RADIO NAWIGACJA GPS+TEL+DVD FORD FOCUS 2015+ (6922424948)

zakończona
1 599,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • Niemcy 80,00 zł
 • lokalizacja: Wrocław, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • przekątna ekranu (cale): 8
 • mapy w zestawie: tak
 • waga (z opakowaniem): 5.0 [kg]
 • informacje dodatkowe: bluetooth
Firma FSC
Pawlik Remigiusz
al. Rzeczypospolitej 101-103/1E
59-220 Legnica
NIP:894-257-­51-47
czynne PN-PT 08:00-16:00
napisz emaila - odpiszę!

tel: 791- 691-691
email: sklep@auto-nawigacje­.pl
Na wszystkie nawigacje udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.
Gwarancja potwierdzona jest firmowym stickerem naklejanym na urządzenie.
Naruszenie lub usunięcie stickera powoduje utratę gwarancji.
Gwarancja realizowana jest po zwrocie zakupionego towaru z nienaruszonym stickerem oraz dowodu zakupu lub kopii faktury zakupu.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, wadliwego użytkowania oraz wszelkich awarii wynikających z niewłaściwej instalacji.
Zakup na naszych aukcjach oznacza akceptację regulaminu gwarancyjnego.
- Przesyłka kurierska 20 zł
- Przesyłka kurierska pobraniowa 25 zł
FORD FOCUS 2015 2016 MK3

Najtaniej - nie przepłacaj !!! Jesteśmy bezpośrednim importerem !!!
Nowa, nieużywana nawigacja z multimediami !!! Sprawdź opinie zadowolonych klientów.

Posiadamy nawigacje multimedialne do wielu marek samochodów. Taniej nie znajdziesz! Najwyższa jakość, wieloletnie doświadczenie.

Najszybszy i najlepszy na rynku. QuadCore 4 x 1,6GHz, 16GB pamięci, rozdzielczość 1024 x 600 !!!

Pasuje do:

FORD FOCUS 2015-2016


możliwe do zainstalowania dodatki:


Kamera cofania w ramce rejestracji 100pln

Moduł bezprzewodowy do kamery cofania 100pln

Rejestrator DVR 200pln
Tuner TV HD 350pln

Urządzenie plug&play, nic nie trzeba przerabiać, tylko podłączyć. Obsługuje w pełni sterowanie z kierownicy !!!

Podstawowe funkcje:

Radio, Nawigacja (każda na Androida), telefon BT, DVD, odtwarzacz muzyki i filmów, iPhone, USB, wejścia RCA i wiele innych...

Proste i szybkie urządzenie multimedialne.


CP-F025 - 8 cali

Rzeczywisty widok urządzenia


OPIS PRZEDMIOTU I JEGO NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

TYŁ URZĄDZENIA

KABEL ZASILAJĄCY

POGLĄDOWE ZRZUTY EKRANU


GŁÓWNE PARAMETRY

Wszystkie niezbędne akcesoria są dołączone, takie jak antena GPS, wtyczki, kable, przedłużka USB. Możliwość instalacji każdej możliwej nawigacji na Androida - dedykowana - Igo.
Nie sprzedajemy pirackiego oprogramowania, nie ponosimy odpowiedzialności za programy instalowane przez użytkownika bez licencji.

Czy potrzebuję dodatkowych elementów deski rozdzielczej lub kokpitu, przejściówek lub adapterów ?
Urządzenie jest zaprojektowane idealnie pod auta wymienione w opisie, zgodnie z urządzeniami oryginalnymi, wszystko pasuje bez dodatkowych elementów.
Nie trzeba nic przycinać ani dopasowywać. Jest to urządzenie typu plug and play, wszystkie niezbędne kable są dołączone. Nie trzeba ingerować w instalację elektryczną auta.
Czy udzielacie wsparcia technicznego po upływie gwarancji ?
Po upływie gwarancji nadal służymy pomocą techniczną, pełnym wsparciem producenta oraz zapewniamy serwis i ewentualne części zamienne.
Dlaczego urządzenie nie jest drogie ?
Bo jest zamiennikiem oryginału, ma identyczne funkcje, nie ma tylko loga producenta.
Nasza firma jest jego bezpośrednim importerem, dystrybutorem i serwisantem.
Czy mogę sterować sprzętem przyciskami z kierownicy ?
Urządzenie dostarczane jest ze wszystkimi niezbednymi kablami i osprzętem.
Wszystko będzie działać z poziomu kierownicy o ile takowe przyciski na kierownicy występują.
Czy mogę zainstalować sprzęt samodzielnie ?
Całe urządzenie jest proste w instalacji, nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani narzędzi, jednak
mocno zalecane jest skorzystanie z pomocy profesjonalisty. O ile instalacja nawigacji, telefonu czy DVD wymaga wyłącznie podłączenia zasilania, to instalacja pozostałych modułów (niefabryczne Audio, kamera cofania, TV) może wymagać ingerencji w elektrykę auta. W razie problemów z działaniem lub instalacją służymy wsparciem producenta. Większość modeli nie wymaga ingerencji w elektronikę pojazdu.

Przykładowa instalacja sprzętu w Skoda Octavia II - zobacz jakie to proste !!!

W innych modelach kroki instalacji są analogiczne, różnią się jedynie kłopotliwością demontażu plastików oraz ilością podłączanych kabli.

W pierwszej kolejności należy umieścić odbiornik GPS w miejscu które będzie dobrze zbierało sygnał z anten GPS i doprowadzić kabel do komory radiowej przechodząc pod kierownicą (wystarczy śrubokręt). Można również przykleić GPS na podszybiu od spodu dochodząc od komory radiowej (w większości aut jest łatwy dostęp, w Octavii - nie). Tak wygląda oryginalny sprzęt w Skodzie

Należy zdemontować plastiki auta, by móc dostać się do mocowania obecnego sprzętu. W niektórych autach jest to banalne (patrz Skoda, tylko zatrzaski, wystarczy mocniej szarpnąć) w niektórych wymaga zdemontowania większej ilości elementów. Wszystko jest jak najbardziej do wykonaniu samodzielnie, należy jedynie uważać by niczego nie połamać (zaczepy). demontujemy oryginalny sprzęt, odkręcając odpowiednie śruby

Odpinamy oryginalne okablowanie. Po demontażu zostały następujące kable: Główna kostka, dwie anteny radiowe, antena GPS doprowadzona z podszybia

podłączamy do naszego urządzenia dołączone do zestawu kable.

Podłączenie zasilania. Następnie łączymy kable z urządzenia z kablami które zostały po demontażu oryginalnego urzadzenia.

Podłączamy kostkę - wszystko idealnie pasuje. Wszystkie kable podłączone, teraz tylko trzeba je pochować i wkręcić nawigację

Zamontowana nowa nawigacja. Zakładamy ramkę. Gotowe !!!

Dodatkowe informacje: Sprzęt obsługuje standardowe komunikaty wyświetlane w danym aucie, takie jak zmiany parametrów klimatyzacji, wizualizuje czujniki cofania. Wszystko zależy od marki pojazdu i posiadanych funkcji. Podłączenie kamery cofania (spytaj sprzedawcę) spowoduje automatyczne wyświetlenie jej obrazu po wrzuceniu biegu wstecznego

O TOWARZE

Towar jest nowy, oryginalnie zapakowany, legalnie sprowadzony. Wystawiamy fakturę VAT 23% lub paragon - dowód zakupu

PASUJE DO


Jak wyżej

ZASADY AUKCJI
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Czy sprzęt wymaga profesjonalnej instalacji? Nie, wszystko jest przygotowane do instalacji i podłączenia, nie wymaga ingerowania w podzespoły samochodu, jednak fachowa instalacja jest zalecana, by mieć pewność iż wszystko zostało poprawnie zamontowane. Nawigacja, DVD oraz telefon są sprawne już po podłączeniu zasilania, fachowej wiedzy może wymagać podłączenie okablowania systemu audio, obsługi przycisków kierownicy lub innych dodatkowych funkcji auta obsługiwanych z poziomu sprzętu (o ile występują)

REGULAMIN


Wszystkie prośmy związane ze zmianą adresu wysyłki prosimy przesyłać drogą emailową lub za pośrednictwem formularza dostawy. Wszelkie informacje zamieszczone w opisie przelewu, płatnościach z innych źródeł, smsach oraz przekazane bezpośrednio w rozmowach telefonicznych mogą nie zostać uwzględnione. Informacje z emaila bierzemy pod uwagę ZAWSZE.
W przypadku kontaktu emailowego prosimy koniecznie podać Państwa nick z Allegro. W przeciwnym razie identyfikacja nadawcy i powiązanie z konkretnym zakupem może okazać się niemożliwe. Proszę dołączać również historię korespondencji.
Towa­r staramy się wysyłać w terminie 1-3 dni roboczych od dnia zaksięgowania pieniędzy na koncie.
O ewentualnych opóźnieniach postaramy się poinformować emailowo. Do czasu realizacji zamówienia proszę doliczyć czas dostawy przesyłki przez kuriera (firma UPS), za który nie odpowiadamy (zazwyczaj jeden dzień).nJeżeli chcesz towar otrzymać za pobraniem (płatność przy odbiorze) napisz do nas lub zaznacz opcję w formularzu.
Wszystki­e paczki pakujemy starannie w kartony lub czarną folię wysyłkową. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia paczki należy fakt ten zgłosić w obecności kuriera i sporządzić protokół (zaleca się otwarcie paczki w obecności kuriera). Proszę pamiętać, że bez stosownego protokołu nie mamy możliwości złożenia reklamacji.
Istnieje możliwość indywidualnego zastosowania dodatkowych opcji wysyłki.
Po otrzymaniu przesyłki sprawdź KONIECZNIE czy w paczce jest paragon lub faktura. Bez dowodu zakupu nie będzie możliwości ewentualnego reklamowania towaru.

POSTĘPOWANIE W PRZYPADKU REKLAMACJI, ZWROTU, WYMIANY

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz.827) Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty wejścia w posiadanie rzeczy przez Kupującego lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik.
Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sklep@auto-nawigacje.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres:

Sklep FSC Pawlik Remigiusz
al. Rzeczypospolitej 101-103/1E
59-220 Legnica

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać na adres jak powyżej):

Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery].
Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .
Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]
Login Allegro: [login kupującego]
Adres: [adres kupującego]
Numer konta bankowego: [numer konta na który ma być dokonany zwrot]
Data: [data odstąpienia od umowy]
Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

Zwracaną w związku z odstąpieniem od umowy lub reklamowana rzecz należy odesłać lub przekazać na adres:
Sklep FSC Pawlik Remigiusz, ul. Rzeczypospolitej 101-103/1E, 59-220 Legnica,
nie później niż 14 dni od dnia, w którym Kupujący poinformował Sprzedającego o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Kupujący odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy w związku z odstąpieniem od umowy. Zwracany w związku z odstąpieniem od umowy towar musi być kompletny (wraz z pełnym wyposażeniem i akcesoriami, stanowiącymi jego integralną część). Zaleca się należycie zabezpieczyć odsyłany towar tak, aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie.

Zwrot należności za zwrócone towary nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe.
[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REALrKuZ/K+Pk­oiHlP12k/ahVy6O+wQrZ­mYlt7lf/ljOg7LH8s5Zv­MzMFXpMRwlNc0MYt/aLc­NANWU[/DANE_EU]
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Niemcy 80,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4-6 dni roboczych
Wielka Brytania 80,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5-7 dni roboczych
Czechy 80,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni roboczych
Irlandia 80,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6-8 dni roboczych
Słowacja 80,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni roboczych
Szwecja 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6-8 dni roboczych
Holandia 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni roboczych
Litwa 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4-6 dni roboczych
Norwegia 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5-8 dni roboczych
Włochy 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6-9 dni roboczych
Francja 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5-7 dni roboczych
Belgia 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni roboczych
Dania 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5-7 dni roboczych
Hiszpania 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6-9 dni roboczych
Austria 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5-7 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

FSC Pawlik Remigiusz
al. Rzeczypospolitej 101/1E
59-220 Legnica
NIP: 894-257-51-47
REGON: 020487890

kontakt

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

REGULAMIN Wszystkie prośby związane ze zmianą adresu wysyłki prosimy przesyłać drogą emailową lub za pośrednictwem formularza dostawy. Wszelkie informacje zamieszczone w opisie przelewu, płatnościach z innych źródeł, smsach oraz przekazane bezpośrednio w rozmowach telefonicznych mogą nie zostać uwzględnione. Informacje z emaila bierzemy pod uwagę ZAWSZE. W przypadku kontaktu emailowego prosimy koniecznie podać Państwa nick z Allegro. W przeciwnym razie identyfikacja nadawcy i powiązanie z konkretnym zakupem może okazać się niemożliwe. Proszę dołączać również historię korespondencji. Towar staramy się wysyłać w terminie 1-3 dni roboczych od dnia zaksięgowania pieniędzy na koncie. O ewentualnych opóźnieniach postaramy się poinformować emailowo. Do czasu realizacji zamówienia proszę doliczyć czas dostawy przesyłki przez kuriera (firma UPS), za który nie odpowiadamy (zazwyczaj jeden dzień). Jeżeli chcesz towar otrzymać za pobraniem (płatność przy odbiorze) napisz do nas lub zaznacz opcję w formularzu.Wszystkie paczki pakujemy starannie w kartony lub czarną folię wysyłkową. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia paczki należy fakt ten zgłosić w obecności kuriera i sporządzić protokół (zaleca się otwarcie paczki w obecności kuriera). Proszę pamiętać, że bez stosownego protokołu nie mamy możliwości złożenia reklamacji. Istnieje możliwość indywidualnego zastosowania dodatkowych opcji wysyłki. NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA: 1. Czy potrzebuję dodatkowych elementów deski rozdzielczej lub kokpitu, przejściówek lub adapterów ? Urządzenie jest zaprojektowane idealnie pod auta wymienione w opisie, zgodnie z urządzeniami oryginalnymi, wszystko pasuje bez dodatkowych elementów. Nie trzeba nic przycinać ani dopasowywać. Jest to urządzenie typu plug and play, wszystkie niezbędne kable są dołączone. Nie trzeba ingerować w instalację elektryczną auta. 2. Czy udzielacie wsparcia technicznego po upływie gwarancji ? Po upływie gwarancji nadal służymy pomocą techniczną, pełnym wsparciem producenta oraz zapewniamy serwis i ewentualne części zamienne. 3. Dlaczego urządzenie nie jest drogie ? Bo jest zamiennikiem oryginału, ma identyczne funkcje, nie ma tylko loga producenta. Nasza firma jest jego bezpośrednim importerem, dystrybutorem i serwisantem. 4. Czy mogę sterować sprzętem przyciskami z kierownicy ? Urządzenie dostarczane jest ze wszystkimi niezbędnymi kablami i osprzętem. Wszystko będzie działać z poziomu kierownicy o ile takowe przyciski na kierownicy występują. 5. Czy mogę zainstalować sprzęt samodzielnie ? Całe urządzenie jest proste w instalacji, nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani narzędzi, jednak mocno zalecane jest skorzystanie z pomocy profesjonalisty. O ile instalacja nawigacji, telefonu czy DVD wymaga wyłącznie podłączenia zasilania, to instalacja pozostałych modułów (niefabryczne Audio, kamera cofania, TV) może wymagać ingerencji w elektrykę auta. W razie problemów z działaniem lub instalacją służymy wsparciem producenta. Większość modeli nie wymaga ingerencji w elektronikę pojazdu.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
FSC Remigiusz Pawlik
al. Rzeczypospolitej 101/1E
59-220 Legnica
PL
Dodatkowe informacje

 POSTĘPOWANIE W PRZYPADKU REKLAMACJI, ZWROTU, WYMIANY

Zgodnie  z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r.  poz.827) Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od zawartej umowy  sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty wejścia w  posiadanie rzeczy przez Kupującego lub wskazaną przez niego osobę  trzecią inną niż przewoźnik. 


Aby odstąpić od umowy zawartej na  Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc  na adres e-mail: sklep@auto-nawigacje.pl. Kupujący może skorzystać ze  wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na  adres:

Sklep FSC Pawlik Remigiusz
al. Rzeczypospolitej 101-103/1E
59-220 Legnica

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać na adres jak powyżej):
Ja  [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od  umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów],  numery oferty w Allegro [numery].
Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .
Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]
Login Allegro: [login kupującego]
Adres: [adres kupującego]
Numer konta bankowego: [numer konta na który ma być dokonany zwrot]
Data: [data odstąpienia od umowy]
Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]
 

Zwracaną w związku z odstąpieniem od umowy lub reklamowana rzecz należy odesłać lub przekazać na adres:
Sklep FSC Pawlik Remigiusz, ul. Rzeczypospolitej 101-103/1E, 59-220 Legnica,
 nie  później niż 14 dni od dnia, w którym Kupujący poinformował  Sprzedającego o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli  Kupujący odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Kupujący  ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy w związku z odstąpieniem od  umowy. Zwracany w związku z odstąpieniem od umowy towar musi być  kompletny (wraz z pełnym wyposażeniem i akcesoriami, stanowiącymi jego  integralną część). Zaleca się należycie zabezpieczyć odsyłany towar tak,  aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie. 


Ponadto, zgodnie z prawem odstępujący od umowy sprzedaży ponosi  odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionego produktu, jeżeli  korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia  jego charakteru, cech i funkcjonowania. W takim wypadku zwrócimy  odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony przez Ciebie produkt.

Zwrot należności za zwrócone towary nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe. 

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 12 miesięcy

Dodatkowe informacje

 Na wszystkie nawigacje udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.
Gwarancja potwierdzona jest firmowym stickerem naklejanym na urządzenie.
Naruszenie lub usunięcie stickera powoduje utratę gwarancji.
 Gwarancja   realizowana jest po zwrocie zakupionego towaru z  nienaruszonym stickerem oraz dowodu zakupu lub kopii faktury zakupu.
 Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, wadliwego użytkowania  oraz wszelkich awarii wynikających z niewłaściwej   instalacji.
Zakup na naszych aukcjach oznacza akceptację regulaminu gwarancyjnego.