PROMOCJA grzałka zapalarka uniwersalna 400 W (6541392424)

zakończona
130,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,50 zł
 • lokalizacja: Stargard
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowe
 • typ pieca: jednofunkcyjne
 • uszkodzony: nie

zapalarka, grzałka uniwersalna 400 W

Grzałka sucha, powietrzna służąca do wytworzenia wysokiej temperatury w krótkim czasie na potrzeby rozpalenia peletu.

Zastosowanie do palników:

 • - zamiennik do wszystkich typów palników:
  • Kostrzewa
  • Ecovarm

Gwarancja

 • - 6 m-cy od momentu zakupu
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Credit Agricole Bank Polska S.A. 98 1940 1076 3152 9154 0000 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 501-613-868
  infolinia czynna od poniedziałki do piątku 07:00-18:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
ALDOM Technika Grzewcza i Ciepłownictwo
Bydgoska 21/1
73-110 Stargard Szczeciński
Polska
 
1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. Nr poz. 827 ze późn. zm.) Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży produktów zawartej na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od daty wydania produktu. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres:ALDOM Technika Grzewcza i Ciepłownictwo Albin Dąbrowskiul. Bydgoska 21/173-110 Stargardlub przy pomocy poczty elektronicznej na biuro@aldom.stargard.plWzór oświadczenia dostarczany jest z przesyłką.2. Towar zakupiony przez klienta podlega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwracany przez klienta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu. Jeżeli jest to możliwe, towar powinien być opakowany w oryginalne opakowanie z wszystkimi dokumentami (gwarancja, instrukcja itd.). Po zgłoszeniu zwrotu zakupionego produktu prosimy o wcześniejszą informację dotyczącą wysyłki zwracanego artykułu. Koszt zwrotu towaru do Sklepu ponosi klient. Zwracany produkt należy dostarczyć na adres: ALDOM Technika Grzewcza i Ciepłownictwo, ul. Bydgoska 21/1, 73-110 Stargard3. Klient jest zobowiązany dokonać zwrotu produktu niezwłocznie, jednakże nie później niż w terminie czternastu dni.4. W przypadku odstąpienia od umowy przez Klienta, jeżeli zapłata została dokonana, zwrot zapłaty nastąpi w terminie do 14 dni od dnia otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.5. Zwrot zapłaty nastąpi tym samym kanałem, którym Kupujący dokonał płatności, chyba żeKonsument wyraźnie zgodzi się na inną formę zwrotu płatności. W każdym przypadku Konsument nie ponosi kosztów zwrotu płatności.6. Zwrot kosztów dostarczenia Produktu następuje do wysokości podstawowej formy dostawy oferowanej przez sklep. Wszelkie dodatkowe koszty wynikające z wyboru przez Konsumenta innego sposobu dostawy pokrywa Konsument.7. Prawo doodstąpienia od umowy sprzedaży nie przysługuje w przypadku świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą np. towary o zmienionych parametrach (wymiarach, kolorze, itp.) na specjalne zamówienie klienta.8. Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży o którym wyżej mowa, nie przysługuje przedsiębiorcom dokonującym zakupu na cele prowadzonej działalności gospodarczej.