PUSTAK CEGŁA Porotherm 30 P+W Leier Tarnów +Hds (6542271568)

zakończona
2,41 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 0,47 zł
  • lokalizacja: Zakopane
  • czas wysyłki: do 4 dni
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 1100.00 [kg]

http://www.leier.pl/­media/leaflets/110_t­hermopor.pdf

Zapraszam Państwa do zakupu pustaka ceramicznego THERMOPOR 30 P+W Leier Tarnów o wymiarach 300X250X238 mm klasa 15 . Pustaki do wznoszenia ścian zewnętrznych z dociepleniem, ściany nośne, samonośne, i wypełniające w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej. Cena pustaka brutto 2.96 Cena transportu uzależniona od odległości od Cegielni do klienta i ustalana jest każdorazowo indywidualnie na telefon. Sprzedajemy tylko z naszą dostawą w ilościach cało samochodowych -1.920 szt -20 palet-96 /szt/pal. Palety bezpłatne. Wystawiamy faktury VAT. Płatność kierowcy po dostarczeniu na plac budowy, każdorazowo do materiału dostarczamy atesty na pustaki. NIE POBIERAMY ZALICZEK.KUP-TERAZ dotyczy 1 szt pustaka Thermopor 30 P+W loco Tarnów. Tel. 51-945-02-35. Obsługujemy z HDS-em tylko woj. małopolskie, śląskie,świętokrzysk­ie. ZDJĘCIE POGLĄDOWE DLA ZOBRAZOWANIA WYGLĄDU PUSTAKÓW.

Zastosowanie: Pustaki do wznoszenia ścian zewnętrznych z dociepleniem (dwu- i trójwarstwowych); ściany nośne, samonośne, i wypełniające w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Wymiary:

300X250X238 mm

Grubość przegrody:

30 cm

Masa:

~11,7 kg

Zużycie1):

16 szt./m2

Wytrzymałość znormalizowana:

15 MPa

Obliczeniowa wartość współczynnika przewodzenia ciepła wyrobu w kierunku grubości przegrody λU:

0,19 W/mK

Obliczeniowa wartość oporu cieplnego wyrobu R:

0,59 m2K/W

Wspólczynnik przenikania ciepła przegrody2) U:

1,58 W/m2K

Wskaźnik izolacyjności akustycznej właściwej przegrody3) RW w kierunku grubości przegrody:

52 dB

Wskaźnik oceny izolacyjności akustycznej właściwej przegrody3) RA1 w kierunku grubości przegrody:

50 dB

Wskaźnik oceny izolacyjności akustycznej właściwej przegrody3) RA2 w kierunku grubości przegrody:

49 dB


1) przyjęto nominalną grubość spoiny 12mm
2) przegroda nieotynkowana, murowana na zaprawie zwykłej
3) przegroda otynkowana obustronnie tynkiem cementowo-wapiennym

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 0,47 zł
kolejna sztuka: 0,47 zł
maksymalnie w paczce: 1920
przybliżony czas realizacji: 5 dni
dodatkowe informacje
Podana cena dostawy nie zawiera kosztów rozładunku , transport odbywa się naczepą plandeką , prosimy Klienta o organizację rozładunku na własny koszt , zapłata za towar odbywa się kierowcy na placu budowy.
Cena transportu z rozładunkiem HDS-em ustalana jest indywidualnie telefonicznie z każdym Klientem w zależności od odległości z Cegielni do Klienta. ZAPRASZAMY, ZAPRASZAMY, ZAPRASZAMY !!!.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Centrala :"BUDOWLANIEC KRAKÓW" 30-126 Kraków ul. Stańczyka 20 Central: "BUDOWLANIEC WARSZAWA" ul. Nowogrodzka 21 00-691 Warszawa Oddziały : "BUDOWLANIEC Łódź" "BUDOWLANIEC Katowice" "BUDOWLANIEC Poznań" "BUDOWLANIEC Kielce" "BUDOWLANIEC Rzeszów" "BUDOWLANIEC Radom" "BUDOWLANIEC Lublin" "BUDOWLANIEC Zakopane"

kontakt

reklamacje

Reklamację na materiały budowlane podlegają takim samym zasadom jak każde inne towary sprzedawane w PL, jednak dla 100% satysfakcji Klientów naszej firmy wszelkie uwagi i reklamacje załatwiamy na miejscu w czasie dostawy.

pozostałe informacje

Transport z rozładunkiem dźwigami HDS realizujemy w woj.małopolskim,śląskim,podkarpackim, świętokrzyskim, do pozostałych województw w Polsce dostarczamy naczepami plandekami bez rozładunku. ZAPRASZAMY PAŃSTWA !!!