PROSTOWNICA S5505 REMINGTON (6541252286)

zakończona
129,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 14,90 zł
 • lokalizacja: Łódź
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • kolor dominujący: czarny
 • cechy: wyświetlacz LCD
 • powłoka: ceramiczna
 • marka: Remington

Carrefour Bałuty
ul. Szparagowa 7
91-211 Łódź

Tel.42 613 45 41 do godz 14:00
godziny otwarcia:
pn - sb: 08:30-22:00
nd: 09:00-21:00

Odbiór osobisty po przedpłacie

Uwaga!!!
Nie wysyłamy za pobraniem.
Paragon lub faktura zawsze
w opakowaniu towaru lub w paczce jeśli niemożliwe jest schowanie do pudełka.

WYSYŁKA KURIERSKA- w zależności od ustawień na aukcji od 5,99 do 19,90 PLN

Możliwość rozłożenia płatności na raty dla Klientów płacących kartą Carrefour VISA.
Z kartą Carrefour VISA stały rabat na zakupy w poniedziałek i piątki do 10,0%.

Sprzęt nowy na gwarancji reklamacje po okazaniu paragonu lub innego dowodu zakupu w naszym sklepie.

PROSTOWNICA S5505 REMINGTON Z CERAMICZNYMI PŁYTKAMI

Remington S5505 Pro Ceramic to prostownica ceramiczna w kolorze czarnym. Obrotowy kabel ułatwia pracę z urządzeniem, przewód nie skręca się ani nie zwija. Prostownica nagrzewa się w czasie zaledwie 15 sekund. Gwarancja producenta obejmuje okres dwóch lat.

 • Najważniejsze parametry

  • Producent - Remington
  • Temperatura - 150-230 stopni
  • Czas nagrzewania - 15 sek.
  • Powłoka płytek -ceramiczna
  • Wyświetlacz - elektroniczny

129zł

Rata 0%

Parametry ogólne

Parametry szczegółowe

1. Dane Sprzedawcy:

Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 72, 03-734 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000020710, NIP: 937-00-08-168, tel. 22 517 2110 lub 22 517 2120.

2. Adres, pod należy kierować zapytania i reklamacje:

Hipermarket Carrefour

91-211 Łódź

Ul. Szparagowa 7

Tel 42 613 45 55

Fax 42 613 44 55

Mail: lodz_szparagowa_alle­gro@carrefour.com

3. Odpowiedzialność sprzedawcy i procedura reklamacji:

Carrefour Polska Sp. z o.o. zobowiązana jest dostarczać towary wolne od wad; Carrefour Polska Sp. z o.o. odpowiada za jakość oferowanych towarów i rozpatruje reklamacje na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu cywilnego, a w odniesieniu do sprzedaży dokonanej przed 25.12.2014 na podstawie Ustawy z 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

4. Prawo odstąpienia od umowy:

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą za pośrednictwem serwisu allegro w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy (tj. dnia doręczenia rzeczy).

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Hipermarket Carrefour, 91-211 Łódź, ul. Szparagowa 7) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy przed upływem w/w 14-dniowego terminu do odstąpienia od umowy.

5. Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaniemy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres: Hipermarket Carrefour, 91-211 Łódź, ul. Szparagowa 7, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo jedynie za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

6. Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy:

ü w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,

ü w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

ü w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

ü zawartej w drodze aukcji publicznej;

7. Możliwość skorzystania z pozasądowych metod rozstrzygania sporów konsumenckich:

W przypadku powstania sporu co do sposobu rozstrzygnięcia reklamacji konsument ma prawo skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń, m.in. może zwrócić się z odpowiednim wnioskiem do właściwego Rzecznika Praw Konsumenta, organizacji konsumenckiej, np. Federacji Konsumentów lub jednego z Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej, które prowadzą mediacje i przy których działają Stałe Polubowne Sądy Konsumenckie.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Handlowy w Warszawie SA 43 1030 1508 0000 0005 0085 0841
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT