Rafael czerwona XL 43-44 176/182 dł. SLIM WZ112m (6541776276)

zakończona
45,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
 • lokalizacja: Dankowice
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • rozmiar: XL
 • stan: nowe
 • płeć: produkt męski
 • waga (z opakowaniem): 0.50 [kg]
 • kolor: odcienie czerwieni
 • rękaw: długi rękaw
 • marka: Pozostałe
 • fason: slim
 • materiał dominujący: bawełna
 • wzór dominujący: bez wzoru
 • dostawa z Polski: tak
Rafael czerwona XL 43-44 176/182 dł. SLIM FIT ta
INFORMACJE

Rafael koszula czerwona - długi rękaw.

Model koszuli : SLIM FIT
Kolor: czerwony

Koszula dołem elegancko podkrojona na półokrągło.
Idealna na elegancko jak i na sportowo
Koszula wykonana jest z tkaniny 65% bawełna - 20% polyester.

PRODUKT POLSKI..........WYPRZEDAŻ

Producent: RAFAEL
Symbol: wz112m
rozmiar kołnierza: XL 43-44
wzrost: 176/182cm.
obwód klatki: 122cm.
obwód pasa: 112cm.
dł. rękawa: 65cm.
dł. koszuli: 80cm.
Firma „KRZYSZTOF"
ul. Wincentego Witosa 7
43-331 Dankowice
Przed zakupem zapoznaj się
z Regulaminem zakupów
na naszej stroniePoczta Polska - Pocztex Kurier 48

Poczta Polska - Pocztex Kurier 48
- pobranie

Poczta Polska - Pocztex
(EKSPRES 24)

Poczta Polska - Pocztex
pobranie (EKSPRES 24)
Wymiary

Obwód klatki

Obwód pasa

Dł. rękawa
164/170

Dł. rękawa
170/176

Dł. rękawa
176/182

Dł. rękawa 182/188

Dł. rękawa 188/194

Dł. rękawa 194/200

Rozmiar B E D D D D D D
43-44
122 112 - - 65 - - -

Dł. koszuli

A

- - - - 80 - - -
© UltraPanel


Wszelkie majątkowe i osobiste prawa autorskie do treści i fotografii umieszczonych na naszych aukcjach w serwisie
Allegro podlegają ochronie prawnej © 2014.

{product_id:5401}{ch­ecksum:7bf5af06f6ffb­278304bedb82c110720a­1cbc9d0}

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 15
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Pocztex Kurier48 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 15
przybliżony czas realizacji: 5 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 15
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 15
przybliżony czas realizacji: 5 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 604 322 522
  Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 - 13:30

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
INFORMACJE NA TEMAT PRAWA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAKUPU TOWARU ZAKUPIONEGO NA ODLEGŁOŚĆ Odstąpienie od umowy 1. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@koszule-meskie.sklep.pl lub w formie pisemnej na adres sprzedawcy. 2. W przypadku odstąpienia od umowy Kupujący zobowiązany jest zwrócić towar nie później niż w terminie 14 dni od dnia złożenia oświadczenia. Zwracany produkt powinien być w stanie niewskazującym na używanie go przez okres dłuższy niż ten niezbędny do sprawdzenia, czy jest on zgodny z zamówieniem oraz przydatny do używania. Przesyłka powinna być odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Zwrot powinien nastąpić na adres siedziby naszego sklepu: Oświadczenie odstąpienia od umowy powinno zawierać: imię, nazwisko kupującego niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: nazwy kupionych przedmiotów, numery oferty w Allegro numery. Data zawarcia umowy to data, data odbioru przedmiotów, data. Imię i nazwisko: imię i nazwisko kupującego Login Allegro: login kupującego Adres: adres kupującego Data: data odstąpienia od umowy Podpis: tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej Dane do zwrotu: Firma KRZYSZTOF Izabela Horodeńska, ul. Wincentego Witosa 7 43-331 Dankowice e mail: biuro@koszule-meskie.sklep.pl Jeśli potrzebujesz oświadczenia o odstąpieniu od umowy, napisz, biuro@koszule-meskie.sklep.pl zostanie on przesłany na wskazany adres e mail (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy. 3. Koszty związane z dostarczeniem do naszego sklepu zwracanego produktu pokrywa Kupujący. 4. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 5. W terminie do 14 dni od dnia złożenia przez Kupującego oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwracamy wysokość zapłaconej ceny za zamówione produkty wraz z kosztem najtańszej oferowanej formy dostawy (do Kupującego).

reklamacje

Reklamacje 1. Kupujący może składać sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej umowy pisząc na adres e-mail: biuro@koszule-meskie.sklep.pl lub w formie pisemnej na adres sprzedawcy. Podpis na formularzu należy złożyć tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej. Brak dowodu zakupu nie stanowi jednak przeszkody do złożenia przez Kupującego reklamacji. Towar powinien być odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w trakcie transportu. 2. Jeśli potrzebujesz formularza reklamacji, napisz, e mail: biuro@koszule-meskie.sklep.pl zostanie on przesłany na wskazany adres e mail. 3. W przypadku niezgodności towaru z umową (istnienia wad rzeczy) Kupującemu przysługują uprawnienia zgodnie powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. 4. Rozpatrujemy reklamację w terminie do 14 dni od dnia jej otrzymania. O uwzględnieniu lub nieuwzględnieniu reklamacji zawiadomimy Kupującego za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail podany w zgłoszeniu. 5. Ponosimy koszty przesyłki związane z reklamacją składaną przez Kupującego. Koszty te zwracamy po zakończeniu postępowania reklamacyjnego. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, nazwę użytkownika Allegro, datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Reklamacje prosimy zgłaszać i wysyłać na adres: Firma KRZYSZTOF Izabela Horodeńska, ul. Wincentego Witosa 7 43-331 Dankowice e mail: biuro@koszule-meskie.sklep.pl

pozostałe informacje

Dodatkowe uprawnienie Kupującego Realizujemy zamówienia i dostarczamy przesyłki tylko na terenie Polski 1. Umożliwiamy Kupującemu dokonanie wymiany produktu na inny bez podania przyczyn w terminie 7 dni od dnia odebrania przesyłki. W tym celu Kupujący powinien wypełnić formularz wymiany. Do formularza prosimy załączyć dowód zakupu 1.1 Jeśli potrzebujesz formularza wymiany, napisz, e mail: biuro@koszule-meskie.sklep.pl zostanie on przesłany na wskazany adres e mail. 2. Jeżeli cena nowego produktu wskazanego w formularzu wymiany jest wyższa niż cena produktu przeznaczonego do wymiany, prosimy o dokonanie wpłaty w wysokości odpowiadającej tej różnicy. Jeśli natomiast cena nowego produktu będzie niższa - zwrócimy Kupującemu należność wynikającą z tej różnicy. 3. Zwracany produkt powinien być w stanie niewskazującym na używanie go przez okres dłuższy niż ten niezbędny do sprawdzenia, czy jest on zgodny z zamówieniem oraz przydatny do używania. Przesyłka powinna być odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniem w trakcie transportu. 4. Koszty związane ze zwrotem przesyłki oraz dostawą nowego produktu wskazanego w formularzu wymiany pokrywa Kupujący. 5. Uprawnienie do wymiany produktu na inny nie wyłącza przysługującego Kupującemu prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Informacje o kosztach i terminach dostawy oraz warunkach płatności znajdują się na dole strony. W przypadku wyboru sposobu płatności przelew na konto (zwykły przelew lub przez PayU) Kupujący powinien dokonać wpłaty do 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Po tym terminie – przy braku takiej wpłaty - zastrzegamy możliwość anulowania zamówienia. Kupującemu również przysługuje taka możliwość wraz z żądaniem zwrotu wpłaconych pieniędzy, jeżeli w terminie 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty nie przystąpimy do realizacji zamówienia. Kupujący, który wybrał opcję (za pobraniem) może odstąpić od umowy, jeśli nie przystąpimy do realizacji zamówienia w ciągu 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Konsument ma możliwość skorzystania z pozasądowego rozpatrzenia reklamacji i dochodzeniach roszczeń. Konsument może skorzystać z polubownego rozwiązania sporów drogą elektroniczną np. za pomocą unijnej platformy internetowej ODR pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Na zadawane pytania odpowiadamy w dni robocze - od poniedziałku do piątku. W sprawach nieuregulowanych mają zastosowanie przepisy powszechnie obowiązującego prawa. Poniżej aktualne formy dostawy POCZTY POLSKIEJ: 1. Poczta Polska - Pocztex Kurier 48 (dawniej przesyłka biznesowa) 2. Poczta Polska - Pocztex Kurier 48 - pobranie (dawniej przesyłka biznesowa - pobranie) 3. Poczta Polska - Pocztex (EKSPRES 24) 4. Poczta Polska - Pocztex - pobranie (EKSPRES 24) Termin wysyłki: Wydanie przesyłki przewoźnikowi następuje w ciągu 3 dni od dnia otrzymania przez Kupującego informacji o przyjęciu zamówienia (zamówienia płatne przy odbiorze) bądź po zaksięgowaniu płatności na koncie sklepu (zamówienia płatne przelewem) lub po otrzymaniu potwierdzenia pozytywnej autoryzacji z systemu PayU (dla zamówień płatnych przez ten system). Termin dostawy: Uwaga: Zamówienia, dla których płatność zaksięgowana zostanie w piątek, będą realizowane od poniedziałku. Ważne: Towar wysyłamy na adres podany przez Kupującego w chwili zawarcia umowy. Jeżeli jednak chcesz, aby przesyłka trafiła pod inny adres, to skontaktuj się z nami niezwłocznie, najlepiej wysyłając e-mail ze swojego konta Allegro. W przypadku wyboru sposobu płatności przelew na konto na wpłatę czekamy 7 dni od dnia zawarcia umowy. Po tym terminie zwracamy się do serwisu Allegro o zwrot prowizji. Dostępne są następujące formy płatności: 1. płatność przy odbiorze (za pobraniem), 2. przedpłata na konto bankowe: Nr rachunku bankowego: 84 1140 2004 0000 3302 5695 3644 (w tytule wpłaty należy wpisać nr aukcji oraz nazwę użytkownika) 3. płatność przelewem za pośrednictwem serwisu PayU Do każdej przesyłki dołączony jest paragon fiskalny lub na życzenie Kupującego wystawiamy fakturę VAT. Ceny podane na aukcjach są cenami brutto. Jeżeli przesyłka nie dotrze do Państwa w ciągu 14 dni roboczych wtedy na podstawie posiadanego przez nas dowodu nadania składamy reklamację u przewoźnika. Zalecamy, aby wszystkie przesyłki adresowane do naszej firmy, zostały nadane za pomocą usługi rejestrowanej (przesyłka posiadająca nr nadania). Zdjęcia produktów, które zostały zamieszczone na naszych aukcjach podlegają ochronie na podstawie właściwych przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83 ze zm.). Działalność zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki, nr identyfikacyjny w CEIDG: NIP 5491599999. Nr konta bankowego: 84 1140 2004 0000 3302 5695 3644 (mBank) mail: biuro@koszule-meskie.sklep.pl tel. 604 322 522 Jeśli potrzebujesz odpowiedni formularz, napisz, e mail: biuro@koszule-meskie.sklep.pl zostanie on przesłany na wskazany adres e mail. Formularz odstąpienia od umowy Formularz reklamacji dla przedsiębiorcy Formularz reklamacji konsument Formularz wymiany produktu Realizujemy zamówienia i dostarczamy przesyłki tylko na terenie Polski