R126 Tasiemka w groszki fioletowa 10mm x 1m (7016188789)

zakończona
1,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
  • List polecony priorytetowy 7,50 zł
  • lokalizacja: Gdańsk, Polska
  • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

  • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
  • kolor: biel, fiolety

opis


© PanelReklamowy

Ozdobna tasiemka z błyszczącego rypsu w groszki - nadrukowane z jednej strony. Może być stosowana do dekoracji zaproszeń, kart, karnetów, albumów ze zdjęciami (scrapbook), pamiętników, ozdób, prezentów.

Długość: ok. 100 cm

Szerokość: 10mm

Kolor: fiolet w białe groszki

1 sztuka allegro = 1 metr tasiemki

W przypadku zakupu kilku metrów tasiemkę wysyłamy w jednym kawałku.


Na życzenie klienta do zamówienia dołączamy rachunek uproszczony.

Zapraszamy do zajrzenia na nasze inne aukcje - przy zakupie kilku przedmiotów i płatności w jednej transakcji przesyłka wychodzi taniej.


Życzymy udanych zakupów!

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 6,00 zł

Lokalizacja: Gdańsk, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
7,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
80
czas realizacji
4 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
6,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
80
czas realizacji
6 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Towar używany (np. czasopisma, książki) nie posiada gwarancji.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Kiri Anna Szyszkiewicz
ul. Zbyszka z Bogdańca 65
80-419 Gdańsk
Dodatkowe informacje

 1. KIRI Anna Szyszkiewicz z siedzibą: 80-419 Gdańsk, ul. Zbyszka z Bogdańca 65 jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego Konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. 2. Reklamacje, wynikajace z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu należy składać na adres email lub pisemnie na adres Sprzedającego. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres email Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę do reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 3. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 4. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 5. Odpowiedź na reklamację jest wysyłana na podany przez Kupującego adres email bądź na adres poczty tradycyjnej. 6. Sprzedający zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Kiri Anna Szyszkiewicz
ul. Zbyszka z Bogdańca 65
80-419 Gdańsk

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujacy ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstapieniu od umowy, a jesli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia - 12 miesięcy.


Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.


Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będace wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla sprawdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
niebieskaweranda
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

116

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Kiri Anna Szyszkiewicz

ul. Zbyszka z Bogdańca 65

80-419 Gdańsk

NIP: 957-075-28-94

REGON: 221614202

Pozostałe informacje

Na wpłatę standardowo oczekujemy 7 dni.


Zwroty:

Czas na odstąpienie od umowy to 14 dni, koszt przesyłki pokrywa kupujacy.


Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia - 12 miesięcy.

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument  ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.