PRZYPRAWNIKI PIEPRZNICZKA SOLNICZKA X4 TESCOMA (6481768707)

zakończona
73,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 9,00 zł
 • Paczkomaty 24/7 10,00 zł
 • Paczkomaty 24/7 12,50 zł
Zakupy powyżej 299 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • materiał wykonania: inny
 • kolor: odcienie szarości
KIM JESTEŚMY?
W ofercie Mieszkaj i Gotuj znajdziesz przyrządy wspomagające gotowanie, przydatne w kuchni i na stole, a także inne akcesoria domowe i artykuły dla dzieci. Dążymy do zaspakajania potrzeb domowników w zakresie użyteczności oferowanych przedmiotów, ich wygody, bezpieczeństwa oraz elegancji i luksusu dostępnego dla każdego.
Przyprawniki na Olej Ocet Sól i Pieprz Tescoma Club
Komplet stołowy do przypraw, dla domui placówek gastronomicznych.

Elegancki i prosty zestaw pojemników na sól, pieprz, ocet i olej marki Tescoma. Komplet stołowy do przypraw, dla domui placówek gastronomicznych. Oryginalny pomysł na ozdobę stołu! Z wysokiej jakości stali nierdzewnej, szkła
i wytrzymałego tworzywa. Wykończenie powierzchni metalowych – wysoki połysk. Przekręcając pokrywkę można pojemniczki do oliwy i octu łatwo otworzyć lub zamknąć.

Gwarancja 5-letnia!PŁATNOŚĆ

Oferujemy płatność przelewem oraz poprzez system PayU.

Wpłaty PayU są księgowane natychmiastowo i przyspieszają
wysyłkę.


Wpłaty przelewem proszę kierować na konto (Multibank):


Nr rachunku
38 1140 2017 0000 4402 1304 8599

WYSYŁKA W 24H

Aktualna promocja na przesyłki kurierskie – teraz tylko 13,50 zł

Wysyłamy produkty również za pobraniem. Wybierając tę formę płatności prosimy o mailowe potwierdzenie zakupów.

Pełen cennik wysyłek znajduje się w zakładce "Dostawa i płatność"

Produkty możesz również odebrać osobiście na ulicy Księżycowej 70 bud 5 Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Z wyjątkiem weekendów i świąt, zakupione produkty wysyłamy w 24h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Przy zakupach powyżej 299zł wysyłka gratis!

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Arwen_65 za co najmniej 299 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 13,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Paczkomaty 24/7 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Paczkomaty 24/7 12,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 22 897 68 13
  Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Mieszkaj i Gotuj
Księżycowa 70 bud 5
01-934 Warszawa
Polska
 
Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania dostawy.Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas pisemnie o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Adresat: [nazwa przedsiębiorcy] adres do zwrotu: [ulica, miejscowość, kod pocztowy] e-mail kontaktowy: [jeśli jest dostępny] fax: [jeśli jest dostępny] – Ja/My(*)....................... niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy........................................................................................................(*) umowy dostawy następujących rzeczy................................................................................... (*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/ o świadczenie następującej usługi(*) – Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*) ...................................................... – Imię i nazwisko konsumenta(-ów) ....................................................... – Adres konsumenta(-ów) ........................................................................ – Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) – Data: (*) Niepotrzebne skreślić. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście

reklamacje

Reklamacje dotyczące Towarów 8.1. Mieszkaj i Gotuj jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1] - 556[3] Kodeksu Cywilnego. 8.2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres sklep@mieszkajigotuj.pl . Mieszkaj i Gotuj zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona. 8.3. Mieszkaj i Gotuj nie jest producentem towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej. 8.4 Reklamacje towaru prosimy kierować na adres: Mieszkaj i Gotuj , ul.Księżycowa 70 bud 5, 01-934 Warszawa. Przesyłka reklamacyjna powinna być wysłana najtańszą możliwą opcją dostawy nie przekraczającą najniższej kwoty dostawy zawartej w opcjach wysyłki dla zakupionego towaru. Reklamacje w zakresie świadczenia usług drogą elektroniczną 9.1. Mieszkaj i Gotuj podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania Sklepu, w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez Klientów. 9.2. Klient zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić Mieszkaj i Gotuj o wszelkich nieprawidłowościach lub przerwach w funkcjonowaniu serwisu Sklepu Internetowego. 9.3. Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem Sklepu Klient może zgłaszać pisemnie na adres: Mieszkaj i Gotuj ul.Księzycowa 70 bud 5, 01-934 Warszawa lub mailowo pod adres sklep@mieszkajigotuj.pl lub przy użyciu formularza kontaktowego. 9.4. W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości związanej z funkcjonowaniem Sklepu. 9.5. Mieszkaj i Gotuj zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.