PROSTOWNICA BABYLISS (6999604203)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT-marża
  • marka: Babyliss

opis

Zgierz
1 Maja 33/40 Lok 51 | tel. 42 298 70 25 | zgierz@innex.pl

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, że wszelkie zapytania związane z aukcją, korespondencję, wpłaty, reklamacje etc. prosimy kierować i wyjaśniać za pośrednictwem punktu, który oferuje niniejszą aukcję czyli:
Zgierz, 1 Maja 33/40 Lok 51, 42 298 70 25, zgierz@innex.pl
PRZESYŁKI WYSYŁANE NA ADRES SIEDZIBY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE I ODSYŁANE NA KOSZT KLIENTA.

PROSTOWNICA BABYLISS

W SPRZEDAŻY:

PROSTOWNICA BABYLISS ST227E

SPRZĘT TECHNICZNIE SPRAWNY!!!
STAN WIZUALNY JAK NA ZDJĘCIACH!!!

UDZIELAMY DWUDNIOWEJ GWARANCJI ROZRUCHOWEJ!!!

W zestawie:
prostownica
instrukcja
pudełko

Dane techniczne:
ceramiczne płytki
szerokość płytek 28 mm
kolor czarny
automatyczny wyłącznik
regulacja temperatury
maksymalna temperatura 200 st.
!!!SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAKUPU!!!

- wystawiamy fakturę VAT marża,
- przesyłkę realizujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty,
- przy jednorazowym zakupie większej ilości przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko raz,
- możliwy odbiór osobisty,
- nie wysyłamy za pobraniem.

PŁATNOŚĆ

Nr konta bankowego:
84 1090 1522 0000 0001 2012 1989

lub:
- płatność przy odbiorze osobistym w punkcie sprzedaży
- nie wysyłamy za pobraniem

Zgierz

1 Maja 33/40 Lok 51 | tel. 42 298 70 25 | zgierz@innex.pl

WYSYŁKA

Przesyłkę wysyłamy
w ciągu 24h
w dni robocze od daty
zaksięgowania wpłaty
na naszym koncie.
Nie wysyłamy
ZA POBRANIEM!!!
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: Zgierz, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
20,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

LOOMBARD
1 MAJA 30/40 LOK.51
95-100 ZGIERZ
woj. łódzkie
email: ZGIERZ@INNEX.PL
tel.: 42 298 70 25

  • poniedziałek - sobota 09:00 - 20:00
  • niedziela 09:00 - 18:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 7 dni roboczych
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT-marża
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc

Do pobrania

Dodatkowe informacje

   

Jesteśmy lombardem zajmującym się sprzedażą towarów zarówno nowych jaki i używanych, będących naszą własnością i sprawdzony technicznie.

  

Regulamin

1. Jeśli nie odpowiadają Ci nasze warunki - nie kupuj .

2. Sprzedajemy towar nowy i używany. Do wszystkich przedmiotów dołączamy faktury VAT-marża 

3. Wysyłka towaru następuje w ciągu 2 dni roboczych liczonych od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. W tytule przelewu prosimy podać swój nick oraz nazwę przedmiotu. Przyspieszy to wysyłkę i pomoże w weryfikacji.

4. Ceny za wysyłkę, podane na aukcjach są cenami brutto i zawsze dotyczą tylko 1 szt. W przypadku zakupu 2 lub więcej sztuk prosimy o wcześniejszy kontakt celem ustalenia kosztów transportu.

*UWAGA! Zanim zdecydujesz się wystawić negatywa, skontaktuj się z nami, gdyż zawsze jest wyjście z sytuacji polubowne a może coś się stało o czym nie wiemy. Jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Reklamacje i zwrot towaru:


Udzielamu 2-dniowej gwarancji rozruchowej


1.Przed odebraniem przesyłki od kuriera prosimy o sprawdzenie, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W razie stwierdzenia uszkodzeń, proszę o sprawdzenie przesyłki przy kurierze i sporządzenie protokołu uszkodzenia przesyłki. Zgodnie z art. 74 ust 1 ustawy Prawo przewozowe "Jeżeli przed wydaniem przesyłki okaże się, że doznała ona ubytku lub uszkodzenia, przewoźnik ustala niezwłocznie protokolarnie stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. Przewoźnik wykonuje te czynności także na żądanie uprawnionego, jeżeli twierdzi on, że przesyłka jest naruszona".  Protokół pomoże nam rozpatrzyć reklamację.

2. Podstawą reklamacji jest oświadczenie reklamacyjne, które należy odesłać wraz ze wszystkimi elementami zakupionego zestawu na adres oddziału. Jeżeli został sporządzony w/w protokół prosimy o dołączenie go do przesyłki.

3. W przypadku zgłoszenia gwarancyjnego klient jest odpowiedzialny za dostarczenie reklamowanego towaru do naszego lombardu wraz z oświadczeniem reklamacyjnym towaru oraz podpisanymi fakturami na swój koszt.

4. Reklamacja nie zostanie uwzględniona, a towar odesłany na koszt kupującego, jeżeli uszkodzeniu ulegną plomby gwarancyjne.

5. O oświadczenie reklamacyjne poproś sprzedawcę drogą mailową. Możesz ją również pobrać z załącznika do regulaminu.

6. W terminie 14 dni roboczych od dnia otrzymania przez sprzedawcę reklamacji (przesyłki z reklamowanym sprzętem) sprzedawca powinien rozstrzygnąć reklamację i udzielić kupującemu konkretnej odpowiedzi w przedmiocie uwzględnienie lub nieuwzględnienia jego reklamacji.

7. W przypadku uznania przez sprzedawcę reklamacji zostanie kupującemu wskazany proponowany przez sprzedawcę sposób i tryb postępowania przy jej realizacji.

8. W przypadku odmowy uznania reklamacji kupującemu zostanie przedstawione uzasadnienie tej odmowy.

9. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji, w szczególności w przypadku stwierdzenia nie istnienia wady lub niezgodności towaru z umową albo w przypadku uszkodzenia lub pogorszenia towaru z przyczyn, za które sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności, w tym z przyczyn dotyczących klienta lub użytkownika, towar zostanie klientowi odesłany na jego koszt, zaś w wypadku odmowy jego przyjęcia przez klienta będzie przez sprzedawcę przechowywany nie dłużej niż 30 dni po czym zostanie zniszczony.

10. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt Firmy INNEX nie będą odbierane.

11. Konsument ma prawo zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy. Konsument jest jednak zobowiązany do poinformowania sprzedawcy o chęci odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dokonania zakupu.

12. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym . Oznacza to iż zwracany towar nie może nosić śladów używania oraz nie może być uszkodzony . Zwracany towar zabezpieczony fabrycznie nie może być zwrócony po usunięciu z niego w/w zabezpieczeń. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, ale niedozwolone jest używanie towaru. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt wraz podpisanymi fakturami oraz oświadczeniem o odstąpieniu od umowy.

13. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysyłamy na adres mailowy klienta, jeżeli zgłosi on chęć zwrotu towaru w/w terminie. Można go również pobrać z załącznika do regulaminu.

14. Lombard w ciągu 7 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia w/w wymagania, zwrócimy klientowi pełną wartość zakupionego towaru na podane przez niego konto bankowe.

15. Złożenie zamówienia w aukcjach internetowych Allegro.pl jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 

16. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

Przesyłki realizujemy za pomocą firmy kurierskiej POCZTEX

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

INNEX ANNA CZYŻEWSKA - LOOMBARD
1 Maja 30/40 lok.51
95-100 Zgierz
Dodatkowe informacje

   

Szanowni Państwo dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się produkty najwyższej jakości, pozbawione jakichkolwiek wad. 

Nasza firma w swojej ofercie sprzedaje jednakże tylko produkty używane. Produkty mogą wyglądać jak nowe jak również mogą nosić ślady użytkowania. 

Należy pamiętać, że sprzedawca nie odpowiada za wady rzeczy używanej wynikające z normalnego korzystania z niej. Takie zużycie nie jest wadą, a w konsekwencji nie może stanowić podstawy do wysuwania roszczeń z tytułu rękojmi. Jeśli jednak zakupiona rzecz używana posiada wady, które nie wynikają z prawidłowej eksploatacji, wówczas Kupującemu przysługują uprawnienia wynikające z tytułu rękojmi regulowanej przepisami Kodeksu Cywilnego.

Okres trwania rękojmi ze względu iż sprzedaż dotyczy towarów używanych ograniczona została do 1 roku i całkowicie wyłączona w stosunku do przedsiębiorców.

Jak złożyć reklamację?:

- pisząc na adres email punktu sprzedaży lub 

- w formie pisemnej kierując reklamację na adres punktu sprzedaży.
 
 Poprawnie składana reklamacja, powinna zawierać co najmniej: 

- imię i nazwisko oraz adres, 

- numer oferty na Allegro 

- datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji,

- przedmiot reklamacji oraz powód i wskazanie żądania. 

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedawca może zwrócić się o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 

Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Okres oczekiwania na uzupełnienie danych wstrzymuje bieg 14 dniowego terminu na rozpatrzenie reklamacji. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

W związku z prowadzoną przez nas działalnością polegającą na skupie i sprzedaży towarów używanych, na oferowany przez nas produkty udzielamy 2-dniowej gwarancji rozruchowej. 

Gwarancja ta rozpoczyna się od chwili odebrania zakupionego produktu od kuriera lub z punktu sprzedaży.

Stosując takie rozwiązanie chcemy dać naszemu klientowi możliwość dokładnego, bardzo wnikliwego i skutecznego sprawdzenia zakupionego produktu. Gwarancja ta nie wyklucza możliwości jakie wynikają z przepisów kodeksu cywilnego mówiących o ewentualności odstąpienia od umowy w ramach dokonanych zakupów na odległość.

Zakupiony przez Państwa produkt jest w stanie opisanym w aukcji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed licytacją lub zakupem skontaktować się z punktem sprzedaży.

Rękojmia związana ze sprzedawanym produktem chroni ten produkt w zakresie odpowiedzialności za wady prawne oraz wady związane z określoną funkcjonalnością sprzedawanego produktu, której nie można ocenić w chwili sprzedaży lub przy jego użytkowaniu.

Uwaga! Należy zadbać o bezpieczne zapakowanie produktu, tak aby dotarł do Sprzedawcy nieuszkodzony.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

INNEX ANNA CZYŻEWSKA - LOOMBARD
1 MAJA 30/40 LOK. 51
95-100 ZGIERZ

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

  

Konsument może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu

Aby to zrobić, konieczne jest poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu oraz odesłanie towaru w ciągu 14 dni od daty przesłania oświadczenia. Sprzedający w tym samym czasie zwróci wpłaconą kwotę (cena przedmiotu + koszt wysyłki), jednakże zastrzega się możliwość wstrzymania się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 

Koszty zwrotu towaru przez Kupującego nie są zwracane przez Sprzedawcę.

Koszty zakupu zwracane są do wysokości najtańszego sposobu dostarczenia przedmiotu oferowanego przez sprzedającego – w przypadku wyboru sposób dostarczenia przedmiotu inny, niż najtańszy oferowany przez sprzedającego, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Kupującego dodatkowych kosztów.

Towar powinien być odesłany w opakowaniu, które uniemożliwia jego uszkodzenie.

O sprzedającym
Alleloombard_Zgi
97,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

39

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 422987025
poniedziałek - sobota
09:00 - 20:00
niedziela
09:00 - 18:00

Pozostałe informacje

email: zgierz@innex.pl
telefon: 422987025