PRZEDNIA PRAWA LAMPA RENAULT MEGANE 3 III 08r-12r (6999456811)

zakończona
369,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 28,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
  • lokalizacja: Poznań, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • strona zabudowy: prawe
  • producent części: TYC

opis

O nas

ul. Tymienieckiego 8a
60-681 Poznań

Informacje o wysyłce

Paczki wysyłane są codziennie kurierem Pocztex.
Klient zostaje o tym fakcie poinformowany sms-em, jednocześnie otrzymując nr listu przewozowego.
Dzięki temu może na bieżąco w internecie sprawdzić status paczki.
Każda paczka jest obligatoryjnie ubezpieczona.

PRZEDNIA PRAWA KOMPLETNA LAMPA LAMPA

RENAULT MEGANE III

MODEL 2008r-2013r

CENA 369zł

LAMPA NIE POSIADA USZKODZEŃ ANI WAD UKRYTYCH

POSIADAMY INNE CZĘŚCI DO TEGO MODELU

GWARANCJA!!!

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 28,00 zł

Lokalizacja: Poznań, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
28,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
30,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2

Punkty odbioru

Poznań, Piątkowo
Tymienieckiego 8A
60-681 Poznań
woj. wielkopolskie
email: powerauto@op.pl
tel.: 609 92 00 66

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 2 dni robocze
proszę o kontakt przed odbiorem

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
www-PowerAuto-pl
99,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

1481

 

12

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Kontakt

  • 609 92 00 66
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

PowerAuto Dawid Sibilski

HURTOWNIA NOWYCH CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

ul. Tymienieckiego 8a

60-681 Poznań

NIP 972-111-62-46

tel. 609 92 00 66

email: powerauto@op.pl

Pozostałe informacje

Regulamin

sprzedaży za pośrednictwem serwisu Allegro – dotyczy wszystkich transakcji

zawieranych z udziałem użytkownika www-PowerAuto-pl


§ 1[Słownik pojęć]


Sprzedawca –  Dawid Sibilski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą:

   Powerauto Dawid Sibilski z siedzibą przy ul. Kazimierza Tymienieckiego 8A, 60-681 Poznań, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, NIP: 9721116246, REGON: 300177433.


   Kupujący – każdy podmiot składający Zamówienie, zarówno Konsument, jak i podmiot nieposiadający statusu Konsumenta.


Konsument – zgodnie z art. 221 Kodeksu cywilnego, osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.


   Towar – rzecz ruchoma, oferowana do sprzedaży przez  Sprzedawcę, w szczególności      części samochodowe.


   Zamówienie – oświadczenie woli Kupującego zmierzające bezpośrednio do zawarcia ze Sprzedawcą umowy sprzedaży towarów na odległość w ramach Allegro.


Regulamin – niniejszy regulamin, w którego treści określone zostały ogólne warunki zawarcia i wykonania umowy sprzedaży Towarów oferowanych przez Sprzedawcę w ramach Allegro.


    Allegro – platforma handlowa on-line, działająca pod domeną www.allegro.pl, w ramach której zawierane są umowy sprzedaży Towarów.


§ 2 [Postanowienia ogólne]


Kupujący może kontaktować się ze Sprzedawcą za pośrednictwem:

a)   formularza kontaktowego dostępnego w ramach Allegro;

b)   poczty elektronicznej pod adresem: powerauto@op.pl;

c)   telefonicznie pod numerem: 609 92 00 66;

d)   korespondencji pocztowej kierowanej na adres wskazany

w § 1 ust. 1 Regulaminu.

   Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie Towary oferowane przez Sprzedawcę w ramach Allegro w chwili składania zamówienia. Towary są wolne od wad.Ceny Towarów są podawane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Ceny Towarów nie obejmują kosztów dostawy. Sprzedawca dokłada należytych starań, aby opisy oraz zdjęcia  odzwierciedlały realny wygląd sprzedawanych Towarów, a także rzetelnie określały ich funkcjonalność i możliwości.


§ 3 [Składanie zamówień]


Procedura składania Zamówień odbywa się zgodnie z treścią Regulaminu Allegro, w szczególności po złożeniu Zamówienia Kupujący otrzymuje automatyczną wiadomość wygenerowaną przez Allegro, potwierdzającą zawarcie umowy sprzedaży Towaru. Kupujący może dokonać płatności za Towar w następujący sposób:

a)   przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy prowadzony w Idea

Bank S.A. 60 1950 0001 2006 0422 7469 0003 (w tytule przelewu proszę podać nazwę użytkownika, nr aukcji

i nazwę Towaru),

b)   za pomocą systemu płatności on-line PayU (świadczonej

przez PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul.

Grunwaldzkiej 182),

c)   gotówką za pobraniem.

   

Kupujący powinien zapłacić cenę za Towar wraz kosztami dostawy przy użyciu jednej z metod wskazanych w ust. 2 niniejszego Regulaminu w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Po tym terminie oferta Sprzedawcy przestaje być wiążąca.Informacje o kosztach dostawy znajdują się na stronie każdej aukcji w zakładce „Dostawa i płatność”. Koszty dostawy doliczane są do ceny Towaru i ponoszone są w całości przez Kupującego.Przy zakupie jednej sztuki Towaru obowiązuje koszt dostawy podany na  stronie danej aukcji. Przy zakupie większej ilości Towarów, koszt dostawy zostanie ustalony indywidualnie z Kupującym w zależności od rozmiarów i gabarytów paczki.Na wyraźną prośbę Kupującego Towar może zostać wysłany z dodatkową opcją „Ostrożnie” za dopłatą w kwocie 10 zł.Na wyraźną prośbę Kupującego Towar może zostać wysłany z dodatkowo opcją „Sprawdzenie zawartości przy kurierze przed zapłatą” za dopłatą w  kwocie 10 zł.


§ 4 [Realizacja zamówień]


Po otrzymaniu przez Kupującego automatycznej wiadomości potwierdzającej zawarcie umowy sprzedaży, Kupujący powinien niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedawcą za pomocą jednego ze sposobów określonych w § 2 ust. 1 lit. a-b, w celu wyboru formy wysyłki, rodzaju płatności, oraz podania takich informacji jak: 

nazwa użytkownika, nr aukcji, adres do wysyłki, numer telefonu bądź innych informacji, np. zlecenia wystawienia faktury VAT.

Sprzedawca wysyła Towar w ciągu 24 godzin od złożenia Zamówienia (w przypadku wyboru płatności za pobraniem) lub od zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy, za wyjątkiem: sobót, niedziel i dni świątecznych.

Sprzedawca wysyła Towar za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej - Pocztex. 

O nadaniu przesyłki Kupujący zostanie poinformowany w wiadomości sms, zawierającej nr listu przewozowego. Czas dostawy przesyłki kurierem wynosi od 1 do 3 dni roboczych. 

Jeżeli kupującym jest Konsument, Sprzedawca wydaje Towar Kupującemu, nie później niż trzydzieści dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży, chyba że w treści umowy zastrzeżono inny termin.

Dowodem dokonania zakupu Towaru jest paragon lub faktura VAT, które Kupujący otrzymuje wraz z Towarem lub w oddzielnej przesyłce.

Miejscem spełnienia świadczenia przez Sprzedawcę jest wskazane przez Kupującego podczas składania Zamówienia miejsce odbioru Towaru (adres dostawy).

Odbierając dostarczoną przez kuriera przesyłkę Kupujący obowiązany jest ją zbadać, a jeżeli stwierdzi, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie rzeczy, obowiązany jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności kuriera, takich jak spisanie protokołu szkody w obecności kuriera oraz niezwłoczne powiadomienie o tym fakcie Sprzedawcy, a także przesłanie Sprzedawcy kopii ww. protokołu. Brak protokołu uszkodzenia nie jest równoznaczny z wygaśnięciem prawa konsumenta do złożenia reklamacji w zakresie uszkodzeńpowstałych w trakcie przesyłki. Natomiast reklamacje w zakresie uszkodzeń powstałych w trakcie przesyłki złożone przez Kupujących niebędących Konsumentami, bez załączonego protokołu szkody, nie będą rozpatrywane przez Sprzedawcę.


§ 7 [Ochrona danych osobowych i prywatności]


Składając Zamówienie i podając swoje dane osobowe Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych w celu realizacji i obsługi Zamówienia przez Sprzedawcę, który jest jednocześnie administratorem danych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.Dane osobowe przekazane Sprzedawcy przez Kupującego zgodnie z ust. 1 niniejszego paragrafu nie będą przekazywane przez Sprzedawcę podmiotom nie uczestniczącym w realizacji Zamówienia.Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania oraz usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie Zamówienia przez Sprzedającego.


§ 8 [Postanowienia końcowe]


W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie znajdują postanowienia Regulaminu Allegro oraz przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności przepisy Kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Regulamin nie wyłącza, ani nie ogranicza uprawnień Konsumenta, przyznanych mu na mocy bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzeczności pomiędzy postanowieniami Regulaminu, a bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa, pierwszeństwo mają przepisy bezwzględnie obowiązujące. Regulamin dostępny jest dla wszystkich Kupujących w wersji elektronicznej na stronie Allegro w zakładce „Informacje od sprzedającego”.