Pustak betonowy 25 bloczek fundamentowy 25x50x25cm (6542248867)

zakończona
3,02 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 0,26 zł
  • lokalizacja: Katowice
  • czas wysyłki: do 3 dni
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 1300.00 [kg]

Zapraszam Państwa do zakupu betonowego bloczka-pustaka szalunkowego tzw.25 o wymiarach 50x25x25 mm kl.10.Cena pustaka netto 3,02+23%VAT= 3,71 brutto .Cena transportu uzależniona od odległości od producenta do klienta i ustalana jest każdorazowo indywidualnie na telefon. Sprzedajemy tylko z naszą dostawą w ilościach całosamochodowych - 22 palet 1.100 szt- 50 szt na palecie. Wystawiamy faktury VAT. Płatność kierowcy po dostarczeniu na plac budowy, każdorazowo do materiału dostarczamy atesty na pustaki .Cena KUP-TERAZ dotyczy 1 szt. pustaka "25" bez kosztów transportu .NIE POBIERAMY ZALICZEK. Wypełnienie betonem 20,5 l/szt

Tel. 51-409-25-00. Obsługujemy tylko woj. małopolskie, śląskie, podkarpackie, świętokrzyskie.


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 0,26 zł
kolejna sztuka: 0,26 zł
maksymalnie w paczce: 1100
przybliżony czas realizacji: 4 dni
dodatkowe informacje
Podana wartość transportu jest kwotą za dostawę naczepą plandeką bez rozładunku.Przy dostawie spedycją prosimy Państwa o wykonanie przelewu przed wysyłką transportu.Kwota za dostawę z HDS-em ustalamy telefonicznie z Klientem , płatność następuję kierowcy w dniu dostawy materiału do Klienta na podstawie faktury VAT .Transport z rozładunkiem HDS-em tylko do południowo-wschodniej części kraju (świętokrzyskie,małopolskie, podkarpackie,śląskie)
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

"POLSKI HOLDING BUDOWLANY ENERGO-BUDOWA " SA z siedzibą Katowice ul. Korczaka 76. Materiałami budowlanymi zajmujemy się od zawsze czyli od 26 lat. ZAPRASZAMY !!!

kontakt

reklamacje

W 99 % przypadkach reklamację jeżeli już występują załatwiamy na podstawie Państwa dokumentacji fotograficznej (zdjęcia), sporadycznie reklamacja wymaga przyjazdu przedstawiciela technicznego naszej firmy. Dla nas liczy się zadowolenie naszych Klientów. Z wielką satysfakcją przedstawiamy że Holding nasz 2014 roku nie odnotował żadnej reklamacji, w 2015 roku jedna reklamacja i w 2016 roku również jedna reklamacja w 100 % rozpatrzona pozytywnie dla naszych Szanownych Klientów.

pozostałe informacje

Kwota za dostawę z HDS-em ustalamy telefonicznie z Klientem lub prosimy o wysłanie zapytania w formularzu zapytania,płatność przy transporcie HDS-em następuję kierowcy w dniu dostawy materiału do Klienta na podstawie faktury VAT i dokumentu KP. Transport z rozładunkiem HDS-em tylko do południowo-wschodniej części kraju (świętokrzyskie,małopolskie, podkarpackie,śląskie). Do pozostałej części kraju dostawa transportem spedycyjnym.