PSYCHOLOGIA JEDNOSTKI JÓZEF PRZEMIENIECKI (6542035393)

zakończona
19,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 5,00 zł
  • Przesyłka kurierska 12,00 zł
  • lokalizacja: Deszczno
  • stan: używany
  • okładka: miękka

ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW "KR"

AUKCJA DOTYCZY:


PSYCHOLOGIA JEDNOSTKI JÓZEF PRZEMIENIECKI

Hołdujesz przekonaniu, że wszystkie cechy charakteru odziedziczyłeś po przodkach? Uważasz, że tabula rasa osobowości zapisuje się poprzez wpływy środowiska, którym ulega dziecko podczas procesu wychowywania? A może Twoje poglądy plasują się gdzieś pomiędzy i nie masz pewności, czy rodzisz się z pewnymi właściwościami, czy też narzuciło Ci je otoczenie? Bez względu na to, który punkt widzenia jest Ci najbliższy, nie można zaprzeczyć, że całość indywidualnych cech, tych wyjątkowych aplikacji emocjonalnych, zapisanych na twardym dysku Twojej natury, stanowi swoiste oprogramowanie, odpowiedzialne za wszystkie Twoje decyzje, wybory, stany emocjonalne i wrażenie, które wywierasz na innych.

Zdolność programowania własnej psychiki. Wstęp do samodoskonalenia to przewodnik po tym, co dotychczas było dla Ciebie nieznane, choć tak naprawdę stanowi o jakości Twojego życia. Kolejne rozdziały wyzwolą w Tobie efekt "aha”. Uświadomisz sobie, jakie mechanizmy psychologiczne wywołują Twoją złość, zazdrość, strach i niepokój, a także życzliwość, troskę i prawdziwą miłość. Zrozumiesz, co jest wewnętrznym źródłem Twoich postaw, zachowań, emocji. Dowiesz się, że źródło to posiada każdy z nas, a korzystanie z niego możliwe jest dzięki budowaniu świadomości samego siebie poprzez proces samoobserwacji. Zdobędziesz wiedzę na temat skuteczności "głasków psychologicznych” oraz szczególnej formy komunikacji, wykraczającej poza to, co widzisz i słyszysz.

STAN WIZUALNY -RZECZYWISTY - JAK NA ZDJĘCIACH

KSIĄŻKA UŻYWANA PRZEZ JEDNĄ OSOBĘ STAN BDB"KR"


Email: yamato1941@interia.p­l


W tych godzinach jestem do Państwa dyspozycji:


poniedziałek - piątek od 9:00 do 18.00
sobota od 10.00 do 16.00

Nie prowadzę "odbiorów osobistych" - wysyłka wyłącznie kurierska.


Kupujący składając zamówienie potwierdza, że akceptuje warunki i treść regulaminu znajdującego się w informacjach dla kupującego.


Wpłatę mogą Państwo zrealizować
poprzez:
PayU lub zwykły przelew bankowy.

Wysyłka nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty.

Do każdego towaru załączany jest PARAGON FISKALNY

Po dokonaniu zakupu proszę wypełnić formularz dostawy i płatności. Tam istnieje możliwość zmiany adresu dostawy.

na płatność oczekuję do 5 dni roboczych.

Przesyłki realizowane są za pośrednictwem kuriera GLS.

Koszty wysyłki podane są każdorazowo na aukcji i dotyczą przesyłek kurierskich. Poczta Polska ma inny cennik.

Koszt przesyłki obejmuje również koszt pakowania i materiałów zużytych do tego celu.

Wysyłkę realizuję do 5 dni roboczych

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Krzysztof Raczkowski Koszęcin 6 66-446 Deszczno Konto bankowe Deutsche Bank: 81 1910 1048 2409 0701 3215 0001 W 2016 roku założyłem firmę KR aby swoją z pasją i doświadczeniem pomagać Państwu w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań w związku z tematyką szeroko pojętego sprzętu AUDIO. Oferuję towar wysokiej jakości , z wyselekcjonowanych źródeł. Czas wysyłki wynosi do 5 dni roboczych. Podany czas dostawy dotyczy większości przedmiotów. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji wysyłki towaru może się przeciągnąć. PEŁNOMOCNICTWO Kupując na mojej aukcji, udzielasz mi jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie w Twoim imieniu umowy o świadczenie usług z firmą kurierską w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
INFORMUJĘ , ŻE NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW BEZ PARAGONU FISKALNEGO. Ustawowo udzielamy 14 dni na zwrot sprzętu od daty jego otrzymania. W ramach zwrotu koszty przesyłek pokrywa nabywca. Zgodnie z ustawą nie przyjmujemy zwrotów przedmiotów sprzedanych drogą licytacji. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować mnie o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracam Państwu otrzymane od Państwa płatności, za wyłączeniem kosztów doręczenia i zwrotu przedmiotu. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Wstrzymuje się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy i sprawdzenia jej stanu. Zwrot należności następuje wciągu 7 dni od daty otrzymania przeze mnie reklamowanego/zwracanego towaru. Proszę odesłać lub przekazać mi rzecz niezwłocznie od daty poinformowania mnie o reklamacji bądź też zwracaniu sprzętu. Jeśli przedmiot został uszkodzony w transporcie, podlega reklamacji, a nie zwrotowi. Zgodnie z art. 395 Kodeksu cywilnego (w skrócie: K.c.): Zastrzegam, że obu stronom przysługuje oznaczonego terminu, tj 14 dni prawo odstąpienia od umowy. Prawo to wykonywa się przez oświadczenie złożone drugiej stronie. W razie wykonania prawa odstąpienia umowa uważana jest za nie zawartą. To, co strony już świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Na przedmioty sprzedane jako uszkodzone nie udzielamy gwarancji rozruchowej. Nie podlegają one również zwrotowi. Ponad to informujemy, że po ingerencji mechanicznej, technicznej, rozkręcaniu sprzętu, itp. sprzęt traci gwarancję i nie podlega możliwości zwrotu.

reklamacje

INFORMUJĘ , ŻE NIE UWZGLĘDNIAM REKLAMACJI BEZ PARAGONU FISKALNEGO., A W PRZYPADKU SZKODY WYNIKAJĄCEJ Z USZKODZENIA W TRANSPORCIE BEZ PROTOKOŁU SZKODY WYPEŁNIONEGO W DNIU ODEBRANIA PRZESYŁKI. Na przedmioty w pełni sprawne technicznie udzielamy 14 dniowej gwarancji rozruchowej. Na przedmioty sprzedawane jako uszkodzone, niekompletne, nietestowane nie udzielam gwarancji rozruchowej. Ponad to informujemy, że po ingerencji mechanicznej, technicznej, rozkręcaniu sprzętu, itp. sprzęt traci gwarancję i nie podlega możliwości reklamacji. Wstrzymuje się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy i sprawdzenia jej stanu. Zwrot należności następuje wciągu 7 dni od daty otrzymania przeze mnie reklamowanego/zwracanego towaru. W przypadku uszkodzeń w transporcie podstawą uznania reklamacji jest protokół szkody spisany przy kurierze. Jeśli takowego nie sporządzono reklamacja nie zostaje uznana. Reklamacji- odesłania towaru - dokonuje się w oryginalnie zapakowanym kartonie (karton, w którym Państwo otrzymali zakupiony przedmiot), dobrze zabezpieczonym po załączeniu paragonu fiskalnego. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest istotnym elementem oceny stanu towaru oraz zasadności ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzeń wynikających z niewłaściwego transportu. W przypadku stwierdzenia przez Kupującego zewnętrznych uszkodzeń przesyłki bądź jej zawartości, Klient powinien sporządzić w obecności kuriera protokół szkody. Protokół szkody jest podstawą roszczeń reklamacyjnych.

pozostałe informacje

W przypadku gdy wysyłka w aukcji jest określona jako darmowa, a kupujący zdecyduje się na zwrot sprzętu wartość sprzętu zostanie pomniejszona o 22zł w przypadku przesyłek krajowych. Pilot, wszelkiego rodzaju kable, instrukcje, dowody zakupu to towar deficytowy w sprzętach audio. Więc jeśli nie ma w/w przedmiotów na zdjęciach i w opisie to ich po prostu nie ma.