RAGEHAMMER TS RARYTAS+EP+CD+BUTTON AUKCJA DLA ANI (6482519780)

zakończona
100,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 0.50 [kg]

Aukcja charytatywna, aby wspomóc leczenie onkologiczne Ani Mehring, żony jednego z polskich niezależnych wydawców muzycznych.

Więcej o całej akcji i możliwość wsparcia tutaj :

https://www.facebook­.com/events/31572924­2113600/

Przedmiotem aukcji jest zestaw wszystkich niewyprzedanych jeszcze wydawnictw MYTHRONE PROMOTION, tj.

- RAGEHAMMER "Prophet of Genocide" - oficjalny T-Shirt w rozmiarze XXL. Ten egzemplarz koszulki to RARYTAS jedyny w swoim rodzaju, ponieważ w przeciwieństwie do całej reszty nakładu nie posiada nadruku na plecach. Rozmiar uniwersalny, bo i na sążnego chłopa, i na tęgą babę się nada, a cała reszta jako gustowną pidżamę sobie przysposobi. Jakość bez zarzutu - perfekcyjny sitodruk na porządnych koszulkach GILDAN Heavy Cotton w modnym tej jesieni kolorze "military green".

- TURBOCHARGED/RAGEHAM­MER "Enlightenment by Bloodletting" - siedmiocalowy split dwóch znamienitych hord znad Bałtyku. Jeden z ostatnich dostępnych egzemplarzy ze ścisłego nakładu 300 szt.

- przypinka "Enlightenment by Bloodletting" - ściśle limitowany do 100 szt. dodatek do splitu Turbocharged/Ragehammer. Gadżet dla wybrańców, który NIGDY nie był dostępny na sprzedaż.

- CEMETERY WHORE / NUCLEAR HOLOCAUST / HELL UNITED / NECROSODOMISTICAL SLAUGHTER "Infected by Old School" - wypchany po brzegi obskurną muzyką 4-way split wydany na kompakcie, a okraszony morderczą grafiką Łukasza Jaszaka. Przeszło godzina old schoolu w podziemnym stylu. Jeden z ostatnich dostępnych egzemplarzy ze ścisłego nakładu 500 szt.

Zwycięzca aukcji wpłaca kasę na konto Ani Mehring, a mnie przesyła potwierdzenie przelewu.

W razie wątpliwości, gdzie wpłacić pieniążki, szczęśliwy zwycięzca może pisać do mnie po info poprzez formularz Allegro.

WYSYŁKA GRATIS!

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jeśli sprzedaję: Nie odwołuję aukcji przed końcem. Nie odwołuję ofert, chyba, że argumenty są bardzo sensowne. Dobrze się zastanów, zanim zaczniesz licytować.Płatność poprzez PayU lub wpłata na konto 59 1240 4559 1111 0000 5418 9430 (w tytule przelewu podaj swój nick z Allegro).NIE PRZYJMUJĘ PŁATNOŚCI Z KONT ZAGRANICZNYCH. Jeśli posiadasz takie konto, nim zapłacisz, wpierw skontaktuj się ze mną. Na płatność czekam maksymalnie 7 dni od zakończenia aukcji. Po 30 dniach od zakończenia aukcji, przy braku odzewu i wyjaśnienia ze strony Kupującego wystawiam negatywa i rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji. Towar wysyłam w terminie 2-3 dni po zarejestrowaniu wpłaty na konto. W sporadycznych przypadkach wysyłka może się opóźnić, o czym zawsze informuję Kupującego. Wysyłam na adres z Allegro, jeśli kontrahent nie zaznaczy WYRAŹNIE wcześniej, że przedmiot należy wysłać na inny adres. Towar wysyłam dobrze zabezpieczony, z reguły listem priorytetowym. Kupujący może wybrać inną formę wysyłki, z jednym zastrzeżeniem: nie wysyłam za pobraniem. Koszty wysyłki ponosi Kupujący. Podane przeze mnie koszty wysyłki zawierają cenę znaczka + koszty zabezpieczenia przesyłki w czasie transportu. Jeśli kupiłeś więcej przedmiotów w jednym czasie, za przesyłkę płacisz tylko raz. Skorzystaj z formularza płatności Allegro lub skontaktuj się ze mną w celu ustalenia kosztów transportu dla kilku przedmiotów. Jeśli towar ma być wysłany za granicę, również napisz w celu uzyskania wyceny kosztów dostawy. Istnieje możliwość osobistego odbioru na terenie Krakowa. Płatność przy odbiorze. Komentarze wystawiam jako drugi. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jeśli kupuję: Wpłatę zlecam w terminie 7 dni od zakończenia aukcji. Oczekuję wysyłki w terminie 7 dni od zaksięgowania wpłaty na konto Sprzedającego. Wysyłka na adres podany na Allegro. Jeśli adres wysyłki ma być inny, zaznaczam to w stosownym mailu. Towary zakupione u kontrahentów z Krakowa odbieram osobiście. Płatność przy odbiorze. Komentarze wystawiam jako pierwszy. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się ze mną poprzez Allegro. JEŚLI SĄ JAKIEŚ NIEJASNOŚCI, ZAPYTAJ ZANIM ZACZNIESZ LICYTOWAĆ.TO NIC NIE KOSZTUJE. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------