PROMOCJA bcm PWR-180 W BATERIA SLONECZNA (6541428929)

zakończona
174,50 zł
sprzedaż zakończona

WITAM NA MOICH AUKCJACH!

Przed przystąpieniem do licytacji proszę zapoznać się ze stroną "O MNIE"

Przedmiotem aukcji jest:


PANEL SŁONECZNY

Opis przedmiotu:

SPRAWNY, UŻYWANY


W panelu należy uszczelnić ramę z szybą gdyż na kantach widać nieszczelności.

panel technicznie całkowicie sprawny


PARAMETRY :

Voc(V): 44,4

Isc(A): 5,35

Vmpp(V): 35,4

Impp(A): 5,08

Waga: 15,5kg

Podłączenie: wtyki MC-4 lub MC3+(lub bez wtyczek, kabli)

Wymiary: 158x80x4-5cm

Rodzaj materiału:

MONOKRYSZTAŁ

Wysylka 59zl-przesylka ubezpieczona.

BRAK MOZLIWOSCI ODBIORU OSOBISTEGO!!!-TYLKO WYSYLKA !!!

ZAPEWNIAMY SOLIDNE OPAKOWANIE !!!!

Licytując akceptujesz warunki zawarte na stronie "o mnie"

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA INNE MOJE AUKCJE!

W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

TEL 505707033

Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć

<

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 59,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
użytkownik
cena
S...4
174,50 zł wtorek 11 października, 11:17:51
k...r
172,00 zł poniedziałek 10 października, 22:38:26
P...5
152,56 zł wtorek 11 października, 11:17:48
b...a
120,11 zł poniedziałek 10 października, 21:18:42
y...o
89,00 zł czwartek 6 października, 17:52:16
m...e
59,11 zł sobota 8 października, 19:43:12
a...2
41,00 zł sobota 8 października, 00:51:43
S...3
2,00 zł środa 5 października, 17:07:00
i...1
1,50 zł środa 5 października, 07:16:44
k...0
1,00 zł wtorek 4 października, 22:03:38

dane sprzedawcy

kontakt

  • +48505707033
    Telefon czynny od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-17:00
  • energy-24@o2.pl
    Na maile odpisujemy w przeciągu 24h ( z wyjątkiem weekendów )

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
PHU Energy-24
Dworcowa 6
42-286 Koszęcin
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, wzór oświadczenia znajduje się w pozostałych informacjach. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Zwrot środków następuje dopiero po odesłaniu towaru. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem mailowym energy-24@o2.pl lub telefonicznie pod nr +48505707033, po czym należy odesłać reklamowany towar na adres zwrotów. Koszt odesłania towaru ponosi kupujący. 2. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - pełne dane kupującego ( imię, nazwisko, adres, adres mail kupującego, aktualny nr telefonu, nick allegro) - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, nr aukcji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację, tj. dokładny opis wady/usterki 3. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 4. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 5. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności za towar. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................................. ............................................. ............................................. Ja................................................. niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ................................................................................................................................................... numer oferty............................................................. . Data zawarcia umowy to ............................................................, data odbioru............................................................................... . Imię i nazwisko.......................................................................................... Login Allegro.............................................................................................. Adres ........................................................................................................... Data.............................................................................................................. .................................................................................................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Dane do zwrotu, dane adresowe i nr konta bankowego: ........................................................................ Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.