PUSTAK GAZOBETON BETONU KOMÓRKOWEGO 30X25X59 biały (6542295129)

zakończona
6,70 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 0,86 zł
  • lokalizacja: Katowice
  • czas wysyłki: do 4 dni
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 1100.00 [kg]
  • uszkodzony: nie
  • rodzaje cegieł: ceramiczna, piaskowo-wapienna
Zapraszam Państwa do zakupu pustaka,bloczka z BETONU KOMÓRKOWEGO,GAZOBETO­N, biały na zamek+uchwyt w normie TLMB o wymiarach 30x24x59 cm klasa 500 lub 600 .Cena pustaka netto 6,70---brutto 8,24 . Zużycie 7 szt/m2. Cena transportu uzależniona od odległości od producenta do klienta i ustalana jest każdorazowo indywidualnie na telefon. Sprzedajemy tylko z naszą dostawą w ilościach cało samochodowych 792 szt odmiana 500 ,ilość na palecie 36 szt.Rozładunek dźwigiem HDS. Wystawiamy faktury VAT. Płatność kierowcy po dostarczeniu na plac budowy, każdorazowo do materiału dostarczamy atesty na pustaki. NIE POBIERAMY ZALICZEK.KUP-TERAZ dotyczy 1 szt pustaka białego z betonu komórkowego 30x24x59 bez kosztów transportu.Palety odpłatne, możliwość zdania palet do 150 dni w 10 miastach południowej Polski. Obsługujemy tylko woj. małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, Rzeszów. Tel. 51-719-3770.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 0,86 zł
kolejna sztuka: 0,86 zł
maksymalnie w paczce: 1056
przybliżony czas realizacji: 5 dni
dodatkowe informacje
Płatność kierowcy po dostarczeniu na Państwa plac budowy.Nie pobieramy zaliczek. Dostawa do województw:małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego z HDS-EM, do pozostałej części PL, dostawa spedycją.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Firma "BOODOVA-WRÓBEL" jest największym w Kraju dystrybutorem materiałów konstrukcyjnych takich jak cegły , pustaki, beton komórkowy, gazobeton. Posiadamy sieć biur sprzedaży Katowice, Kraków,Łódź,Poznań,Wrocław,Kielce,Zakopane, Rzeszów ,Radom, Warszawa, Lublin mogących zapewnić Państwu bardzo atrakcyjne ceny materiałów ściennych. Zapewniamy Państwu transport po najniższych kosztach, transport cało pojazdowy na terenie Kraju i Europy realizujemy za pośrednictwem renomowanych firm transportowych i spedycyjnych, mamy wypracowane bardzo dobre stawki, gwarantujemy konkurencyjne ceny. Nie zarabiamy na transporcie (re fakturujemy). ZAPRASZAMY, ZAPRASZAMY ,ZAPRASZAMY !!!

kontakt

pozostałe informacje

Dostawa do południowo-wschodniej części Polski (świętokrzyskie,małopolskie, podkarpackie,śląskie) z rozładunkiem HDS- płatność kierowcy, do pozostałych województw w Polsce dostawa naczepami plandekami,transportem spedycyjnym.