Przydomowa Biologiczna Oczyszczalnia Ścieków BDH 6 (6541188558)

zakończona
6 998,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • waga (z opakowaniem): 180.00 [kg]

Przydomowa Biologiczna Oczyszczalnia Ścieków BIO DUO HYBRYDA 6

CENA PROMOCYJNA 6998 BRUTTO

Jeżeli szukasz wydajnej oczyszczalni biologicznej - to właśnie Bio DUO-Hybryda jest najkorzystniejsza!

Hybrydowe oczyszczalnie ścieków przeznaczone są do oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych­, na każde warunki gruntowo-wodne. Bio DUO-Hybryda to mechaniczno-biologic­zne, hybrydowe oczyszczalnie ścieków, działające na zasadzie niskoobciążonego osadu czynnego i samoczyszczącego fluidalnego złoża biologicznego. Jest to skuteczne, trwałe i tanie w eksploatacji rozwiązanie przeznaczone w miejscach pozbawionych dostępu do systemu kanalizacji zbiorczej.
Dzięki zastosowaniu podwójnej technologii hybrydowej - niskoobciążony osad czynny + samoczyszczące fluidalne złoże biologiczne w dwóch niezależnych od siebie bioreaktorach – oczyszczalnia Bio DUO-Hybryda osiąga bardzo wysoki stopień redukcji zanieczyszczeń. Systemy hybrydowe obecnie uznawane są za jedną z najbardziej skutecznych technologii oczyszczania ścieków, a przy tym mało wrażliwych na niekorzystne warunki pracy. Systemy takie są dużo bardziej odporne na przeciążenia hydrauliczne, zmienne ilości dopływających ścieków i mogą przyjąć większy ładunek zanieczyszczeń niż system klasyczny (z osadem czynnym), ze względu na możliwość zgromadzenia większej ilości biomasy w dwóch postaciach. Są również odporne na okresowe braki prądu, wahania temperatury i chwilowy brak dopływu ścieków.

Typ oczyszczalni – Bio DUO-Hybryda 6 ( BDH 6 )
Parametry oczyszczalni:
Pojemność oczyszczalni – 3000 L
Przeznaczenie / ilość RLM – dla 6 osób
Przepustowość – 0,9 m3 / d
Zapotrzebowanie energii elektrycznej – 0,76 kWh/d

W skład podstawowej oczyszczalni wchodzą:


- pięciokomorowy zbiornik z PEHD o pojemności 3000L zawierający kompletne wyposażenie technologiczne

– fluidalne złoże biologiczne, węże i dyfuzory napowietrzające, system recylkulacji osadu,


- komplet nadstawek zbiornika o wysokości 50 cm,


- moduł sterujący umieszczonym na większej nadstawce zbiornika zawierający: centralę sterującą pracą oczyszczalni, dmuchawa napowietrzająca o mocy 40W,


- kompletna dokumentacja techniczna oczyszczalni zawierająca instrukcję obsługi, warunki gwarancyjne, certyfikaty i deklaracje.- 30 lat gwarancji na zbiornik i 10 lat na wyposażenie – największa tego typu gwarancja na rynku.
- Oczyszczalnia posiada oznakowanie CE – została przebadana przez europejską notyfikowaną jednostkę badawczą na zgodność z normą PN – EN 12566-3+A2:2013 zapewniająca wysoką skuteczność oczyszczania potwierdzoną badaniami. Oczyszczalnie produkowane są zgodnie z najnowszą normą , pozwala uzyskać dotację na budowę przydomowej oczyszczalni

- PODWÓJNA MOC DWÓCH REAKTORÓW !!! - dwa reaktory biologiczne – każdy reaktor posiada niskoobciążony osad czynny + samoczyszczące fluidalne złoże biologiczne w dwóch niezależnych od siebie komorach.
- Równomierne i stabilne oczyszczanie ścieków przez co uzyskujemy wyższą redukcję zanieczyszczeń zawartych w ściekach niezależnie od pory roku.
- Małe gabaryty- tania i szybka instalacja - mała powierzchnia niezbędna do jej montażu.
- Bardzo długa żywotność i niezawodność urządzeń.
- Możliwość gospodarczego wykorzystania ścieków oczyszczonych.
- Brak konieczności dawkowania biopreparatów.
- Niskie zużycie energii elektrycznej przekładające się na niewielkie koszty eksploatacji.
- Oczyszczalnie można montować w trudnych warunkach gruntowo-wodnych.
- Możliwość indywidualnej konfiguracji wyposażenia.

Dostawy na terenie całego kraju

TEL 783 049 486

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 300,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje