RADIO CITROEN C4 CACTUS 2014 MULTIMEDIA DOTYK (6482056250)

zakończona
600,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa 19,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 24,00 zł
 • Czechy 39,00 zł
 • lokalizacja: Poznań
 • stan: używany
 • zdejmowany panel: nie

Przedmiotem aukcji jest dotykowa stacja multimedialna montowana fabrycznie w samochodzie marki CITROEN C4 CACTUS od 2014tR .Radio wraz z wyświetlaczem jest w idealnym stanie wizualnym w 100% sprawna technicznie .POLECAM REAL FOTO .Udzielam gwarancji rozruchowej oraz odbiór osobisty . Jakiekolwiek pytania proszę kierowac na numer tel 791 853 505

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 28102040270000100201917228
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Niemcy 94,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Wielka Brytania 98,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Czechy 39,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Irlandia 98,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Słowacja 39,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Ukraina 80,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Francja 98,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Zajmuje się sprzedażą i rozkodowywaniem oryginalnymi radio odtwarzaczy i nawigacji do samochodów różnych marek . Preferuje kontakt telefoniczny który znaczne skraca czas dokładnej i szczegółowej informacji o towarze przed zakupem . Przedmioty przed wystawieniem są dokładnie sprawdzone od strony technicznej oraz wizualnej ,jest to odpowiednio opisane w każdej aukcji . Towar przed wysyłką jest ponownie sprawdzony i odpowiednio zabezpieczony . Osobą z kontem junior oraz z 10 komentarzami NEGATYWNYMI brak wysyłki za pobraniem. Osoby niezarejestrowane na allegro które nie posiadają konta są niewiarygodne a wybierają formę za pobraniem paragon nabijany jest w dzień otrzymania pieniędzy i wysłany pocztą . Licytując na moich aukcjach akceptujesz moje warunki jeżeli ni odpowiada nie licytuj Komentarze wystawiam jako drugi .

kontakt

 • 791853505
  Zapraszam do kontaktu w każdy dzień tygodnia od 9:00 - 22:00
 • feder39@op.pl
  odpisuje szybko ale preferuje kontakt telefoniczny

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Uwaga! Odpowiedzialność sprzedawcy nie powstanie, jeśli konsument na własna odpowiedzialność ingeruje w towar, który uległ uszkodzeniu w wyniku transportu lub innej przyczyny ,a o tej niezgodności klient wiedział . Jeśli konsument został uprzedzony o konkretnych brakach, usterkach czy defektach rzeczy używanej, a mimo to zdecydował się rzecz taką nabyć (bo zdaniem konsumenta były one drobne, nieistotne, albo stwierdził, że usunie je we własnym zakresie), wówczas konsumentowi ochrona nie przysługuje .

reklamacje

Czas gwarancji to 14 dni od daty zakupu, Towar powinien zostać zwrócony do sprzedawcy w terminie 14 dni od daty wystawienia paragonu po tym terminie reklamacja nie będzie uwzględniona . Brak paragonu przy zwrocie uniemożliwia wymianę oraz zwrot pieniędzy .Konsument, który zawarł umowę (także umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa), może odstąpić od niej bez podawania przyczyny z wyjątkiem w określonych w ustawie sytuacji wyłączających prawo do odstąpienia od umowy.

pozostałe informacje

Przedmioty przed wystawieniem są dokładnie sprawdzone od strony technicznej oraz wizualnej ,jest to odpowiednio opisane w każdej aukcji . Towar przed wysyłką jest ponownie sprawdzony i odpowiednio zabezpieczony . Podczas odbioru przesyłki proszę sprawdzić czy nie posiada jakichkolwiek uszkodzeń zewnętrznych w razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o zgłoszenie to kurierowi lub pracownikowi poczty i poinformowania sprzedawcy . Kupując na moich aukcjach mają państwo możliwość ,odbioru osobistego ,wpłata na konto lub wysyłki za pobraniem . Osobą z kontem junior oraz z 10 komentarzami NEGATYWNYMI brak wysyłki za pobraniem. Preferuje kontakt telefoniczny który znaczne skraca czas pisania wiadomości Zapraszam do kontaktu telefonicznego w każdy dzień tygodnia od 9 do 22 godz Czas gwarancji 14 dni od daty wysyłki , po tym terminie reklamacja nie będzie uwzględniona. Osoby niezarejestrowane które są niewiarygodne a wybrały formę za pobraniem paragon nabijany jest w dzień otrzymania pieniędzy i wysłany pocztą . Licytując na moich aukcjach akceptujesz moje warunki jeżeli ni odpowiada nie licytuj Komentarze wystawiam jako drugi .