PUSTAK U 250 X188x220 mm CEGŁA kl.20 +trans.HDS (6542251728)

zakończona
1,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 0,23 zł
  • lokalizacja: KRAKÓW
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 1200.00 [kg]
  • rodzaje cegieł: ceramiczna
  • uszkodzony: nie

Zapraszam Państwa do zakupu pustaka ceramicznego U 220 o wymiarach 250X188X220 mm klasa 20.Cena pustaka netto 1,50---brutto 1,85. Cena transportu uzależniona od odległości od cegielni do Klienta i ustalana jest każdorazowo indywidualnie na telefon. Sprzedajemy tylko z naszą dostawą w ilościach całosamochodowych -2.640-22 palety-120/szt/pal. Wystawiamy faktury VAT. Płatność kierowcy po dostarczeniu na plac budowy, każdorazowo do materiału dostarczamy atesty na pustaki. NIE POBIERAMY ZALICZEK.KUP-TERAZ dotyczy 1 szt pustaka U-220 loco producent. Tel. 51-409-25-00. Obsługujemy z HDS-em tylko woj. małopolskie, śląskie, podkarpackie, świętokrzyskie,do Pozostałej części dostawa tylko naczepą plandeką.ZDJĘCIE POGLĄDOWE DLA ZOBRAZOWANIA WYGLĄDU PUSTAKÓW

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 0,23 zł
kolejna sztuka: 0,23 zł
maksymalnie w paczce: 2560
dodatkowe informacje
Transport z rozładunkiem HDS-em tylko do południowo-wschodniej części kraju (świętokrzyskie,małopolskie, podkarpackie,śląskie).
Podana wartość transportu jest kwotą za dostawę naczepą plandeką bez rozładunku. Przy dostawie spedycją prosimy Państwa o wykonanie przelewu przed wysyłką transportu.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

"POLSKI HOLDING BUDOWLANY ENERGO-BUDOWA " SA z siedzibą Katowice ul. Korczaka 76. Materiałami budowlanymi zajmujemy się od zawsze czyli od 26 lat. ZAPRASZAMY !!!

kontakt

reklamacje

W 99 % przypadkach reklamację jeżeli już występują załatwiamy na podstawie Państwa dokumentacji fotograficznej (zdjęcia), sporadycznie reklamacja wymaga przyjazdu przedstawiciela technicznego naszej firmy. Dla nas liczy się zadowolenie naszych Klientów. Z wielką satysfakcją przedstawiamy że Holding nasz 2014 roku nie odnotował żadnej reklamacji, w 2015 roku jedna reklamacja i w 2016 roku również jedna reklamacja w 100 % rozpatrzona pozytywnie dla naszych Szanownych Klientów.

pozostałe informacje

Kwota za dostawę z HDS-em ustalamy telefonicznie z Klientem lub prosimy o wysłanie zapytania w formularzu zapytania,płatność przy transporcie HDS-em następuję kierowcy w dniu dostawy materiału do Klienta na podstawie faktury VAT i dokumentu KP. Transport z rozładunkiem HDS-em tylko do południowo-wschodniej części kraju (świętokrzyskie,małopolskie, podkarpackie,śląskie). Do pozostałej części kraju dostawa transportem spedycyjnym.