PUZZLE 3D STATEK WYCIECZKOWY 86 ELEM. (6541772932)

zakończona
55,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 16,00 zł
 • lokalizacja: Jędrzejów
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowe
 • bohater: brak
 • marka: inna
 • ilość elementów: do 100 elementów
 • wiek dziecka: 3 lata +
 • materiał: karton
 • certyfikaty i opinie: CE
 • płeć: chłopcy, dziewczynki
tel/fax 41 386 43 53
tel. kom. 502 36 86 82
PayU
przelew na konto
pobranie
odbiór osobisty
Poczta Polska:
paczka ekonomiczna:
3-5 dni roboczych

paczka priorytetowa:
48h

list polecony ekonomiczny: 3-5 dni roboczych

list polecony priorytetowy: 48h

Kurier: 24-48h

Przesyłki realizujemy codziennie oprócz sobót i niedziel.


Kupując na kilku naszych aukcjach za przesyłkę płacisz jeden raz. Koszt przesyłki uzależniony jest od łącznej wagi wszystkich przedmiotów i potwierdzany jest po złożeniu zamówienia.

Opcja "list polecony" dotyczy tylko płatności przelewem i zazwyczaj 1 sztuki przedmiotu. Jeśli zakupione zostanie więcej egzemplarzy przedmiotu, który posiada opcję "list polecony", należy potwierdzić koszt przesyłki.
UWAGA!!!
Zdjęcia i opisy są własnością firmy Ekrobud. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiować i rozpowszechniać zdjęć i opisów zamieszczanych na aukcjach.

Uwaga!

Przed dokonaniem zakupu przedmiotów oferowanych w różnych opcjach (np. kolor, imię postaci, wersja zabawki) prosimy sprawdzić, czy aukcja nie zawiera dodatkowych informacji dotyczących dostępności danej opcji.

Dodane i zaktualizowane informacje mogą znajdować się pod szablonem aukcji i łatwo je przeoczyć.

Aktualizujemy dane w ten sposób, ponieważ nie można zmieniać opisów aukcji, w której ktoś już wziął udział.

Uwaga nie dotyczy aukcji przedmiotów jednorodzajowych.

Puzzle 3D, statek wycieczkowy.
Super zabawa z tworzeniem konstrukcji przestrzennych bez użycia kleju.
Zestaw zawiera 86 elem.

Wymiary po złożeniu: 55 x 10 x 11cm.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank BPH S.A. 63 1060 0076 0000 3260 0154 8748
  • BRE BANK SA 83 1140 2004 0000 3002 4583 2565
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 19,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 16,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

V. Reklamacje Reklamacje należy kierować na adres siedziby firmy: Firma Handlowo-Usługowa Ekrobud mgr inż. Piotr Jeżewski; 28-300 Jędrzejów, ul. Głowackiego 61. Kwestie związane z reklamacją i gwarancją uregulowane są w ustawie z dnia 27 lipca 2002 roku „O szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego”. Firma Ekrobud odpowiada za niezgodność towaru z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania towaru. Roszczenia klienta, wynikające z niezgodności towaru z umową przedawniają się z upływem roku od stwierdzenia przez kupującego tej niezgodności, jednakże nie przed upływem dwóch lat od chwili wydania towaru. Klient ma prawo reklamować zakupiony towar z tytułu niezgodności z umową przed upływem dwóch miesięcy od chwili stwierdzenia niezgodności. Towar uważa się za zgodny z umową, „jeżeli nadaje się do celu, do jakiego tego rodzaju towar jest zwykle używany, oraz gdy jego właściwości odpowiadają właściwościom cechującym towar tego rodzaju” zaś towar uzgadniany indywidualnie uważany jest za zgodny z umową „jeżeli odpowiada podanemu przez sprzedawcę opisowi lub ma cechy okazanej kupującemu próbki albo wzoru, a także gdy nadaje się do celu określonego przez kupującego przy zawarciu umowy, chyba, że sprzedawca zgłosił zastrzeżenia, co do takiego przeznaczenia towaru”. (Ustawa z dnia 27 lipca 2002r. „o szczególnych....” Dz.U z dnia 5 września 2002r.) Do zachowania tego okresu wystarczy pisemne lub telefoniczne powiadomienie pracownika firmy Ekrobud o stwierdzonej niezgodności towaru z umową. Klient ma również obowiązek wykazać na czym ta niezgodność polega. Firma Ekrobud nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący wiedział o tej niezgodności w chwili zakupu. Zgodnie z przepisami firma Ekrobud ustosunkuje się do złożonej reklamacji w terminie 14 dni. W przypadku niezgodności towaru z umową Kupującemu przysługują roszczenia reklamacyjne określone w ustawie z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego, która wprowadza dwustopniową hierarchię uprawnień dla konsumenta na wypadek niezgodności towaru z umową.W pierwszej kolejności klient ma prawo żądać wymiany albo naprawy towaru w celu doprowadzenia przedmiotu świadczenia sprzedawcy do stanu zgodnego z umową. Jeżeli ani wymiana ani naprawa nie doprowadzić w określonym czasie do rezultatu w postaci stanu zgodności z umową, wówczas konsument będzie uprawniony do żądania obniżenia ceny albo do odstąpienia od umowy.

pozostałe informacje

VII. Zmiany w Regulaminie. 1. Sprzedawca dopuszcza prawo zmian niniejszego Regulaminu z ważnych powodów, w szczególności: - zamiany przepisów prawnych dotyczących prawa konsumenckiego i handlu elektronicznego, - zmiany form płatności, - zmiany sposobów dostawy, - zmiany formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej. 2. Zmiany obowiązują w terminie 7 dni od momentu publikacji ich na stronie internetowej ze wskazaniem daty opublikowania zmian. 3. Jednolity tekst Regulaminu z wprowadzonymi zmianami zostanie zamieszczony na stronie internetowej sprzedawcy z oznaczeniem dnia jego obowiązywania. 4. Zmiany Regulaminu nie będą miały wpływu na złożone i realizowane zamówienia. Zamówienia przyjęte do realizacji obowiązuje Regulamin aktualny w chwili złożenia zamówienia. VIII. Prawa autorskie. Firma Handlowo-Usługowa Ekrobud mgr inż. Piotr Jeżewski zastrzega wszelkie prawa autorskie - nie wolno kopiować i rozpowszechniać zdjęć, opisów oraz Regulaminu Sklepu i innych treści, których autorem jest Firma Ekrobud. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!