PUSTAK 24X24X49cm biały suporex betonu komórkowego (6542247714)

zakończona
5,40 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 0,57 zł
  • lokalizacja: Katowice
  • czas wysyłki: do 3 dni
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 1300.00 [kg]

Zapraszam Państwa do zakupu pustaka,bloczka z BETONU KOMÓRKOWEGO,GAZOBETO­N. Pustak biały klasa 600 o wymiarach 24x24x49 cm . Cena pustaka brutto 5,40. Zużycie 8,61 szt/m2. Cena transportu uzależniona od odległości od producenta do klienta i ustalana jest każdorazowo indywidualnie na telefon. Sprzedajemy tylko z naszą dostawą w ilościach całosamochodowych 24 palety x48 szt/pal =1.152 szt gat.I, odmiana 600 . Wystawiamy faktury VAT. Transport HDS z rozładunkiem tylko do województw małopolskiego i śląskiego, każdorazowo do materiału dostarczamy atesty na pustaki. NIE POBIERAMY ZALICZEK.KUP-TERAZ dotyczy 1 szt pustaka białego z betonu komórkowego 24x24x49 bez kosztów transportu. Palety odpłatne lub zwrotne.

Tel. 51-409-25-00. Dostawa odpłatnie ustalana indywidualnie w zależności od odległości od producenta. Zdjęcie poglądowe dla zobrazowania wyglądu bloczków,posiadamy w sprzedaży bloczki 12x24x49.

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 0,57 zł
kolejna sztuka: 0,57 zł
maksymalnie w paczce: 1056
przybliżony czas realizacji: 4 dni
dodatkowe informacje
Podana wartość transportu jest kwotą za dostawę naczepą plandeką bez rozładunku.Przy dostawie spedycją prosimy Państwa o wykonanie przelewu przed wysyłką transportu.Kwota za dostawę z HDS-em ustalamy telefonicznie z Klientem , płatność następuję kierowcy w dniu dostawy materiału do Klienta na podstawie faktury VAT .Transport z rozładunkiem HDS-em tylko do południowo-wschodniej części kraju (świętokrzyskie,małopolskie, podkarpackie,śląskie)
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

"POLSKI HOLDING BUDOWLANY ENERGO-BUDOWA " SA z siedzibą Katowice ul. Korczaka 76. Materiałami budowlanymi zajmujemy się od zawsze czyli od 26 lat. ZAPRASZAMY !!!

kontakt

reklamacje

W 99 % przypadkach reklamację jeżeli już występują załatwiamy na podstawie Państwa dokumentacji fotograficznej (zdjęcia), sporadycznie reklamacja wymaga przyjazdu przedstawiciela technicznego naszej firmy. Dla nas liczy się zadowolenie naszych Klientów. Z wielką satysfakcją przedstawiamy że Holding nasz 2014 roku nie odnotował żadnej reklamacji, w 2015 roku jedna reklamacja i w 2016 roku również jedna reklamacja w 100 % rozpatrzona pozytywnie dla naszych Szanownych Klientów.

pozostałe informacje

Kwota za dostawę z HDS-em ustalamy telefonicznie z Klientem lub prosimy o wysłanie zapytania w formularzu zapytania,płatność przy transporcie HDS-em następuję kierowcy w dniu dostawy materiału do Klienta na podstawie faktury VAT i dokumentu KP. Transport z rozładunkiem HDS-em tylko do południowo-wschodniej części kraju (świętokrzyskie,małopolskie, podkarpackie,śląskie). Do pozostałej części kraju dostawa transportem spedycyjnym.