PUŁAPKA METALOWA NA KRETY I NORNICE-GREENMILL (6992792590)

zakończona
9,95 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
  • Pocztex Kurier48 12,50 zł
  • lokalizacja: Wschowa, Polska
  • czas wysyłki: do 3 dni

opis

O nas Komentarze Inne aukcje Zadaj pytanie

bromro10kom

PUŁAPKA METALOWA

NA KRETY I NORNICE-

GREENMILL

Pułapka służy do niszczenia gryzonii i innych szkodników w ogrodach przydomowych. Do instalacji wyłącznie w korytarzach i w pobliżu kopców. Bardzo skuteczna łapka do wyłapywania szkodników w ogrodzie: nornic, kretów! Kret europejski zimuje w korytarzach w glebie na głębokości 50–60 cm (poniżej poziomu zamarzania), ale nie zapada w sen zimowy. Wiosną kopie pod powierzchnią gleby korytarze tworząc kretowiska. Drążąc podziemne korytarze w poszukiwaniu pożywienia kret niszczy korzenie roślin, bulwy i kłącza, które przewracają się i zamierają. Kretowiska utrudniają koszenie traw i inne zabiegi agrotechniczne.

UWAGA! Przed użyciem łapki sprawdź czy dany gatunek zwierząt nie jest chroniony: Na mocy Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 28 września 2004 r. w sprawie gatunków dziko występujących zwierząt objętych ochroną (Dz. U. Nr 220 z 2004 r., poz. 2237; Załącznik nr 2) kret i karczownik objęty jest ochroną częściową "z wyjątkiem występującego na terenie ogrodów, upraw ogrodniczych, szkółek, lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych". Pułapka jest typu selektywnego i konstrukcyjnie jest przystosowana wyłącznie do eliminacji gryzoni drążących korytarze- nie łapie innych zwierząt, zgodnie z Art. 54 Ustawy o Ochronie Przyrody Dz. U. z dnia 30 kwietnia 2004r. Pułapka nie jest potrzaskiem chwytającym zwierzę za kończynę, nie służy do uciążliwego dręczenia zwierząt. Pułapka nie służy do pozyskiwania zwierząt zgodnie z Ustawą Łowiecką, lecz służy wyłacznie do eliminacji uciążliwych gryzoni w ogrodzonych ogrodach przydomowych, analogicznie do pułapek na szczury, myszy, nornice itp.

Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Wschowa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
4 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
4 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
12,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
21,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
4 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
20,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
5 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

S.C.LEŚNIEWSCY PAWILON NASIENNO-OGRODNICZY
POWSTAŃCÓW WLKP.3
67-400 WSCHOWA
Dodatkowe informacje

 REKLAMACJE 


1. Wszelkie  przesyłki kurierskie należy sprawdzić przy dostawie i w przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia, niezwłocznie sporządzić protokół szkody. Potwierdzenie kurierowi przesyłki bez sporządzenia protokołu oznacza że przyjęli ją Państwo w stanie nienaruszonym.   W celu rozpatrzenia reklamacji należy przesłać opis wady i okoliczności jej powstania, braki w dostawie itp. oraz dołączyć od 2 do 5 zdjęć przedstawiających wadliwy produkt oraz skan protokołu szkody spisanego z kurierem (skan protokołu musi być czytelny). Zdjęcia powinny obejmować zarówno całość artykułu (przednią i tylną część), jak i miejsce zawierające defekt. Ustosunkowanie się do reklamacji nastąpi w terminie do 14 dni od jej zgłoszenia.W przypadku niepełnej dokumentacji reklamacja zostanie negatywnie rozpatrzona.   


2. W przypadku towarów objętych gwarancją producenta dołączona jest karta gwarancyjna produktu podpisana i podstemplowana przez sprzedawcę sklepu w momencie zapakowania towaru do wysyłki. Czas trwania gwarancji i szczegółowe jej warunki określone są przez producenta w w/w karcie gwarancyjnej. Sprzedawca zastrzega, że nie jest producentem sprzedawanych towarów i w roli gwaranta, który ponosi odpowiedzialność za ewentualne wady i usterki na warunkach określonych w karcie gwarancyjnej, występuje wyłącznie producent.


 3. W przypadku stwierdzenia powodu do reklamacji prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie pocztą elektroniczną bądz telefoniczną.Sprzedawca może zwrócić się z prośbą o uzupełnienie reklamacji: -opisu okoliczności powstania powodu reklamacji.  -lub dokumentacji fotograficznej powodu reklamacji. 


4. Jeśli rozpatrzenie reklamacji wymaga fizycznego sprawdzenia wady towaru ,sprzedawca może wnioskować o odesłanie towaru przez klienta na jego koszt. Przesyłki wysłane za pobraniem nie zostaną odebrane.  


 5. Zgłoszone reklamacje zostaną rozpoznane przez sprzedawcę w terminie 14 dni roboczych, chyba że inny termin będzie uzasadniony z uwagi na przedmiot reklamacji, konieczność odesłania towaru do producenta, konieczność przeprowadzenia ekspertyzy, itp. O okoliczności braku możliwości rozpoznania reklamacji w terminie podanym  w zdaniu poprzednim Użytkownik zostanie niezwłocznie poinformowany przez sprzedawcę. 


6. W przypadku uznania reklamacji towar zostanie naprawiony lub wymieniony na wolny od wad i ponownie dostarczony na koszt sprzedawcy lub serwisu gwarancyjnego. 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

S.C.LEŚNIEWSCY PAWILON NASIENNO-OGRODNICZY
POWSTAŃCÓW WLKP.3
67-400 WSCHOWA

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 ZWROTY TOWARU

1. W przypadku gdy zamówiony towar nie odpowiada oczekiwaniom kupującego, ma on prawo do zwrotu towaru . Zwrot może odbyć się w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

2. Zwracany towar powinien być kompletny , nieuszkodzony  i  dotrzeć do sprzedawcy w oryginalnym opakowaniu. Należy także dołaczyc dowód zakupu tj. paragon lub kopię faktury. Koszty wysyłki zwracanego towaru ponosi kupujący. O fakcie zwrotu towaru należy uprzednio poinformować telefonicznie lub w formie pisemnej lub poprzez e-mail sprzedającego . 


3. Sprzedający po stwierdzeniu kompletności zwracanego towaru zwróci w ciągu 5-ciu dni roboczych kwotę jaką kupujący zapłacił za towar. 

O sprzedającym
ogrodniczy_24
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

670

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0