Pustak betonowy bloczek fundamentowy 30 30x50x25cm (6542249230)

zakończona
3,42 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 1140.00 [kg]

Zapraszam Państwa do zakupu betonowego bloczka-pustaka szalunkowego tzw.30 o wymiarach 50x30x25 mm kl.10.Cena pustaka netto 3,42+23%VAT= 4,21 brutto .Cena transportu uzależniona od odległości od producenta do klienta i ustalana jest każdorazowo indywidualnie na telefon. Sprzedajemy tylko z naszą dostawą w ilościach całosamochodowych - 22 palet 880 szt- 40 szt na palecie . Wystawiamy faktury VAT. Płatność kierowcy po dostarczeniu na plac budowy, każdorazowo do materiału dostarczamy atesty na pustaki .Cena KUP-TERAZ dotyczy 1 szt. pustaka "30" bez kosztów transportu .NIE POBIERAMY ZALICZEK. Wypełnienie betonem 25 l/szt

Tel. 51-409-25-00. Obsługujemy tylko woj. małopolskie, śląskie, podkarpackie, świętokrzyskie.


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 0,20 zł
kolejna sztuka: 0,20 zł
maksymalnie w paczce: 880
dodatkowe informacje
Podana wartość transportu jest kwotą za dostawę naczepą plandeką bez rozładunku.Przy dostawie spedycją prosimy Państwa o wykonanie przelewu przed wysyłką transportu.Kwota za dostawę z HDS-em ustalamy telefonicznie z Klientem , płatność następuję kierowcy w dniu dostawy materiału do Klienta na podstawie faktury VAT .Transport z rozładunkiem HDS-em tylko do południowo-wschodniej części kraju (świętokrzyskie,małopolskie, podkarpackie,śląskie)
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

"POLSKI HOLDING BUDOWLANY ENERGO-BUDOWA " SA z siedzibą Katowice ul. Korczaka 76. Materiałami budowlanymi zajmujemy się od zawsze czyli od 26 lat. ZAPRASZAMY !!!

kontakt

reklamacje

W 99 % przypadkach reklamację jeżeli już występują załatwiamy na podstawie Państwa dokumentacji fotograficznej (zdjęcia), sporadycznie reklamacja wymaga przyjazdu przedstawiciela technicznego naszej firmy. Dla nas liczy się zadowolenie naszych Klientów. Z wielką satysfakcją przedstawiamy że Holding nasz 2014 roku nie odnotował żadnej reklamacji, w 2015 roku jedna reklamacja i w 2016 roku również jedna reklamacja w 100 % rozpatrzona pozytywnie dla naszych Szanownych Klientów.

pozostałe informacje

Kwota za dostawę z HDS-em ustalamy telefonicznie z Klientem lub prosimy o wysłanie zapytania w formularzu zapytania,płatność przy transporcie HDS-em następuję kierowcy w dniu dostawy materiału do Klienta na podstawie faktury VAT i dokumentu KP. Transport z rozładunkiem HDS-em tylko do południowo-wschodniej części kraju (świętokrzyskie,małopolskie, podkarpackie,śląskie). Do pozostałej części kraju dostawa transportem spedycyjnym.