosimy dołączyć dowód zakupu (paragon fiskalny). Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować i wysłać na niżej podany adres, a na przesyłce w widocznym miejscu napisać \\\\\\\"ZWROT\\\\\\\". 100PLAMEK Agnieszka Koryczan skrytka pocztowa 111 30-951 Kraków 45 (ul. Senatorska 26) d. W przypadku odstąpienia od Umowy, koszt odesłania Towaru, ponosi Konsument. e. 100PLAMEK dokonuje zwrotu należności za zwrócony towar (cena towaru oraz koszt dostawy do Konsumenta do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie) niezwłocznie, ale nie później niż w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych od dnia otrzymania zwracanej rzeczy lub potwierdzenia jej odesłania (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). 100PLAMEK dokona zwrotu należności w sposób określony przez Konsumenta w Formularzu Odstąpienia od Umowy. f. Konsument jest odpowiedzialny wobec 100PLAMEK za zmniejszenie wartości Towaru w związku z korzystaniem z niej w nieodpowiedni sposób. Ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonowanie towaru w taki sposób, w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym. Nie może jednak używać rzeczy w sposób nieograniczony. Jeśli tak robi, 100PLAMEK ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru.

reklamacje

a. Jeżeli kupiony towar ma wadę, Klient może złożyć reklamację z tytułu rękojmi, w której określi swoje żądania. Klient w ramach reklamacji może żądać jednego z czterech działań: - naprawa towaru, - wymiana towaru na nowy, - obniżenie ceny towaru, - odstąpienie od umowy – o ile wada jest istotna. b. W celu złożenia reklamacji z tytułu rękojmi, Klient wypełnia Formularz Reklamacyjny będący załącznikiem do Regulaminu Sklepu umieszczony na stronie O mnie. Wypełniony formularz Klient przesyła w formie elektronicznej na adres e-mail lub w formie papierowej na adres poczty tradycyjnej wskazany do składania reklamacji. Jeżeli podane w Formularzu Reklamacyjnym dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do Klienta o uzupełnienie ich we wskazanym zakresie. c. Uprawnienie z tytułu rękojmi przysługuje: - Klientowi będącym Konsumentem w ciągu 2 (dwóch) lat od daty wydania Towaru, pod warunkiem zawiadomienia 100PLAMEK w ciągu 1 (jednego) roku od zauważenia wady (niemniej najlepiej wadę zgłosić zaraz po zauważeniu), - Klientowi nie będącym Konsumentem w ciągu 2 (dwóch) lat od daty wydania Towaru, pod warunkiem zawiadomienia 100PLAMEK natychmiast po zauważeniu wady. d. 100PLAMEK, najpóźniej w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych od daty otrzymania Formularza Reklamacyjnego, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu. Odpowiedź na reklamację będzie wysłana na podany przez Klienta adres e-mail lub adres poczty tradycyjnej. e. W przypadku konieczności odesłania przez Klienta, reklamowanego Towaru (w celu naprawy, wymiany na nowy lub odstąpienia od Umowy) należy wysłać go rejestrowaną przesyłką pocztową ekonomiczną na adres: 100PLAMEK Agnieszka Koryczan skrytka pocztowa 111 30-951 Kraków 45 (ul. Senatorska 26) Do odsyłanego Towaru należy dołączyć dowód zakupu (najlepiej paragon) oraz Formularz Reklamacyjny. Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować i na przesyłce w widocznym miejscu napisać REKLAMACJA. f. Jeżeli reklamowany Towar ma być naprawiony lub wymieniony na nowy 100PLAMEK, najpóźniej w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym Towarem, dostarczy Klientowi Towar wolny od wad. Dokona również zwrotu kosztów przesyłki poniesionych przez Klienta (do wartości rodzaju przesyłki określonej w punkcie e niniejszego rozdziału). g. Jeżeli w ramach rękojmi, Klient żąda obniżenia ceny reklamowanego Towaru, 100PLAMEK, natychmiast, ale nie później niż w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych od daty pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, dokona zwrotu różnicy w cenie Towaru na rachunek bankowy podany przez Klienta w Formularzu Reklamacyjnym. h. Jeżeli w ramach rękojmi, Klient żąda odstąpienia od Umowy, 100PLAMEK po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, natychmiast, ale nie później niż w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym Towarem, dokona zwrotu kosztów poniesionych przez Klienta na rachunek bankowy podany w Formularzu Reklamacyjnym.

pozostałe informacje

FORMULARZE: - FORMULARZ REKLAMACYJNY W FORMACIE .PDF http://www.100plamek.pl/images/formularze/reklamacja.pdf - FORMULARZ REKLAMACYJNY W FORMACIE .DOC http://www.100plamek.pl/images/formularze/reklamacja.doc - FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY W FORMACIE .PDF http://www.100plamek.pl/images/formularze/odstapienie_ac.pdf - FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY W FORMACIE .DOC http://www.100plamek.pl/images/formularze/odstapienie_ac.doc