Przyspieszenie II DVD, Keith Code (6482582299)

zakończona
33,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 11,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.20 [kg]
 • rok wydania (xxxx): 2011
 • forma: poradnik

Przyspieszenie II DVD, Keith Code

 • Kod produktu: ISBN 978-83-932643-1-5

Autor: Keith Code
Czas trwania: 110 minut
Wersja językowa: polski lektor + polskie napisy
Rok wydania: 2011

Fabularyzowany wykład dotyczący prawidłowej techniki jazdy poparty praktyką. Zobacz na własne oczy, dzięki czemu motocykl skręca, jak hamować w rozmaitych warunkach, by robić to bezpiecznie i efektywnie.

Dowiedz się, jak wykorzystać:

  • kontrolę gazu,
  • pracę ciałem,
  • zawieszenie i przyczepność,
  • tor jazdy i punkty skrętu.

Film wydany w polskiej wersji językowej (napisy/lektor). Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą poprawić technikę skrętu, niezależnie od rodzaju motocykla, na którym jeżdżą.

Techniki zaprezentowane są w sposób prosty, tak aby każdy mógł je zrozumieć, a następnie wypróbować na torze. Bez tego filmu nie ma mowy o postępach... To mnie wzniosło na wyższy poziom jazdy. - Leon Camier

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank BPH S.A. 11106000760000326001560548
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Jesteś znudzony rutyną treningów, chcesz doskonalić technikę i odkryć swoje aktywne hobby na nowo? Z myślą o zaspokajaniu Twoich potrzeb wydajemy książki, z którymi osiągasz stawiane sobie cele i krok po kroku realizujesz marzenia. Nie ważne, czy dopiero zaczynasz, czy już aktywnie uprawiasz bieganie, pływanie, kolarstwo lub jeździsz na motocyklu. W naszej ofercie znajdziesz poradniki, dzięki którym poprawisz technikę i zwiększysz wydajność. Jeśli jeździsz na rowerze lub motocyklu poznasz techniki jazdy w terenie i nauczysz się, jak dbać i naprawiać samodzielnie swój sprzęt. Zapoznaj się z książkami Buk Rower!

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Wydawnictwo Buk Rower
Czynszowa 6 lok. 71
03-433 Warszawa
Polska
darmowy zwrot
 
Prawo odstąpienia od umowy Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący Konsumentem, może odstąpić na piśmie od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. O decyzji w sprawie odstąpienia od umowy przez Klienta należy poinformować Sklep e-mailem lub listownie oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura). Zwracane towary muszą być kompletne. Towary powinny być zwrócone w stanie niezmienionym. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania lub niewłaściwego zapakowania Towaru do wysyłki. Prawo Konsumenta do odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku: a) w którym przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, b) dostarczenia treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnienie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Sklep dokonuje zwrotu należności za zwrócony towar w ciągu 14 dni. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy do Sklepu.

reklamacje

Reklamacje Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem Sklepu Klient może zgłaszać pisemnie za pośrednictwem e-mail lub listem tradycyjnym. W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości związanej z funkcjonowaniem Sklepu. Towary w Sklepie są objęte gwarancją wydawcy. Sklep zobowiązany jest do wydania towaru bez wad. W przypadku stwierdzenia wady towaru Klientowi przysługuje uprawnienie do złożenia reklamacji w terminie dwóch lat od daty doręczenia towaru i jednego roku od daty stwierdzenia wady towaru. Na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym, Klient może żądać wymiany towaru na wolny od wad, obniżenia ceny towaru albo może odstąpić od umowy sprzedaży. W takim przypadku Klient powinien odesłać towar na adres Sklepu. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu z opisem reklamacji. Sklep niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru z dnia zakupu. Sklep zwraca koszty związane z odesłaniem reklamowanego towaru (do wysokości kosztu paczki ekonomicznej w usłudze Poczty Polskiej) po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

pozostałe informacje

Regulamin sklepu: http://sklep.bukrower.pl/uploads/Regulamin-sklepu-BukRower.pdf Formularz odstąpienia od umowy: http://sklep.bukrower.pl/uploads/images/Formularz-odst%C4%85pienia-od-umowy.pdf