Przycisk ,LOFT,VINTAGE,PUB ,WŁĄCZNIK (6541137668)

zakończona
35,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 12,00 zł
  • lokalizacja: Biłgoraj

Witam, oferuję przycisk stary ale sprawny,polski,cieka­w dekoracja

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Odstąpienie od umowy - Zwrot towaru: 1. Na odstąpienie od umowy, czyli zwrot towaru bez podania przyczyny mają Państwo 14 dni od momentu jego otrzymania (zgodnie z obowiązującą ustawą z dnia 30 maja 2014r. o Prawach Konsumenta - Dz.U. 2014 r. poz. 827). Termin ten jest całkowicie nie przekraczalny. 2. Wszystkie przesyłki zwrotne prosimy odsyłać za pośrednictwem Poczty Polskiej 3. Odsyłany towar powinien być w takim stanie, w jakim go Państwo otrzymali. Jeżeli zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań nie mogą go Państwo użytkować dowolnie. 4. Aby odstąpić od umowy, czyli odesłać towar do zwrotu należy przesłać do nas albo w przesyłce ze zwracanym towarem, albo poprzez e-mail Formularz Odstąpienia od umowy ogólnodostępny wzór tuż poniżej: APERTO24 Agnieszka Szcząchor ul. Długa 110 23-400 Biłgoraj Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery]. Data zawarcia umowy: [data] Data otrzymania przedmiotów: [data] Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data odstąpienia od umowy: [data odstąpienia od umowy] Numer konta bankowego do zwrotu należności: [numer konta kupującego] Podpis: [podpis kupującego] 5. Przesyłkę należy odesłać na adres naszej firmy: APERTO24 Agnieszka Szcząchor ul. Długa 110 23-400 Biłgoraj 6. Wraz z odsyłanym towarem do paczki należy dołączyć oryginalny dowód zakupu, czyli paragon bądź rachunek. Jest to konieczne, abyśmy mogli prawidłowo zaksięgować zwrot towaru w naszym systemie. 7. Klient zobowiązany jest pokryć wszelkie koszty odesłania towaru do zwrotu. 8. W przypadku odstąpienia od umowy klientowi zwracana jest równowartość zakupionego towaru, wraz z kosztami jego wysłania do klienta, lecz tylko najtańszymi z danej oferty. 9. Zwrot gotówki za odesłany towar następuje zgodnie z obowiązującym prawem do 14 dni. 10. Po otrzymaniu od klienta zwrotu towaru występujemy do Allegro o zwrot prowizji od sprzedaży. 11. Nie odbieramy żadnych przesyłek płatnych przy odbiorze! Prosimy o nie odsyłanie towaru w ten sposób!

pozostałe informacje

I. Zasady ogólne: 1. Drogi kliencie, prosimy o przemyślane zakupy i wywiązywanie się z zawieranych transakcji. Ułatwi nam to w znacznym stopniu pracę i oszczędzi obydwu stronom czasu i nie potrzebnych, nerwowych sytuacji. 2. Po dokonaniu zakupu prosimy o niezwłoczne wypełnienie Formularza Opcji Dostawy - przyspieszy to sfinalizowanie transakcji. 3. Dostępne opcje zapłaty za zamówienie to: - przelew tradycyjny na konto bankowe - wpłata poprzez PayU - płatność przy odbiorze jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mail 4. Na wpłatę należności przelewem bądź poprzez PayU czekamy do 7 dni. Po tym czasie zamówienie zostaje anulowane i występujemy o zwrot prowizji do Allegro. 5. Prosimy o podawanie w Formularzu Opcji Dostawy aktualnych danych adresowych i numerów telefonów. 7. Do każdego zakupu dołączamy paragon fiskalny bądź rachunek ( na życzenie klienta). 8. Nie odbieranie przez klientów przesyłek pobraniowych skutkowało będzie wyciąganiem przez firmę odpowiednich konsekwencji. 10. Po sfinalizowaniu transakcji prosimy o wystawienie adekwatnego komentarza i oceny. II. Wysyłka towaru: 1. Zamówienia opłacane przelewem tradycyjnym wysyłane są po zaksięgowaniu się wpłaty na naszym koncie. 2. Zamówienia opłacane przez PayU wysyłane są w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przez nas informacji od PayU o wpłacie od Państwa.