Przekaźnik RELPOL RM96P-9-W DC9V AC 250V 8A (6948205594)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego asortymentu. Udział w aukcji oznacza zapoznanie się z regulaminem naszego sklepu i zaakceptowanie go („Informacje od sprzedającego”, zakładka „Pozostałe informacje”).

Wszystkie sprzedawane przez nas przedmioty pochodzą bezpośrednio z magazynów Agencji Mienia Wojskowego


stan dobry, 2 styki przełączane, sprawny
wymiary: 2,9x2x1,2 cm

waga: 0,01kg

47/37a

Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć

Kontakt

(kontakt możliwy jest w dni robocze, od poniedziałku do piątku, od godziny 7 do 14)

ul. Lisia 21; 58-306 Wałbrzych

kom.
+48 535 575 785
e-mail:
sklep.waderaw@gmail.­com

WADERA W. Grażyna Chodorowska

NIP: 886-101-49-30
REGON: 890307901

Wpłat prosimy dokonywać:

poprzez bezpieczne przelewy PayU


bądź bezpośrednio na konto firmowe (w tej sytuacji proszę koniecznie podać w tytule przelewu swój nick z Allegro):


mBank
82 1140 2004 0000 3902 7547 8446

Przy zakupie na więcej niż jednej aukcji, proszę o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Informacje o zwrotach Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. W razie zaistnienia takiej sytuacji, proszę o wcześniejszy kontakt. Reklamacje i zwroty towaru na podstawie potwierdzenia zakupu towaru, a także protokołu reklamacji/zwrotu.

Do każdej przesyłki dołączamy paragon, bądź fakturę VAT (na życzenie Klienta).

Dostawa i płatność
od 13,00 zł

Lokalizacja: Wałbrzych, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
200
czas realizacji
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Wadera W. Grażyna Chodorowska
Lisia 21
58-306 Wałbrzych
Dodatkowe informacje

Kupujący ma obowiązek sprawdzić przy odbiorze przesyłki, czy nie została ona uszkodzona. Jeśli takie zdarzenie miało miejsce, należy spisać raport szkody przy kurierze/listonoszu. Tylko na jego podstawie będziemy mogli przyjąć reklamację. Na zakupione przedmioty udzielamy jedynie gwarancji rozruchowej - 3 dni (nie ma wyjątków od tej zasady).

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Wadera W. Grażyna Chodorowska
Lisia 21
58-306 Wałbrzych

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia (wraz z paragonem zwrotu i wypełnionym formularzem zwrotu towaru, który wyślemy Państwo mailowo), podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
sklep_waderaw
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

643

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • +48 535 575 785
poniedziałek - piątek
07:00 - 14:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

REGULAMIN SKLEPU WADERA W.

Witam wszystkich!

Zapraszam serdecznie do udziału w moich aukcjach.

Oto regulamin mojego Sklepu:

1. Po wygranej licytacji/zakupie Kup teraz! proszę o przelew. Obowiązkowo należy podać numer aukcji i login z serwisu Allegro.

2. Wszystkie wylicytowane przedmioty w większości wypadków wysyłam kurierem, najdalej do 4 dni roboczych od pojawienia się pieniędzy na moim koncie, (jego numer otrzymają Państwo w wiadomości po zakończonej aukcji). Wpłaty można również dokonać przez serwis PayU.

3. Wysyłki odbywają się we wszystkie dni robocze. Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy, w Wałbrzychu, jednak należy wcześniej do mnie zadzwonić/napisać.

4. Zawsze należy:

  a) jasno zaznaczyć, na jaki adres ma zostać nadana przesyłka. Nie odpowiadam za popełnione przez Kupującego błędy w adresach;

  b) podać numer telefonu kontaktowego w formularzu (niezbędny dla kuriera). Zamówienia bez tej informacji nie będą realizowane do czasu jej przesłania. Jeśli Kupujący nie posiada żadnego telefonu, proszę wcześniej mnie o tym zawiadomić.

5. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić, czy przedmiot nie został uszkodzony (nawet jeśli opakowanie zewnętrzne nie zostało naruszone). Jeśli taki incydent będzie miał miejsce, należy spisać raport szkody z kurierem i przesłać go do nas.

6. Zawsze należy uważnie przeczytać opis aukcji, w tym dotyczący przesyłki przedmiotów. Z uwagi na brak odpowiedniego personelu przedmioty określone jako nietestowane, nie zostały przetestowane, zatem mogą być niesprawne lub niekompletne, za co nie mogę brać odpowiedzialności.

7. Zdjęcia przedstawiają przykładowe przedmioty, szczególnie gdy na aukcji wystawiona jest ich większa ilość. Z tego względu, wysyłane przedmioty mogą się różnić od tych na zdjęciach.

8. Jeżeli zależy Państwu na dokładnych wymiarach przedmiotu lub innych szczegółach, proszę zadać pytanie na ten temat.

9. Ze względu na dużą ilość asortymentu, mogą zdarzać się rozbieżności w wymiarach/opisach.

10. Jeżeli zdjęcia w opisie nie są zgodne z tytułem/opisem aukcji proszę o zapytanie przed kupnem w celu uniknięcia nieporozumień.

11. Na zapłatę czekam do 7 dni od zakończenia pojedynczego zakupu. Można uzgodnić ze mną przedłużenie tego terminu.

12. W związku z tym, że Allegro najczęściej popełnia błędy przy wyliczaniu kosztów przesyłki, każdy Kupujący, który kupuje więcej niż jeden przedmiot na naszych aukcjach, jest zobowiązany do wysłania zapytania o wysokość wspólnych kosztów wysyłki.

13. Między pierwszym, a ostatnim zakupem nie może minąć więcej niż miesiąc (30 dni). Jeśli do tego czasu nie dostanę od Państwa żadnej informacji/zapłaty, będę wnioskować do Allegro o zwrot prowizji zapłaconej w chwili sprzedaży.

14. Do każdego zakupu dodaję paragon/fakturę. Jeśli klient nie zaznaczy, przy opłacaniu towaru, opcji „chcę otrzymać fakturę”, zostanie wystawiony mu paragon.

15. Zdjęcia umieszczone na aukcjach są wyłącznie moją własnością, ich kopiowanie jest zabronione.

16. Nie wysyłam paczek za pobraniem.

17. Zastrzegam możliwość wcześniejszego zakończenia aukcji.

18. Wzięcie udziału w moich aukcjach oznacza zgodę naprzetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych dla naszej firmy (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926

ze zm.).

19. Jeśli zdecydują się Państwo na odstąpienie od umowy, proszę wcześniej mnie o tym poinformować. Następnie przesłać towar w stanie niezmienionym, wraz z paragonem i protokołem zwrotu towarów, który dostaną Państwo w mailu. Koszt odesłania przedmiotu ponosi Kupujący.

20. Proszę nie wystawiać pochopnie neutralnych lub negatywnych komentarzy. W przypadku niezadowolenia z towaru, prosimy o kontakt. Postaramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

21. By uniknąć oszustwa, towar jest znakowany.

22. Pytania proszę kierować na adres: sklep.waderaw@gmail.com,bądź pod numer telefonu: 535-575-785. Pracuję w dni robocze w godzinach 7-14 i tylko wtedy jestem w stanie odpierać połączenia/odpisywać na maile.

23. Wszystkie ceny podane na stronie, są cenami brutto.

24. Udział w aukcjach oznacza zaakceptowanie powyższego regulaminu.