RADIO na pasmo MORSKIE + Słuchawki + Antena NAGOYA (6911189563)

10 monet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
230,00 zł
z 500 sztuk
Koszty dostawy
 • PACZKA W RUCHu gratis
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • lokalizacja: Lubin, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • gwarancja: producenta
 • waga (z opakowaniem): 0.18 [kg]

KONTAKT

Masz pytanie?

Chętnie odpowiemy.

+48 539 499 277

pon.- pt. w godz.

8.00-16.00

PŁATNOŚCI

Przelew przez PayU

Wpłata na konto bankowe:

65 1950 0001 2006
1227 8470 0001

Płatność przy odbiorze

DOSTAWA

SZEROKI ASORTYMENT

Oferujemy szeroką game produktów p.poż praz BHP, topowych firm w branży.

Sprzedajemy towar wyłącznie nowy.

RADIOTELEFON Baofeng UV-82 PTT

Baofeng UV-82 PTT jest to nowy model dwupasmowego ręcznego radiotelefonu marki Baofeng. Cieszy się on ogromną popularnością wśród kupujących ze względu na bardzo dobry stosunek ceny do jakości. UV-82 to niezawodne i wszechstronne urządzenie służące do komunikacji na wodzie, lądzie oraz powietrzu w promieniu kilkudziesięciu kilometrów. Posiada: 42 pozycyjne menu, dwu liniowy wyświetlacz, Dual Watch, selektywne wywoływanie, latarkę LED, osobne PTT dla każdego VFO, wbudowane Radio FM, które automatycznie przełącza się na dany kanał po odebraniu sygnału od drugiego odbiornika oraz wiele innych przydatnych funkcji.

NAGOYA NA-771 jest to elastyczna antena o długości 40 cm na pasma 2 m i 70 cm (144/430 MHz). Zysk 144 MHz ( 2,15) dB/ 430 MHz ( 3,0) dB.
Dane techniczne:
- waga: 130g
- wymiary: 132x65x32mm
- bateria: 7,4V Li-ion 2800 mAh
- max moc nadawania : 5W
- poziom mocy nadawania : High/ Low
- Temp. pracy : od -20 °C do ~ +60 °C
- pasma:
 • 136- 174 MHz nadawanie oraz odbiór FM
 • 400- 520 MHz nadawanie oraz odbiór FM
65- 108 MHz odbiór FM
- 128 kanałów w pamięci
- krok: 2.5, 5, 6.25, 10, 12.5, 20, 25 i 50 kHz
- nasłuch dwóch częstotliwości jednocześnie ( dual watch)
- funkcja VOX
- niezależne PTT dla VFO(A) i VFO(B)
- Ton 1750 Hz
- Tony CTCSS i DTC tryb normal i invert
- wywoływanie selektywne
- praca z shiftem
- blokada klawiatury
- możliwość programowania klawiatury
- latarka
W zestawie znajdują się:
- radiotelefon UV- 82
- Antena NAGOYA NA-771
- bateria 2800 mAh
- antena Dualband
- ładowarka sieciowa i podstawa do ładowania baterii
- mikrofonosłuchawka z podwójnym PTT
- smycz na dłoń
- klips do paska
- INSTRUKCJA PL w formie elektronicznej


GWARANCJA 12 miesięcy

Copyright © 2017. ALL RIGHTS RESERVED

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
PACZKA W RUCHu gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 4
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Szanowny kliencie. Zawód strażaka to ciężka i wymagająca misja, wynikająca z wewnętrznej potrzeby ratowania życia i mienia ludzkiego. Dlatego też, naszym celem jest wyposażenie polskich jednostek strażackich w sprawdzony i nowoczesny sprzęt ratowniczy. Znajdą u nas Państwo produkty najwyższej jakości oraz profesjonalna i kompleksową obsługę. Posiadamy bogatą ofertę sprzętu p.poż oraz BHP. Zaopatrują się u nas jednostki strażackie, firmy jak i klienci indywidualni. Życzymy udanych zakupów zespół Centrum Strażaka.

kontakt

 • 539 499 277
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 17:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie Towaru. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować nas tj. Piotra Bach wykonującego działalność gospodarczą pod firmą OGNIOPOL Piotr Bach w Lubinie (59-300) przy ulicy Tuwima 26 lok. 8, NIP: 6922413297, REGON: 365332883; adres e-mail: biuro@centrumstrazaka.pl, telefon: +48 539 499 277, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia wysłanego do nas pocztą na adres lub drogą elektroniczną na wskazane wyżej adresy. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy stanowiącego załącznik nr 1 do Regulaminu naszego Sklepu internetowego oraz przesłanego w wiadomości potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Skorzystanie z wzoru formularza nie jest obowiązkowe. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby przesłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.Informujemy, iż prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w odniesieniu do umów określonych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Skutki odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany w naszym Sklepie internetowym), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa do odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Informujemy, iż możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania. Prosimy o odesłanie Towaru na adres 59-300 Lubin, ul. Tuwima 26 lok. 8, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Informujemy, iż będą Państwo zobowiązani ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

reklamacje

Klientowi będącemu konsumentem przysługuje prawo do odstąpienia od umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Odstąpienie od umowy może zostać dokonane przez złożenie Sprzedawcy oświadczenia drogą elektroniczną na adres biuro@centrumstrazaka.pl lub w formie pisemnej drogą pocztową na adres siedziby Sprzedawcy. Odstąpienie od umowy może nastąpić na formularzu stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej umowy. W przypadku umów o świadczenie usług drogą elektroniczną o charakterze ciągłym i bezterminowym (np. w przypadku umowy określonej w §3 ust. 1 lit. b oraz lit. c, Klientowi przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy. Klient może rozwiązać umowę za wypowiedzeniem ze skutkiem natychmiastowym i bez podawania przyczyny wysyłając oświadczenie o wypowiedzeniu na adres poczty elektronicznej biuro@centrumstrazaka.pl. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną o charakterze ciągłym i bezterminowym z zachowaniem 14-dniowego terminu wypowiedzenia w przypadku naruszania przez Klienta postanowień niniejszego Regulaminu.W przypadku niewykonania lub nienależytego wykonania przez Sprzedawcę usług świadczonych za pomocą Sklepu internetowego, Klient jest uprawniony do złożenia reklamacji drogą elektroniczną na adres biuro@centrumstrazaka.pl. Prawidłowo złożona reklamacja powinna zawierać oznaczenie Klienta (imię i nazwisko lub nazwa firmy, adres zamieszkania lub adres siedziby firmy oraz adres poczty elektronicznej), przedmiot reklamacji wraz ze wskazaniem okresu czasu, którego dotyczy reklamacja oraz okoliczności uzasadniające złożenie reklamacji. Reklamacja powinna być złożona w terminie 12 miesięcy od dnia, w którym usługa nie została wykonana lub została wykonana nienależycie. Reklamację rozpatruje Sprzedawca w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania reklamacji.W przypadku przekroczenia terminu określonego w ust. 6 reklamacja nie będzie rozpatrywana. O przyczynie nierozpatrzenia reklamacji Sprzedawca niezwłocznie powiadomi Klienta.