Radio ze słuchawkami Spider Man Spiderman SMRA7 (6542047333)

zakończona
24,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 9,00 zł
 • Paczka48 12,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 17,00 zł
 • lokalizacja: Krosno
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • bohater: spiderman
 • płeć: chłopcy
 • marka: inna
 • wiek dziecka: 5 lat +
 • materiał: plastik

RADIO ZE SŁUCHAWKAMI

SPIDER-MAN

SUPER CENA

Radio FM w kształcie maski Spider Mana ze słuchawkami.

Posiada klips umożliwiający doczepienie radia do spodni.

Oczy Spider Mana to przyciski Scan Reset.

Na czubku maski znajduje się pokrętło regulacji głosu.

Wymaga użycia 2 baterii AAA (nie dołączone)

Wymiary opakowania: 22 x 14 x 5 cm

Wiek dziecka: 5+


wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. 90 8642 1083 2002 8317 2155 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka48 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 669 001 113
  kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Zostań
ul.Podkarpacka 2,
38-400 Krosno
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Konsument powinien wybrać najtańszą możliwie opcje przesyłki

reklamacje

Reklamacje należy zgłaszać pisemnie na adres: PPUH Zostań ul.Podkarpacka 2, 38-400 Krosno lub mailowo: zostansklep.pl@interia.pl z loginu użytego do zakupienia reklamowanego towaru. Reklamacja powinna zawierać: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Po otrzymaniu przesyłki sprawdź opakowanie, jeśli jego stan budzi Twoje wątpliwości sprawdź również zawartość przesyłki. W razie konieczności spisz z przewoźnikiem protokół reklamacyjny. W przeciwnym wypadku ewentualne reklamacje dotyczące uszkodzenia przesyłki mogą nie być uznane przez przewoźnika. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności spedytora. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego, ustaw konsumenckich, oraz regulaminu allegro.

pozostałe informacje

W przypadku zgłaszania formularza drogą pocztową prosimy o przesłanie go na podany adres: Zostań Ul. Podkarpacka 2, 38-400 Krosno FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) PPUH Zostań Ul. Podkarpacka 2, 38-400 Krosno Ja ............................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ......................................................................................................................... numer aukcji................................................................ Data zawarcia umowy to.............................................. data odbioru ............................................................... Imię i nazwisko............................................................ Login Allegro............................................................... Adres................................................................................................................................................... Data................................................................. nr konta bankowego na które ma być dokonany zwrot pieniędzy .............................................................. Adres posiadacza konta ....................................................................................................................... Przesyłkę nadaj na poniższy adres: Zostań Ul. Podkarpacka 2, 38-400 Krosno z dopiskiem Allegro.