Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

PRZEDŁUŻACZ 5m 4-GNIAZDA długi listwa KRAKÓW gw.24 (6541939472)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
28,90 zł
z 1000 sztuk
Dostawa
 • List polecony ekonomiczny 13,00 zł
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
Zakupy od 750 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Kraków, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Uziemienie:
  Z uziemieniem
 • Liczba gniazdek:
  4
 • Długość kabla:
  5 [m]
 • Typ:
  Listwowy

Opis

PRZEDŁUŻACZ SIECIOWY ELEKTRYCZNY
4-gniazda Z/U długość 5m
kolor biały
DPM - JAKOŚĆ !!!
N OWY w oryginalnym fabrycznym opakowaniu markowy PRZEDŁUŻACZ ELEKTRYCZNY 4-gniazdowy 5m BIAŁY. Towar renomowanego producenta i dystrybutora elektroniki , produkt solidnej jakości wykonania - wtyczka/gniazda (patrz zdjęcie). Zastosowanie: komputery, laptopy, drukarki, TV, ekrany LCD, konsole gier, DVD, blu-ray, sprzęt audio, sprzęt HiFi, telefony etc ... Produkt certyfikowany - Certyfikat CE. Oryginalne opakowanie - blister folia. Bardzo dobre przełożenie jakość/cena. Polecamy ten produkt.


Paragon lub faktura VAT
(na towar oraz koszt wysyłki)
GWARANCJA 24 miesiące
Odbiór osobisty: KRAKÓW ul.Władysława Broniewskiego 1 sklep art.metalowo-techniczne DH Wanda - FIRMA REMO (w ofercie ponad 5000 artykułów)
OPIS PRODUKTU:

bezpieczna obudowa wykonana z wytrzymałego materiału

4 gniazda - okrągłe Z/U

wtyczka z otworem (z uziemieniem)

zastosowanie do użytku wewnętrznego

prąd max.10A

napięcie ~230V-240V 50HZ AC

obciążenie 2300W

długość przedłużacza 5m

kolor biały


PRODUCENT: DPM Solid

urządzenia elektryczne - przedłużacze
" AUKCJE FILC-TECH" - kliknij !!!
Odbiór osobisty: FIRMA REMO Kraków ul.Wł.Broniewskiego 1, sklep art.metalowo-techniczne DH Wanda (w ofercie ponad 5000 artykułów).
Zapraszamy do zakupów hurtownie, podmioty gospodarcze z branży meblarskiej, technicznej. Przy zakupach hurtowych udzielamy rabatów, szczegóły e-mail lub tel. - patrz strona " INFORMACJE OD SPRZEDAJĄCEGO" tutaj znajdziecie Państwo wszelkie informacje na temat firmy i zasad współpracy . Na wszystkie sprzedawane towary wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT. Towary zakupione na kilku naszych aukcjach wysyłamy jedna przesyłką (jeden koszt wysyłki). Informacja w sprawie większych zakupów hurtowych tel.512664316 (HURT).

Dostawa i płatność
od 13,00 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u FILC-TECH za co najmniej 750.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Dodatkowe informacje

Kupując na kilku naszych aukcjach wszystkie towary wysyłamy jedną paczką, za wysyłkę płacisz tylko raz (w przypadku zakupu na kilku aukcjach, gdy koszty wysyłki różnią się obowiązuje tylko ten o najwyższej wartości). Wszelkie informacje, dane firmy, kontakt oraz godziny pracy, procedury reklamacji i zwrotu towaru - dostępne są w zakładce INFORMACJE OD SPRZEDAJĄCEGO.

Punkty odbioru

Dom Handlowy WANDA - stoisko FIRMA REMO (ART. METALOWO - TECHNICZNE)
Broniewskiego 1
31-801 Kraków
woj. małopolskie
email: filctech@gmail.com

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 19:00
 • sobota 09:00 - 14:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Firma Handlowa REMO Bożena Dąbrowska
ul. Broniewskiego 1
31-801 Kraków
Dodatkowe informacje

GWARANCJE/REKLAMACJE 


Towary w naszym sklepie są fabrycznie nowe wolne od wad i posiadają gwarancję. Reklamacje można zgłaszać poprzez: drogą elektroniczną poprzez e-mail filctech@gmail.com, drogą telefoniczną tel. 126485066 wew.57 lub tradycyjną metodą w siedzibie firmy ul. Broniewskiego 1 31-801 Kraków. Przesyłamy na e-mail przejrzysty formularz reklamacyjny co przyspieszy oraz ułatwi Państwu procedurę reklamacyjną. Reklamowany towar w okresie gwarancji należy dostarczyć bezpośrednio do siedziby firmy lub też odesłać wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym celem rozpatrzenia reklamacji na adres firmy.


I.Podstawa reklamacji. Jeśli na towar została udzielona gwarancja kupujący uprawniony jest – według własnego wyboru – do stosowania się do procedury opisanej w karcie gwarancyjnej albo do skorzystania z opisanego niżej uprawnienia na wypadek niezgodności towaru z umową (rękojmia). Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 


II. Jeżeli w ocenie kupującego towar jest niezgodny z umową jest on zobowiązany: a) odesłać (zwrócić) towar na adres Sprzedającego w terminie nie dłuższym niż dwa miesiące od stwierdzenia niezgodności oraz nie później niż dwa lata od dostarczenia mu towaru b) wskazać, czy domaga się naprawy, czy też wymiany towaru c) wskazać, na czym jego zdaniem polega niezgodność towaru z umową d) podać swoje dane kontaktowe w postaci adresu do korespondencji, adresu e-mail, numeru telefonu oraz numeru rachunku bankowego. 


III. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 


IV. Termin rozpatrzenia reklamacji. Sprzedawca oświadcza, że reklamacja zostanie rozpoznana w terminie 14 dni. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 


V.Sposób załatwienia reklamacji. W przypadku uznania reklamacji sprzedawca dokona wymiany albo naprawy towaru oraz odeśle go – w terminach 14 dni – na adres kupującego oraz na koszt sprzedawcy. W takim wypadku kupującemu zwrócone zostaną również poniesione przez niego koszty wysyłki towaru do sprzedawcy. Sprzedawca wskazuje, że w przypadku gdy naprawa albo wymiana zareklamowanego towaru okażą się niemożliwe lub wymagać będą nadmiernych kosztów albo nie będzie możliwa w czasie wskazanym wyżej, poinformuje o tym niezwłocznie kupującego. W takim przypadku kupujący będzie uprawniony do żądania: 1) obniżenia ceny towaru oraz zwrotu zareklamowanego towaru, 2) zwrotu ceny towaru przy jednoczesnym odstąpieniu od umowy. W terminie do 14 dni od wskazania, z którego z roszczeń korzysta, klientowi zostanie zwrócona cena towaru albo jej odpowiednia część. W przypadku nieuznania reklamacji sprzedawca poinformuje o tym kupującego. 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Firma Handlowa REMO Bożena Dąbrowska
ul. Broniewskiego 1
31-801 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

ZWROTY TOWARÓW ZAKUPIONYCH DROGĄ INTERNETOWĄ Ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.). Kupujący będący KONSUMENTEM ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na odległość należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli zwrotu towaru. Odstąpienie dokonywane jest przez złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy z wykorzystaniem formularza i wysłane dowolnym kanałem porozumienia się na odległość : 1)wiadomością e-mail na adres filctech@gmail.com 2) w formie pisemnej na adres: Firma Handlowa REMO Bożena Dąbrowska ul.Broniewskiego 1 31-801 Kraków. W przypadku decyzji o zwrocie zakupionego towaru prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny co ułatwi Państwu procedurę - dane kontaktowe filctech@gmail.com oraz nr tel.(12)6485066 wew.57.W tym miejscu Kupujący otrzyma wyczerpujące informacje na temat przeprowadzenia tej procedury. Kupujący otrzyma formularz oświadczenie "Odstąpienie od umowy kupna zawartej na odległość" poprzez wysłanie go na adres poczty e-mail. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

  

KOSZT ZWROTU RZECZY W PRZYPADKU ODSTĄPIENIA OD UMOWY. Klient odstępujący od umowy zobowiązany jest do pokrycia wyłącznie następujących kosztów: – bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy w wysokości opłaty pocztowej za wysyłkę towaru, – jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru (koszty przesyłki) mając na uwadze, aby wybrać taki sposób by towar dotarł do Sprzedającego w stanie nie zniszczonym. 

 

Kupujący może skorzystać ze wzoru oświadczenia odstąpienia od umowy podanego poniżej: 

WZÓR OŚWIADCZENIA ODSTĄPIENIA OD UMOWY: 

 

Firma Handlowa REMO Bożena Dąbrowska ul.Broniewskiego 1 31-801 Kraków 

Ja ........................................ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy........................................................................................................ numery oferty.................................................... Data zawarcia umowy ........................................., data odbioru przedmiotów................................ Imię i nazwisko: ...................................... Login Allegro: .......................................... Adres: .................................................... Data: ....................................................... Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]  

  

ZWROT ŚRODKÓW. Sprzedający, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności. Sprzedający nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. 


ZWROTÓW TOWARÓW ZAKUPIONYCH NA POTRZEBY FIRMY (zakup faktura na firmę) NIE PRZYJMUJEMY - ustawa dotyczy kupujących będących KONSUMENTAMI (ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)).

O sprzedającym
FILC-TECH
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

5335

 

17

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Bożena Dąbrowska
Firma Handlowa REMO
ul.Broniewskiego 1
31-801 Kraków
REGON: 351098429
NIP: 6771157033

Kontakt

 • 126****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 19:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Punkt odbiorów osobistych towaru oraz sprzedaż detaliczna:

FIRMA REMO 

Dom Handlowy WANDA  PARTER

STOISKO ARTYKUŁY METALOWO-TECHNICZNE (naprzeciwko stoiska z pilotami)

ul. Władysława Broniewskiego 1 

31-801 Kraków

TEL. 126485066  wew.57

Nick allegro: FILC-TECH 

WYBIERZ NAJLEPSZYCH  !!!  PROWADZIMY DZIAŁALNOŚĆ OD 1996 ROKU. 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW NA ALLEGRO.

Pozostałe informacje

Firma Handlowa REMO 

Dom Handlowy WANDA  parter  - stoisko art.metalowo-techniczne 

( naprzeciwko stoiska z pilotami)

ul.Władysława Broniewskiego 1 

31-801 Kraków


Pracujemy w godzinach:

Poniedziałek - piątek  9:00 - 19:00 

Sobota 9:00 - 14:00

Telefon 126485066  wew.57INFORMACJA KONSUMENCKA

Działając na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. poz. 827) podaję do wiadomości Kupującego następujące informacje:

Firma Handlowa REMO prowadzi nieprzerwanie działalność od 1996 roku na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa pod numerem  nr 5435/96. Nazwa i siedziba firmy: Firma Handlowa REMO Bożena Dąbrowska ul.Broniewskiego 1 31-801 Kraków (DH WANDA parter - naprzeciwko stoiska z pilotami). Firma pod nazwą użytkownika FILC-TECH prowadzi na portalu aukcyjnym allegro.pl sprzedaż artykułów z branży metalowo-technicznej - a w szczególności oferujemy antywłamaniowe zabezpieczenia drzwiowe, specjalistyczne akcesoria meblowe, osprzęt i mierniki elektroniczne, artykuły elektryczne i elektrotechniczne.

SPRZĘT. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet  Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i  odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce stron internetowych.

CENY. Ceny  na aukcjach są wyrażone w złotych polskich i są cenami cenami brutto (zawierają podatek VAT właściwy dla danego produktu i opłatę KGO). Ceny na aukcjach zawierają wszystkie elementy za wyjątkiem kosztów dostawy, koszt dostawy są różne w zależności od wyboru przez Kupującego doręczyciela, są widoczne i podawane na każdej aukcji w zakładce dostawa i płatność.

OBSZAR DOSTAWY. Towary wysyłamy wyłącznie na terytorium POLSKI.

OBOWIĄZEK DOSTARCZANIA TOWARÓW BEZ WAD. Sprzedajemy wyłącznie towary fabrycznie nowe wolne od wad.

FORMY PŁATNOŚCI 

I. Wpłata na konto.

a) Serwis PAYU / Przelewy24 - płatności  można dokonywać za pośrednictwem systemu PayU lub systemy Przelewy24 poprzez serwis allegro - szybko i sprawnie można wykonać przelew.

b) Przelew bankowy, wpłata na poczcie, bądź inne placówki przyjmujące wpłaty.

Numer konta do wpłat: PKO Bank Polski   86 1440 1127 0000 0000 0583 2195

Przy wpłacie na konto w tytule przelewu proszę podać nick z allegro oraz numer aukcji.

II. Płatność przy odbiorze. Przesyłka kurierska pobraniowa.

III. Płatność przy odbiorze. Odbiór osobisty - płatne gotówką lub kartą przy odbiorze towaru w sklepie.

SPRZEDAŻ RATALNA. Nie prowadzimy sprzedaży ratalnej.

KOSZT I TERMIN DOSTAWY/TRANSPORT. Koszty dostawy są opisane w każdej aukcji w zakładce dostawa i płatność. Koszt dostawy ponosi Kupujący, chyba że Sprzedawca określi odmiennie na aukcji w Sklepie. Kupujący może wybrać następujące formy dostawy:

a) dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej (polecamy szczególnie przy zakupie żarówek energooszczędnych, meblowych elementów szklanych, towarów w opakowaniach szklanych typu lakiery rozpuszczalnikowe etc... oraz innych delikatnych przedmiotów mogących ulec zniszczeniu w transporcie a także przedmiotów o większej wartości materialnej)

b) dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej - wysyłamy przesyłki rejestrowane w zależności od wagi i gabarytów wysyłamy: listem poleconym ekonomicznym (do 2kg - powyżej wysyłka kurierem). Nie wysyłamy towarów przesyłkami nierejestrowanymi (zwykłymi listami np. list ekonomiczny, list priorytetowy)

c) odbiór osobisty towarów w siedzibie firmy:

Firma Handlowa REMO Dom Handlowy "WANDA" parter stoisko art.metalowo-techniczne (naprzeciwko stoiska z pilotami): ul. Władysława Broniewskiego 1 31-801 Kraków - Nowa Huta

TERMIN WYSYŁKI. Przesyłki wysyłamy najczęściej w ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, jednak nie dłużej niż 14 dni od daty zawarcia umowy. W przypadku braku wypełnienia formularza dostawy wysyłamy towar na adres podany na allegro. W przypadku licytacji a następnie  braku zapłaty (na wpłatę za zakupione towary czekamy 7 dni) za przedmioty oraz jakiegokolwiek kontaktu tel. bądź mailowego składamy wniosek o zwrot prowizji od allegro za niezrealizowaną transakcję. 

TERMIN ZWIĄZANIA Z CENĄ. Cena umowy obowiązująca w chwili dokonania zakupu nie ulega zmianie do momentu realizacji zamówienia.

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH SPOSOBÓW ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I  DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR. Kupujący będący Konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego  sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym  Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji  Handlowej w Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i  procedur rozstrzygania sporów znajdują się pod następującym adresem:  http://www.uokik.gov.pl w zakładce „Rozstrzyganie sporów  konsumenckich”. Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania  reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych,  Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej  platformy internetowej ODR =dostępnej pod adresem:  http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Wyświetlenia:37
Numer oferty:6541939472
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry