Pudełko dla Par - gra dla dwojga. BlackFriday SALE (7061746856)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT

opis

Wyobrażasz sobie, jak mogłoby być pięknie, gdyby każdy Twój dzień okraszony był odrobiną specjalnej uwagi, drobnym czułym gestem lub małą niespodzianką? Zamień nudę na zaciekawienie. Na nowo zacznijcie się obdarzać drobnymi gestami, wyjątkowymi chwilami i ważnymi rozmowami. Odkryj moc małych rzeczy, które mogą dużo zmienić. Niech Twoja relacja zakwitnie na nowo.

Wraz ze swoją drugą połówką dołącz do gry, która dostarczy nie tylko śmiechu, zabawy, niespodzianek i wzruszenia ale także pozwoli umocnić Twoją relację.

Nikt nie ma wątpliwości, że aby być dobrym programistą, coachem, księgowym, prawnikiem, dziennikarzem czy inżynierem trzeba stale rozwijać się, poszukiwać nowej wiedzy i doświadczeń.Jak to możliwe, że tak wielu ludzi ulega złudzeniu, że w przypadku relacji inwestycja w rozwój jest zbędna?

Nic dziwnego, że wdziera się nuda, rozczarowanie, złośliwości i dystans, skoro małżonkowie przestają świadomie dbać o rozwój relacji. Wyobrażasz sobie, jak mogłoby być pięknie, gdyby każdy Twój dzień okraszony był odrobiną specjalnej uwagi, drobnym czułym gestem lub małą niespodzianką?

Wraz ze swoją drugą połówką dołącz do gry, która dostarczy nie tylko śmiechu, zabawy, niespodzianek i wzruszenia ale także pozwoli wprowadzić iskrę nowości do Twojej relacji. Przeniesie na poziom świadomy troskę i dbałość o Wasz związek. Będzie inspiracją do tego, by pomimo pośpiechu i licznych wyzwań każdego dnia odnajdywać przestrzeń dla partnera/partnerki.

Pudełko zawiera 30 zadań. Losowanie zadania odbywa się raz w tygodniu a  na realizację zadania każde z Was ma jeden tydzień. Zadania są bardzo zróżnicowane. Zostały dobrane w taki sposób, aby zwracać uwagę na różne formy budowania relacji. Niektóre z nich są drobne i wymagające tylko chwili, a inne wymagające opracowania strategii, włożenia nieco większej dawki energii i czasu. Każde z nich można zrealizować na wiele różnych sposobów.

W Pudełku znajdziesz także instrukcję do gry, planszę do liczenia punktów oraz 10 pustych kart, które będziecie mogli zapełnić własnymi zadaniami

Pudełko dla Par to:

  • Gra dla dwojga
  • Rozwój dla relacji
  • 30 zadań na sztywnych kartach
  • Ręcznie malowana, korkowa plansza
  • 10 czystych kart
  • Instrukcja
  • Zmiana odczuwalna na co dzień
Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze
Paczka48
pierwsza sztuka
13,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

-
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Aleksandra Mroczko coaching
Aleksandra Mroczko coaching, ul. I. Daszyńskiego 70/9
50-310 Wrocław

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Zwroty

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład złożonego na piśmie przesłanym pocztą na adres: Aleksandra Mroczko coaching, ul. I. Daszyńskiego 70/9, 50-310 Wrocław lub pocztą elektroniczną na adres sprzedawcy: magdalena@aleksandramroczko.pl) .

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania rzeczy lub do chwili dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzą się Państwo na inne rozwiązanie i nie wiąże się ono z powstaniem dla Państwa dodatkowych kosztów.

Proszę odesłać lub przekazać nam zwracaną rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni od dnia odstąpienia przez Państwa od umowy. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za pokrycie kosztów związanych z dostarczeniem zwracanego przedmiotu.

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
ZagrajmyRazem
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

6

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

  • 662 288 971
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Podmiotem sprzedającym jest

Aleksandra Mroczko coaching, zarejestrowana pod adresem ul. Daszyńskiego 70/9, 50-310 Wrocław, NIP 895-182-92-80, REGON 363436070 

W sprawach związanych z naszymi produktami lub obsługą Klienta zapraszamy do kontaktu z kom. 662 288 971 lub e-mail pudelko@pudelkodlapar.pl

Pozostałe informacjeNumer oferty:7061746856
Zgłoś naruszenie zasad