Pudełka DVD x 2 na płyty 7 mm CZARNE 25 sztuk (6999671475)

zakończona
18,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Paczkomaty 24/7 14,00 zł
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
  • lokalizacja: GRODZISK MAZ, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis


E-mail Wyślij wiadomość
Tel.kom. 516969896
Gadu-Gadu 46129498
Skype elnido2013
Numer 54 1050 1924 1000 0091 2073 2905
Bank ING BANK ŚLĄSKI
Dane ELNIDO MY WORLD ELŻBIETA KOSIŃSKA

PUDEŁKO na DVD x2 ULTRASLIM 7 mm CZARNE

25 sztuk

Pudełko przeznaczone na dwie płyty DVD wykonane z czarnego bardzo elastycznego plastiku o grubości 7 mm czyli ULTRASLIM. Plastik z którego wykonane jest pudełko jest dość miękki i elastyczny dzięki czemu pudełko nie jest podatne na uszkodzenia. Pudełko na zewnątrz posiada folię pod którą można umieścić poligrafie jak w standartowym pudełku DVD. Dobrej jakości centralny zaczep zabezpiecza płytę przed wypadnieciem a po przyciśnięciu łatwo pozwala nam wyjąć płytkę. Dodatkowe boczne zabezpieczenie chronią brzegi płyty przed wykruszeniem lub uszkodzeniem. Idealne rozwiązanie do przechowywania dużej ilości płyt lub wysyłania nośników.
WYMIARY :
wysokość : 190 mm
szerokość : 135 mm
grubość : 7 mm
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 14,00 zł

Lokalizacja: GRODZISK MAZ, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
12
czas realizacji
3 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
12
czas realizacji
3 dni robocze

Punkty odbioru

ELNIDO MY WORLD
KOPERNIKA 1/25
05-825 GRODZISK MAZ.
woj. mazowieckie

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
6 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

6 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

ELNIDO MY WORLD
KOPERNIKA 1 m 25
05-825 GRODZISK MAZ
Dodatkowe informacje

Procedura reklamacji Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronach sklepu. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. Klient może także przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego.Reklamacje należy składać na adres Usługodawcy.Składając reklamację należy dostarczyć do Usługodawcy reklamowany produkt wraz z dowodem zakupu i wypełnionym zgłoszeniem reklamacyjnym.Usługodawca rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta usługodawca naprawi lub wymieni reklamowany towar na nowy, pełnowartościowy lub zwróci wartość kupionego towaru.Jeżeli towar jest niezgodny z umową, Klient może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności.Klient traci uprawnienia określone w pkt. 5 niniejszego paragrafu,jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia przed jego upływem.Sklep internetowy Elnido my Word Elżbieta Kosińska odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ELNIDO MY WORLD
kopernika 1/25
05-825 GRODZISK MAZ

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Odstąpienie od umowy Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi – od dnia jej zawarcia. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Usługodawcy. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą.Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na adres Usługodawcy.Możliwości zwrotu nie podlegają świadczenia wymienione w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827), m.in. : dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym, świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócona lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu, dostarczania prasy.Jeżeli klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez usługodawcę, usługodawca nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
elnido_pl
98,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

2167

 

32

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 516969896
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witaj w Świecie ELNIDO My World   ELNIDO My World jest Firmą  na rynku o wysokiej jakości akcesoriów komputerowych, nośników danych pamięci przenośnych. Swoją działalność ściśle łączy ze sprawnym systemem logistycznym i rzetelną pomocą techniczną Od początku swojej działalności ELNIDO My World stawia na potencjał ludzki wierząc, że motorem sukcesu firmy jest człowiek. Firma zatrudnia wysoko kwalifikowanych pracowników gwarantujących sprawne funkcjonowanie i dynamiczny rozwój firmy z jednej strony oraz wszechstronną i profesjonalną obsługę klientów z drugiej. Wraz ze wzrostem sprzedaży i poszerzaniem oferty zawiązaliśmy szereg kontaktów handlowych pozwalających na dynamiczny rozwój naszej firmy. Dzisiaj nasza oferta obejmuje setki produktów związanych z branżą komputerową i elektroniczną i nie tylko . By czynnie wspierać pracę swoich pracowników, firma w coraz większym stopniu kładzie nacisk na informatyzację rozwiązań biznesowych. Stale modernizuje oraz udoskonala systemy wspomagające komunikację oraz współpracę z Klientem. Dzięki takim działaniom  sukcesywnie się rozwija, a swoim pracownikom udostępnia motywujące środowisko pracy i najnowocześniejsze narzędzia.   Także w oparciu o otwarte i elastyczne podejście do Klienta firma kształtuje swój asortyment produktów. Jej oferta towarowa stała się przez to bardzo uniwersalna, co jest szczególnie ważne w czasach gdy, tradycyjny podział na branże ma coraz mniejsze znaczenie.

Pozostałe informacje

email: elnido@o2.pl
telefon: 516969896