Rakieta Wilson Federer 106 + Gratis piłka Isospeed (6922327923)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
79,00 zł
z 10 sztuk
Koszty dostawy
 • Paczka48 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
Zakupy od 499 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Legnica, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: Wilson
 • materiał: aluminium
 • rozmiar rączki: L4
 • układ strun: 16 x 20
 • waga rakiety (gram): 283 [gr]
 • wielkość główki (cm2): 683
 • balans: 33.5 [см]
 • waga (z opakowaniem): 1 [kg]
 • płeć: nie dotyczy

opis

O firmie Nasze pozostałe aukcje Nasze komentarze Zadaj nam pytanie
tomek@goldenset.pl
327270 Skype
512 125 170
andrzej@goldenset.pl
915197 Skype
--> 500 689 626
Tel. stacjonarny:
Infolinia: 0 801 011 891
Nasze marki
Rakieta WILSON Federer 2014 + Piłka Isospeed Training
Stara cena: 180 zł Cena promocyjna: 109 zł

Dostępne rozmiary:

zdjęcia produktu


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ

Opis produktu

SUPER CENA Niezbyt ciężka i z dużą główką, taki jest model Federer, dla osób lubiących pograć rekreacyjnie bez ekstremalnych wyczynów. Rakietę firmuje wielki szwajcarski mistrz R. Federer.
Rakieta Federer charakteryzuje się sporą powierzchnią głowy, umiarkowaną wagą oraz balansem ukierunkowanym na głowę. Takie proporcje i dobór parametrów gwarantują komfortowe i mocne uderzenia. Konstrukcja inspirowana rakietą zawodniczą Roger'a Federer'a.
korzystaj z doświadczenia i graj tym czym grają najlepsi

DODATKOWE MATERIAŁY

Strona Producenta Kanał YouTube Katalog producenta

Piłka Isospeed GRATIS

Do rakiety otrzymasz świetną piłkę bezciśnieniową austriackiej firmy Isospeed. Piłka ta jest idealna do rozgrzewki, gry na ściance i jakiekolwiek treningu na korcie. W przeciwieństwie do piłek ciśnieniowych, piłka ta nie traci ciśnienia, dzięki czemu można jej używać bardzo długo.

Parametry

Parametr Wartość Jedn
Rozmiar główki (~683 cm2) 106 [cal2]
Waga (bez naciągu) 283 [g]
Balans 33.5 [cm]
Materiał Aluminium
Ilość strun 16x20
Naciąg Tak
Pokrowiec Tak (na 3/4)
Profil ramy 23 [mm]
Sztywność b/d [RA]
Długość 69.2 [cm]

Legenda do skali

Zawodnicy używający marki Wilson

Flavia Pennetta Urodziła się w 1982 roku. Jest to obecnie najlepsza włoska tenisistka, znana jest z solidności we wszystkich elementach gry. W 2010 wraz z Giselą Dulko osiągnęła status lidera rankingu w grze deblowej. Triumfatorka Australian Open w grze podwójnej. Kawaler Orderu Zasługi Republiki Italii.
Victoria Azarenka białoruska tenisistka urodzona 31 lipca 1989 roku. Zwyciężczyni Australian Open w 2012 roku, liderka rankingu WTA.
Roger Federer Urodził się 8 sierpnia 1981. Tenisista pochodzący ze Szwajcarii, jako zawodowiec gra od roku 1998. Złoty medalista z Pekinu w deblu. Ma na koncie wszystkie tytuły Wielkiego Szlema.
Juan Martin del Potro Argentyński tenisista urodzony 23 września 1988. Status profesjonalny od roku 2006. Po raz pierwszy w karierze znalazł się w czołowej dziesiątce rankingu ATP 6 października 2008 roku. Zwycięzca US Open 2009 w grze pojedynczej.

Opis marki

Sklep GoldenSet.pl ma podpisaną umowę z firmą Amer Sports - jedynym dystrybutorem marki Wilson i właścicielem znaku towarowego Wilson - kupuj u autoryzowanego sprzedawcy!. Wilson to amerykańska marka związana z takimi sportami jak: tenis, golf, baseball i football amerykański. Firma ma bogatą historię a sportowcy używający produktów tej marki odnosili i odnoszą wielkie sukcesy.

Wilson ma jedną z największych "stajni" zawodników tenisowych. Produktów tej marki używają tacy zawodnicy jak: Victoria Azarenka, Juan Martin Del Potro, Roger Federer, siostry Williams, Justine Henin, Petra Kvitova, Flavia Pennetta, Sabina Lisicki, Feliciano Lopez czy Laura Robson.

© Copyright GoldenSet 2008-2015 do góry
/1 Powered by Civil.pl
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u www_goldenset_pl za co najmniej 499 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
15,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze
Paczka48
pierwsza sztuka:
12,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
25,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Gwarancja

24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące (12 miesięcy)

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

FIT s.c.
Gliwicka 4
59-220 Legnica
Dodatkowe informacje

 REKLAMACJA PRODUKTU
Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta,  jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są  określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w  Kodeksie Cywilnym (w szczególności w art. 556-576 Kodeksu Cywilnego).  Dla Umów Sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku podstawa i  zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta będącego osobą  fizyczną, który nabywa Produkt w celu niezwiązanym z działalnością  zawodową lub gospodarczą, z tytułu niezgodności Produktu z Umową  Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w  szczególności ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach  sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr  141, poz. 1176 ze zm.).Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad. Szczegółowe informacje dotyczące odpowiedzialności Sprzedawcy z tytułu wady Produktu oraz uprawnień Klienta są określone na stronie Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej reklamacji.
W przypadku Produktów opisanych, jako używane bądź powystawowe,  Sprzedawca zobowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt zgodny z opisem  zawartym na stronie sklepu internetowego, w tym w szczególności,  Produkt wolny od wad innych jak ta wskazane w opisie Produktu, o których  Klient został poinformowany przed dokonaniem zakupu.
Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład:

 1. pisemnie na adres: ul. Gliwicka 4, 59-220 Legnica;  
 2. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@ssurfmix.com;  

Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji: (1) informacji i  okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju  i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do  zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo  odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych  składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie  reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają  formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji  złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.W przypadku Produktów oznaczonych na  stronach sklepu internetowego, jako używane, poprezentacyjne bądź  powystawowe, przy których znajduje się dokładny opis Produktów wraz z  opisem wad tych Produktów, Sprzedawca jest zwolniony od  odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli Kupujący wiedział o wadzie w  chwili zawarcia umowy, zgodnie z art. 557 § 1 kodeksu cywilnego. W przypadku Produktów oznaczonych na  stronach sklepu internetowego, jako używane bądź powystawowe,  odpowiedzialność Sprzedawcy zostaje ograniczona do okresu 1 roku od dnia  wydania rzeczy Kupującemu, zgodnie z art. 568 § 1 kodeksu cywilnego.Sprzedawca ustosunkuje się do  reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni  kalendarzowych od dnia jej złożenia. Jeżeli Klient będący konsumentem  zażądał wymiany rzeczy lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o  obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a  Sprzedawca nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni  kalendarzowych, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione.Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany  dostarczyć Produkt wadliwy na adres: ul. Gliwicka 4, 59-220 Legnica. W  przypadku Klienta będącego konsumentem koszt dostarczenia Produktu  ponosi Sprzedawca, w przypadku Klienta niebędącego konsumentem koszt  dostarczenia ponosi Klient. Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub  sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby  nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt  Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje.
POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ ZASADY DOSTĘPU DO TYCH PROCEDUR
Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez  Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania  reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur  dostępne są na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i  Konsumentów pod adresem:  https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php.Przy Prezesie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów działa także  punkt kontaktowy (telefon: 22 55 60 333, email: kontakt.adr@uokik.gov.pl  lub adres pisemny: Pl. Powstańców Warszawy 1, Warszawa.), którego  zadaniem jest między innymi udzielanie pomocy konsumentom w sprawach  dotyczących pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z  pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:  (1) wniosek o rozstrzygnięcie sporu do stałego polubownego sądu  konsumenckiego (więcej informacji na stronie:  http://www.spsk.wiih.org.pl/); (2) wniosek w sprawie pozasądowego  rozwiązania sporu do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej  (więcej informacji na stronie inspektora właściwego ze względu na  miejsce wykonywania działalności gospodarczej przez Sprzedawcę); oraz  (3) pomoc powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji  społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów  (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich).  Porady udzielane są między innymi mailowo pod adresem  porady@dlakonsumentow.pl oraz pod numerem infolinii konsumenckiej 801  440 220 (infolinia czynna w Dni Robocze, w godzinach 8:00 - 18:00,  opłata za połączenie wg taryfy operatora).Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr  dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów  pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma  ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę  internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i  przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu  dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy  sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie  samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i  Konsumentów:  https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php). 

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FIT sc
Gliwicka 4
59-220 Legnica

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący