RACAL FRONTIER AKTYWNE SŁUCHAWKI SIŁ SPECJALNYCH (6912091244)

zakończona
125,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 7,80 zł
  • List polecony priorytetowy 10,50 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
  • lokalizacja: Piastów, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
DW_RADIO
[O firmie] [Nasze aukcje] [Nasze komentarze] [Dodaj do ulubionych]
KONTAKT
E-mail:
sklep@dw-electronics­.com

Telefon:
22 723 00 60
Kom:
515 105 400

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.
ul. Dworcowa 64
05-820 Piastów

PŁATNOŚĆ
Dane do wpłaty:

Bank ING:
61 1050 1924 1000 0023 3577 6197

DW Electronics
ul. Dworcowa 64
05-820 Piastów

W tytule przelewu koniecznie proszę podać nick z allegro i numery aukcji.

Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

WYSYŁKA

Zgodnie z umową zawartą z Pocztą Polską, paczki są odbierane z naszego biura i wysyłane dwa razy w tygodniu (we wtorki i piątki rano).

Przesyłki kurierskie nadajemy w ciągu trzech dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na koncie.

Nie ponosimy odpowiedzialności za sposób działania firmy dostarczającej paczki.

Koszt przesyłki podany na aukcji dotyczy domyślnie 1 szt. przedmiotu. W razie potrzeby prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztu przesyłki zbiorczej.

Nie wysyłamy paczek za POBRANIEM!
Oferuję Państwu zestaw aktywnych słuchawek operacyjnych typu RACAL FRONTIER 1020.
Słuchawki zaprojektowane zostały jako indywidualne wyposażenie żołnierza sił specjalnych.
Oferowany zestaw jest praktycznie najnowocześniejszym zestawem słuchawek aktywnych, dostępnych na rynku.
Stosowany jest w wielu armiach NATO.
Oferowany zestaw spełnia jednocześnie kilka funkcji:
- zabezpiecza słuch przed bardzo silnym natężeniem dźwięku, wszelkiego rodzaju wybuchami i innymi bardzo głośnymi zjawiskami akustycznymi, mogącymi uszkodzić słuch, jednocześnie umożliwia normalną komunikację głosową z innymi członkami oddziału, gdyż każda słuchawka wyposażona jest w mikrofon, przekazujący dźwięki zewnętrzne do ucha
- współpraca z aparaturą łączności (radiostacjami)
dźwięk mowy pobierany jest w tym wypadku w większości z wnętrza ucha, a znacznie mniejszym stopniu z zewnątrz, dzięki temu nawet duże natężenie dźwięku zewnętrznego, powoduje łatwą komunikację.
Oczywiście dźwięk docierający do ucha użytkownika jest przetwarzany w jednostce centralnej zestawu, w związku z tym na bieżąco jego natężenie jest ustawiane na bezpiecznym poziomie.
Oferowany zestaw rewelacyjnie sprawdza się przy wszelkiego rodzaju działaniach drużynowych, gdyż członkowie drużyny mogą porozumiewać się po prostu głosem.
Większość aktywnych zestawów konstruowanych wcześniej tłumiła całkowicie dźwięki z otoczenia, co po pierwsze było niebezpieczne, gdyż np. osoby w tych słuchawkach nie słyszały nadjeżdżających pojazdów z tyłu, a także miały utrudnioną komunikację, jeżeli nie wykorzystywały do tego celu urządzeń radiowych.
Następną ważną funkcją, która odróżnia oferowany zestaw od wcześniejszych systemów jest to, że na słuchawki aktywne, które znajdują się w uszach można założyć zwykłe ochraniacze słuchu (duże słuchawki) i cały czas mamy komfort komunikacji, a jednocześnie zdecydowanie wzrasta tłumienie dźwięku.
Dzięki temu, że mikrofon pobiera sygnał mowy z ucha, dalej zapewniona jest komunikacja, jest to bardzo ważne w przypadku miejsc o bardzo dużym natężeniu dźwięku, gdyż bardzo poprawia jakość komunikacji.
Oferowane urządzenie zasilane jest pojedynczą zwykła baterią AAA (mały paluszek), która wystarcza na kilka dni ciągłej pracy (jeśli jest to dobra bateria, bez problemu wytrzymuje kilka miesięcy użytkowania po kilka godzin dziennie).
Oferowane urządzenie zostało wykonane dla wojska, w wykonaniu wodoszczelnym oraz przystosowane jest do noszenia na różnego rodzaju systemach mocowań, dzięki temu jest uniwersalne.
Słuchawka lewa i prawa, wyposażone są w elastyczne przewody zakończone metalowym usztywniaczem, który wygina się tak, aby wygodnie był prowadzony koło ucha, jednocześnie kabel słuchawek oraz kabel łączący urządzenie z radiostacją, posiada 2 zapinki umożliwiające rozprowadzenie kabli po oporządzeniu.
Metalowe usztywniacze znajdujące się przy słuchawkach, można delikatnie zdemontować i poprowadzić kabel w wersji elastycznej, jeżeli słuchawki są prawidłowo zamontowane i kable są dobrze poprzypinane, nawet intensywne ruchy głowa nie powodują dyskomfortu, ani możliwości wypadnięcia słuchawek.
Słuchawki wkładane są o ucha za pomocą silikonowej przejściówki (grzybka), dokładnie tego typu stosowany jest w zwykłych, pasywnych ochronnikach słuchu.
Dzięki zunifikowanej średnicy, można używać elementów systemu 3M lub innych firm, a także gąbkowych elementów od innych systemów słuchawek lub ochraniaczy słuchu.
Komplety 2 silikonowych grzybków kosztują od 3zł. Są to popularne elementy, gdyż są to detale wymienne w pasywnych ochronnikach słuchu.
Oferowany zestaw oczywiście można wykorzystać bez podłączania do radiostacji, wtedy działa on jak zwykłe słuchawki aktywne z ograniczeniem poziomu dźwięku docierającego do ucha.
Oferowany zestaw współpracuje praktycznie ze wszystkimi radiostacjami, dzięki temu, że posiada dużą tolerancję zakresu napięć wejściowych i wyjściowych M.CZ.
Bez problemu pracuje z radiostacjami KENWOOD, YESU, ICOM, BAOFENG, na jednym ze zdjęć widoczny zestaw z kablem do radiostacji BAOFENG.
Jeżeli radiostacja nie posiada systemu VOX, przycisk PTT należy naciskać w radiostacji, natomiast jeżeli radiostacja jest wyposażona w system VOX, to po odpowiednim jego uregulowanie nadawanie włącza się automatycznie, kiedy zaczynamy mówić.
Osoby, które zakupią zestawy, dostaną rozpiskę złącza wyjściowego oraz skan instrukcji obsługi. Złącze jest rozbieralne, można je przylutować na inny typ lub przylutować kabel w potrzebnym standardzie.
Sposób działania, zakładania i posługiwania się zestawem firma RACAL opublikowała w Internecie, znajduje się on na YOUTUBE link .
Oferowany zestaw jest w stanie idealnym. Praktycznie nie był używany.
Został przetestowany, udzielamy gwarancji rozruchowej.
UWAGA: Radiostacja widoczna na zdjęciach nie jest przedmiotem licytacji.
Widoczny na jednym ze zdjęć zestaw z silikonowymi grzybkami oraz kablem spiralnym służy celom poglądowym. Licytujesz zestaw taki jak na białym tle.
UWAGA: Słuchawki mogą współpracować z telefonami komórkowymi za pomocą kabla.

Polecam i zapraszam do odwiedzenia naszych pozostałych aukcji. Przed licytacją proszę zapoznać się ze stroną „O mnie”.
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 61105019241000002335776197
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
List polecony priorytetowy 10,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
List polecony ekonomiczny 7,80 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Przesyłka kurierska ubezpieczona.
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

DW Electronics
Opaczewska 19/8
02-372 Warszawa
NIP: 584-105-30-49
REGON: 191616916

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
DW Electronics Dawid Wenta
Dworcowa 64
05-820 Piastów
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@dw-electronics.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: o imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, o datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, o przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, o wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.