Prosty numer ______ 513 08 06 05 _______ ORANGE FV (6482131663)

13 dni do końca
cena kup teraz
6,99 zł
Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 7,01 zł
  • Przesyłka kurierska 18,01 zł
  • lokalizacja: Jelenia Góra
  • czas wysyłki: 24 godziny

Przesyłki nadajemy do 24 godzin po zaksięgowaniu pieniędzy na firmowym koncie.

tel.: +48 500 600 800
e-mail: biuro@gc.pl

Mała dostępność wybranych numerów na rynku, łatwość zapamiętywania, wysokie pozycjonowanie.

513 08 06 05

Starter Orange zawiera standardową kartę i micro sim oraz kod PUK. Jest nowy, aktywowany, nieużywany i niezarejestrowany. Ważny (należy doładować numer) do 31.10.2016 roku. Z tym numerem można migrować do każdej sieci na prepaid lub abonament – opłata 0 zł.

Golden Communication to pierwsza firma na rynku polskim, specjalizująca się w sprzedaży numerów telefonicznych wszystkich sieci komórkowych dostępnych na naszym rynku. Już teraz dysponujemy bardzo mocną, ugruntowaną pozycją. Nasza marka kojarzona jest z pasją, fachowością, rzetelnością. Na Allegro działamy od marca 2008 roku. Obecnie posiadamy na nim dwa nicki: prostenumery_pl, na którym można kupić tanie i łatwe do zapamiętania numery oraz gc-pl, który daje możliwość dokonania zakupu numerów tych od średniej do najwyższej półki, stosownie do chęci uzyskania określonej pozycji. Dają one gwarancję niepowtarzalności, oryginalności i prestiżu. Na pewno każdy zapamięta rzadki numer. Niestety jedyne ograniczenie to cena. Nie każdego stać na taki luksus. Od początku swojej działalności staramy się uważnie słuchać uwag naszych klientów. Zależy nam na tym, aby ze współpracy z nami każdy klient zawsze był w pełni zadowolony. Zakupy u nas najlepiej określają słowa: profesjonalnie, szybko i bezpiecznie!

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Zachodni WBK S.A. 96 1090 2633 0000 0001 0868 1387
    • BRE BANK SA 51 1140 2004 0000 3402 5255 8246
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,01 zł
kolejna sztuka: 0,01 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 7,01 zł
kolejna sztuka: 0,01 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
FAKTURA VAT:
Na przedmioty zakupione na naszych aukcjach wystawiamy Fakturę Vat 23% na pełną kwotę wpłaconą na nasze konto.
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@gc.pl . Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy www.gc.pl/odstapienieodumowy.pdf , podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres gc.pl, ul. Kazimierza Wyki 9/135, 01-318 Warszawa. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) gc.pl ul.Kazimierza Wyki 9/135 01-318 Warszawa e-mail: biuro@gc.pl Numer dokumentu zakupu:. . . Data zawarcia umowy:. . . Data odbioru przedmiotów:. . . . Imię i nazwisko konsumenta:. . . Ulica, numer domu/numer mieszkania:. . . . Miasto oraz kod pocztowy:. . . . Ja, . . . . . . . niniejszym informuję o odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących przedmiotów: . . . . . . Miejscowość i data . . . . . . Podpis: (tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej) . . . . . . Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Konsument ponosi koszty zwrotu Towaru Sprzedawcy.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@gc.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: gc.pl, ul. Kazimierza Wyki 9/135, 01-318 Warszawa. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Postanowienia końcowe. Regulamin nie wyłącza oraz nie ogranicza żadnych uprawnień Klienta będącego konsumentem, które przysługują mu na mocy bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzeczności pomiędzy postanowieniami Regulaminu, a bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa, przyznającymi konsumentom uprawnienia, pierwszeństwo mają te przepisy.