pustak kanałowy jednokomorowy - producent (6482973008)

zakończona
  • stan: nowy
  • uszkodzony: nie

Początki naszej działalności sięgają roku 1981 r. kiedy to w Siedliszowicach rozpoczęliśmy działalność polegającą na produkcji pustaków żużlo - betonowych. Od samego początku stawialiśmy na jakość swoich produktów i usług oraz zadowolenie naszych klientów. Kolejne lata to systematyczny i stabilny rozwój, który pozwolił nam na pasmo inwestycji nadających kształt dzisiejszemu obrazowi naszej firmy BETONIARNI KACZMAREK. Konsekwencja działań oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na osiągnięcie i ugruntowanie pozycji na regionalnym rynku materiałów budowlanych. Posiadamy dwa zakłady z trzema liniami produkcyjnymi, własny park maszynowy i transportowy z zapleczem warsztatowym oraz to, co w każdej firmie najważniejsze tj. zgrany zespół kompetentnych i wartościowych pracowników.

Cena 18,00 zł + Vat dotyczy zakupu pustaków kanałowych jednokomorowych przy odbiorze własnym towaru w naszym zakładzie produkcyjnym w Siedliszowicach.

Pustak kanałowy jednokomorowy

Pustaki wentylacyjne przeznaczone do budowy kominów wentylacji grawitacyjnej. Wentylacja to proces usuwania z pomieszczeń zanieczyszczonego powietrza i dostarczanie w jego miejsce powietrza świeżego. Wentylacja jest konieczna ponieważ powietrze w e wszystkich pomieszczeniach stale ulega zanieczyszczeniu. Najbardziej popularnym rodzajem wentylacji budynków mieszkalnych w Polsce , stosowanym od lat, jest wentylacja naturalna, zwana też grawitacyjną. Siłą napędową wentylacji grawitacyjnej jest różnica gęstości powietrza zimnego (na zewnątrz pomieszczeń) i ciepłego (znajdującego się w pomieszczeniach). Świeże powietrze napływa do pomieszczeń poprzez nieszczelności w budynku (okna, drzwi) lub przez nawiewniki instalowane w oknach lub ścianach. Po wymieszaniu z powietrzem znajdującym się w pomieszczeniu i ogrzaniu opuszcza pomieszczenie, wraz z zanieczyszczeniami, przez kratki wentylacyjne podłączone do kominów wentylacyjnych.
Zgodnie z polskimi przepisami budowlanymi wloty do przewodów wentylacyjnych muszą znajdować się w kuchni, łazience lub w.c., pomieszczeniach bez okien, czasem również w innych pomieszczeniach. Zastosowane w produkcji pustaków wentylacyjnych mieszanki keramzytobetonowej zapewnia im wysoką izolacyjność akustyczną i ognioodporność.

wymiary (cm) 36x36x25

Wszelkie pytania należy kierować do działu handlowego na niżej wymienione telefony oraz e-mail.

DANE KONTAKTOWE:


Betoniarnia Kaczmarek s.c.
Siedliszowice 66
42-425 Kroczyce

telefon kontaktowy:
telefon: 34 315 54 34
faks: 34 315 54 36

tel: 728-831-035, tel: 694-570-101

e-mail: biuro@betoniarniakac­zmarek.com.pl

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua