PRZYCZEPA FARMA CT 7,0-12 G2 4pary kłonic LEŚNIK (6541236374)

zakończona
107 500,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcji - Kliknij Strona o mnie - Kliknij

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • 604677381
    Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18, sobota 8-13

pozostałe informacje

Witamy serdecznie na stronie o mnie. Poniżej prezentujemy naszą ofertą: 1. Produkcja:Pługi leśne LPŻ,Pługi leśne LPŻ z pogłębiaczem,Pługi leśne L-95 na podszyty,Pługi leśne L-96 do mikrociągników,Pługi talerzowe PTL-2, PTL-4, PTL-5Pługi frezowe (aktywne) z pogłębiaczem,Pługi leśne konne,Pogłębiacz leśny L-01,Pogłębiacz leśny L-02 z przystosowaniem do pługów,Urządzenia zrywkowe mygłujące mechaniczne oraz hydrauliczne UZM-2,Urządzenia zrywkowe mygłujące szczękowe AH-1 mechaniczne, LDZ - hydrauliczne,Wyorywacz sadzonek klamrowy,Równiarka dróg leśnych, polnych, gminnych,Kostury, obracaki, ośniki, korowarki, motyki, motyko-siekiery,Świdry ziemne2. Handel:Części do ciągników leśnych LKT 80; 81; 81 Turbo; 120; LPKT 40,Liny stalowe od 2 do 20 (również wzmacniane z rdzeniem stalowym),Ogumienie do wszystkich rodzajów maszyn i urządzeń pracujących w lasach oraz trudnych warunkach,Przyczepy do zrywki i podwozu drewna z żurawiem SF-6; SF 7,5; SF 8,5; SF 10; SF 12 (firmy szwedzkiej More Maskiner),Urządzenia do rozdrabniania gałęzi, zaczepiane: DVV96 - Czechy; BERTI - Włochy,Urządzenia zrywkowo mygłujące firmy Tajfun - mechaniczne oraz hydrauliczne o uciągu od 3t; 4t; 5t; 6t;8t,Wyorywacze sadzonek: klamrowe lub z aktywnym rusztem,Rębaki firmy JUKKARI,Motyki kute; tasaki; siekier; kliny; kosy leśne; szpadle; essy,3. Usługi:Modernizacja sprzętu leśnego,Naprawa sprzętu powierzonego,Naprawa podzespołów LKT,Transportowe do 3,5 t,Spawalnicze,Tokarskie.