PTTK ZAMOŚĆ - SZTANDAR LUDU - X RAJD LIPCOWY 1983 (6542349769)

zakończona
4,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 7,80 zł
  • List polecony priorytetowy 8,60 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • lokalizacja: Słomniki
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • tematyka: sportowa
  • oryginał: oryginał

Masz wątpliwości lub pytania?
Zadzwoń lub napisz.

Telefon: 889 000 105

Gadu-Gadu: 4521950

Przesyłki realizuję przez firmy kurierskie, InPost oraz przez Pocztę Polską. Każdy wysyłany przedmiot jest solidnie zabezpieczony.

Jeśli zakupisz u mnie kilka przedmiotów to mogę je wysłać (jeśli jest to możliwe) jedną paczką. Koszty przesyłki płacisz tylko raz, bez względu na ilość zakupionych przedmiotów.
W sprawie kosztów przesyłki proszę się kontaktować.

Akceptuję płatności PayU, przelewy na konto bankowe oraz PayPal.

Dane do wykonania płatności zawarte są w wiadomości zwrotnej od Allegro, która przychodzi po zakupie przedmiotu.

PTTK ZAMOŚĆ - SZTANDAR LUDU - X RAJD LIPCOWY 1983

Orzeł wykonany techniką lakierowania.

Stan jak na zdjęciach.

Szerokość: 32 mm

Wysokość: 32 mm

Zapraszam do licytacji


Zobacz także...
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Przesyłka kurierska 13,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony priorytetowy 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 7,80 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
dodatkowe informacje
Czas dostawy formą przesyłki Allegro Polecony InPost może wynosić do około 10 dni kalendarzowych.

dane sprzedawcy

Witam serdecznie. Wszystkie aukcje na Allegro traktuję równie poważnie. Czy kupuję, czy sprzedaję - oferuję natychmiastowy kontakt, spotkanie, lub wpłatę pieniędzy. Równie profesjonalnego podejścia oczekuję od Ciebie. Wszelkie próby łamania regulaminu Allegro, próby wycofywania się z kupna lub licytację dla zabawy, będę traktował z całą surowością. Jako sprzedający zawsze wystawiam komentarz jako drugi, zamykając tym samym transakcję. Nie mam ochoty otrzymywać negatywnych opinii, ani też ich wystawiać, dlatego w razie jakichkolwiek zastrzeżeń do zakupionego przedmiotu najpierw skontaktuj się ze mną. Wszelkie niejasności w każdej chwili jestem gotów załatwić poprzez mail lub telefon. Jeżeli informacje w opisie i zdjęcia nie wystarczają, zadaj pytanie, najlepiej od razu, a nie tuż po zakupie. Przesyłek za pobraniem nie realizuję. Wysyłam jedynie po przedpłacie.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Wszystkie nadawane przeze mnie przesyłki są przesyłkami rejestrowanymi. Oznacza to, że w razie zaginięcia paczki lub listu masz pewność, że otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty. W przypadku wystąpienia przyczyny do reklamacji, poinformuję Cię odnośnie procedury postępowania reklamacyjnego. Zaginięcie przesyłki musi być zgłoszone przed upływem 14 dni od jej nadania w placówce pocztowej, ale po minięciu przewidywanego terminu doręczenia. W przypadku, gdy dostaniesz przesyłkę z widocznymi uszkodzeniami opakowania, musisz ją zareklamować u swojego listonosza/kuriera. W przeciwnym wypadku reklamacja nie zostanie uznana. Na niektóre towary udzielam gwarancji rozruchowej. Jeśli zakupiony przedmiot ulegnie uszkodzeniu nie z winy użytkownika, to jest możliwość na jego naprawę, wymianę na inną sztukę wolną od wady lub na otrzymanie rekompensaty wraz ze zwrotem kosztów przesyłki. W tym celu należy się ze mną skontaktować, a następnie odesłać uszkodzony przedmiot na podany adres korespondencyjny w obowiązującym terminie przeznaczonym na reklamację. Przedmiot powinien być wysłany Paczką Pocztową zwykłą lub kurierem. Proszę nie wysyłać za pomocą przesyłek "za pobraniem". Takich przesyłek nie będę odbierał. Po rozpatrzeniu reklamacji zostaniesz powiadomiony o zasadności roszczenia, możliwości przywrócenia rzeczy do należytego stanu (przez naprawę, wymianę) lub otrzymania rekompensaty.

pozostałe informacje

Wystawiam negatywny komentarz, gdy: a) po wygranej aukcji wycofasz się z zakupu b) nie wywiążesz się z obowiązku zapłaty w ciągu 14 dni od dnia zakupu i nie będziesz odpowiadał na moje wiadomości c) wystawisz negatywa bez istotnej przyczyny lub bez próby wyjaśnienia sprawy Wszystkie opisy staram się robić dokładnie, popierając je dostępnymi mi informacjami i źródłami (np. katalogi). Jeżeli czegoś nie jestem pewien - nie piszę o tym. Wszelkie niejasności w każdej chwili jestem gotów załatwić poprzez mail lub telefon. Jeżeli informacje w opisie i zdjęcia nie wystarczają, zadaj pytanie, najlepiej od razu, a nie po zakupie. Mogę wysłać zakupiony przedmiot poza obszar Polski. W sprawie kosztów takiej przesyłki proszę się pytać przed dokonaniem zakupu.