Prokekt 30 #1 Maryensztadt (7062345102)

zakończona
2,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 6,40 zł
  • List polecony priorytetowy 8,40 zł
  • lokalizacja: Piotrków Tryb, Polska

opis

Tylko dzisiaj! Tylko teraz! Oferuję produkt:

Prokekt 30 #1 Maryensztadt

W promocyjnej cenie: 2,50 zł. !!!

Etykieta Browar Maryensztadt. Projekt 30 #1 Imperialny Porter Bałtycki.

Etykieta samoprzylepna.

Centrum Edukacji Browarniczej
Invest SPA Monika Gałasiewicz
ul. Szewska 2
97-300 Piotrków Trybunalski
tel: 696099305

Wystawiono z oprogramowania
Dostawa i płatność
od 6,40 zł

Lokalizacja: Piotrków Tryb, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
6,40 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
40
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
8,40 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
40

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Invest SPA Monika Gałasiewicz
Szewska 2
97-300 Piotrków Trybunalski
Dodatkowe informacje

 

1. Wszystkie  produkty dostępne w Sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych  i prawnych, oraz zostały legalnie wyprodukowane i wprowadzone na rynek  polski.

2. Sprzedawca  jest odpowiedzialny za wady towaru na podstawie obowiązujących  przepisów Kodeksu Cywilnego o rękojmi (art. 556 i następne Kodeksu  Cywilnego),

3. Sprzedawca odpowiada za wady rzeczy, które istniały w chwili wydania rzeczy  Konsumentowi m(w przypadku odbioru osobistego) lub w chwili wysłania  rzeczy (w przypadku dostarczenia przez kuriera lub Pocztę Polską), jak  też za wady, które wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w  tej chwili.

4. Reklamacje  będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty zgłoszenia. O wyniku  reklamacji Konsument będzie informowany drogą elektroniczną lub  telefonicznie. Przesłanie reklamowanego produktu odbywa się na koszt  Sklepu. Jeżeli w ciągu 14 dni Sprzedawca nie ustosunkuje się do żądań  Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za uzasadnione. W każdym z  powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z  dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi  Sprzedający.

5. Zgłoszenie  reklamacji należy przesłać na adres Sklepu Centrum Edukacji  Browarniczej ul. Szewska 2, 97-300 Piotrków Tryb. lub na adres e-mail  Sklepu sklep@centrumedukacjibrowarniczej.pl, w szczególności przy pomocy Formularza Reklamacyjnego umieszczonego na stronie Sklepu.

6. W  zgłoszeniu należy precyzyjnie określić co najmniej datę złożenia  reklamacji, datę stwierdzenia wady produktu, powód reklamacji,  oczekiwany sposób załatwienia reklamacji.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Invest SPA Monika Gałasiewicz
Szewska 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Odstąpienie od umowy:

1. Zgodnie  z art. 27 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o Prawach Konsumenta (Dz. U. z  2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość ma prawo do  odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia  dostarczenia towaru, bez podania przyczyny oraz ponoszenia kosztów tego  odstąpienia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia  przed jego upływem.

2. Odstąpienie  może zostać dokonane poprzez złożenie stosownego oświadczenia o  odstąpieniu od umowy, w szczególności z wykorzystaniem formularza o  odstąpieniu od umowy zamieszczonego na stronie Sklepu.

3. Oświadczenie  o odstąpieniu może być nadane na adres Centrum Edukacji Browarniczej  ul. Szewska 2, 97-300 Piotrków Tryb. lub na adres email sklep@centrumedukacjibrowarniczej.pl

4. W  przypadku odstąpienia od umowy Konsument jest obowiązany do zwrotu  towaru niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od dnia w którym  odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru  przed jego upływem.

5. W  przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwróci Konsumentowi wszystkie  dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru, nie  później niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o  odstąpieniu od umowy.

6. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

7. Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze towar od Konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

8. Jeżeli Konsument  wybrał sposób dostarczenia produktów inny niż najtańszy zwykły sposób  dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany  do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

9. Konsument  ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, będące  wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do  stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy,

10. Konsument w przypadku odstąpienia od umowy ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

11. Konsument powinien zwrócić towar w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem.

12. Prawo  odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi  w odniesieniu do umów wyszczególnionych w art. 38 Ustawy z dn. 30 maja  2014 r. o Prawach Konsumenta, w szczególności:

· w  której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb;

· w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

· w  której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym  opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu  na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie  zostało otwarte po dostarczeniu;

· w  której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze  względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi  rzeczami.

O sprzedającym
ceb_piotrkow
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

251

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 696****** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Drodzy Państwo,

Miło nam przywitać Was w Centrum Edukacji Browarniczej!

Miejsce to powstało w 2015 roku w Piotrkowie Trybunalskim:

z pasji do piwa, myśli o piwie, a także propagowania szeroko

pojętej kultury piwnej.

Nasz internetowy sklep, do którego zdecydowaliście się zajrzeć jest

jednym z elementów naszej działalności. Został stworzony

przede wszystkim dla tych wszystkich, których interesuje nie tylko

sam napój, ale również to, co jest z piwem związane i powiązane.

Zakupicie w Nim wysyłkowo:

- akcesoria do domowego warzenia piwa

- gadżety kolekcjonerskie

- etykietki, podstawki i kapsle z browarów polskich

- kosmetyki piwne: Saela i Pure Czech

Nasza oferta jest cały czas rozwijana dlatego sądzimy, że będziecie

tutaj wielokrotnymi gośćmi, a poczynione zakupy sprawią Wam radość!

Zapraszamy serdecznie.

Pozostałe informacje

email: sklep@centrumedukacjibrowarniczej.pl
telefon: 696099305
Numer oferty:7062345102
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry