PUSTAK bloczek GAZOBETON SUPOREX 24x24x59biały+HDS (6481970169)

8 dni do końca
cena kup teraz
6,39 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 0,48 zł
  • lokalizacja: KRAKÓW
  • czas wysyłki: do 4 dni
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 1100.00 [kg]
  • uszkodzony: nie
Zapraszam Państwa do zakupu pustaka,bloczka z BETONU KOMÓRKOWEGO,GAZOBETO­N,SIPOREX biały na zamek+uchwyt. Cena brutto 6,39 . Cena transportu uzależniona od odległości od producenta do klienta i ustalana jest każdorazowo indywidualnie na telefon. Sprzedajemy tylko z naszą dostawą.Wystawiamy faktury VAT. Płatność kierowcy po dostarczeniu na plac budowy, każdorazowo do materiału dostarczamy atesty na pustaki. NIE POBIERAMY ZALICZEK.KUP-TERAZ dotyczy 1 szt pustaka białego z betonu komórkowego bez kosztów transportu. Palety odpłatne, możliwość zdania palet do 150 dni w 10 miastach południowej Polski. Tel. 51-409-2500. Obsługujemy tylko woj. małopolskie, śląskie, świętokrzyskie

Ilość sztuk na samochodzie

1056

Ilość palet na samochodzie

22

Ilość sztuk na palecie

48

Kaucja za paletę

TAK

Wymiar towaru

24/24/59

Klasa wytrzymałości

500

Współczynnika przewodzenia ciepła wyrobu w kierunku grubości przegrody λU:

0,50

Waga towaru

22 kg

Gatunek

I

Grubość spoiny

12mm

Zużycie

7 szt

Norma

TLMB

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 0,48 zł
kolejna sztuka: 0,48 zł
maksymalnie w paczce: 1056
przybliżony czas realizacji: 5 dni
dodatkowe informacje
Płatność kierowcy po dostarczeniu na Państwa plac budowy.Nie pobieramy zaliczek.Ze względu na duże koszty transportu dostarczamy do województw:małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Firma "BOODOVA-KRAKUS" jest największym w Kraju dystrybutorem materiałów konstrukcyjnych takich jak: cegły, pustaki, beton komórkowy, gazobeton. Posiadamy sieć biur sprzedaży, mogących zapewnić Państwu bardzo atrakcyjne ceny materiałów ściennych. Zapewniamy Państwu transport po najniższych kosztach, transport całopojazdowy na terenie Kraju i Europy realizujemy za pośrednictwem renomowanych firm transportowych i spedycyjnych, mamy wypracowane bardzo dobre stawki, gwarantujemy konkurencyjne ceny. Nie zarabiamy na transporcie (re fakturujemy).

kontakt

reklamacje

W 99% przypadków, reklamacje - jeżeli już występują - załatwiamy na podstawie Państwa dokumentacji fotograficznej (zdjęcia), sporadycznie reklamacja wymaga przyjazdu przedstawiciela technicznego naszej firmy. Dla nas liczy się zadowolenie naszych Klientów. Z wielką satysfakcją informujemy iż Holding nasz w 2014 roku nie odnotował żadnej reklamacji, w 2015 roku jedną reklamację i w 2016 roku również jedną reklamację w 100% rozpatrzone na korzyść Szanownych Klientów.

pozostałe informacje

Transport z rozładunkiem HDS-em tylko do południowo-wschodniej części kraju (świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie). Podana cena transportu jest kwotą za dostawę naczepą plandeką bez rozładunku. Przy transporcie spedycyjnym - prosimy Państwa o wykonanie płatności przelewem bankowym wcześniej przed wysyłką. Kwota za dostawę z HDS-em ustalamy telefonicznie z Klientem lub prosimy o wysłanie zapytania w formularzu zapytania, płatność przy transporcie HDS-em następuję kierowcy w dniu dostawy materiału do Klienta na podstawie faktury VAT i dokumentu KP.