PROJEKTOWANIE Wnętrz - cena 29zł za m2 (6911156319)

zakończona
29,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny gratis
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis
Przedmiotem aukcji jest:

KOMPLEKSOWE ZAPROJEKTOWANIE WNĘTRZ DOMU LUB MIESZKANIA

Cena projektu wnętrz domu lub mieszkania zależy od wielkości powierzchni jaką mamy zaprojektować i podana jest w formie stawki za 1m2.
Czym większe Państwa zamówienie (większa ilość zamawianych m2) tym stawka za 1m2 jest niższa. Poniżej cennik za 1m2 dla zamówienia:

powyżej 100m2 = cena 29 zł/m2

90 - 100m2 = cena 30 zł/m2

80 - 90m2 = cena 31 zł/m2

70 - 80m2 = cena 32 zł/m2

60 - 70m2 = cena 33 zł/m2

50 - 60m2 = cena 34 zł/m2

40 - 50m2 = cena 35 zł/m2

poniżej 40m2 = cena 36 zł/m2

Przykładowo - projekt wnętrz całego mieszkania 42m2 = 42 x 35zł = 1470zł razem.

Przykładowo - powierzchnia wnętrz domu bez garażu i kotłowni to 96m2 = 102 x 29zł = 2958zł.

Przykładowo - wybrany fragment domu (np. sam parter plus łazienka na piętrze) 57m2 = 57 x 34zł = 1938zł.

Nie trzeba zamawiać całej powierzchni domu czy mieszkania, ale minimum połowę. Można dowolnie wybrać obszar do zaprojektowania.

Państwo decydują, które wnętrza i w jakiej kolejności mamy projektować.

Można zamówić na początek projekt jednego pomieszczenia "NA PRÓBĘ" przed decyzją o całościowym zamówieniu.

Płatność jest w dwóch lub trzech lub czterech ratach płatnych według postępów prac. Przykładowo 3 raty po 500zł.

Jeśli nie ma postępu w projekcie to nie wpłacają Państwo kolejnej transzy (dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa dla Państwa)

____________________­____________________­____________________­____________________­____________________­____________________

Klient ma możliwość wyboru powierzchni do projektowania! Pomieszczenia gospodarcze w domu, garaże, kotłownie pomijamy zupełnie (nie projektujemy). Można także pominąć inne pomieszczenia (wedle Państwa życzeń)

Koszt całkowity projektu wnętrz domu lub mieszkania to ilość zamawianych m2 (powierzchnia podłogi) razy stawka z cennika. Czym większe zamówienie, tym stawka jest niższa.

Istnieje możliwość zamówienia projektu jednego pomieszczenia "na próbę". Dopiero po jego zaprojektowaniu i poprawkach zdecydują Państwo, czy zamówić projekt całego domu lub mieszkania (będą Państwo już wiedzieć jak wygląda proces projektowania w naszej firmie i na tej podstawie podejmą decyzję).

CZAS PROJEKTOWANIA I WYSŁANIA PROJEKTU DO PAŃSTWA E-MAILEM TO TYLKO 2 DNI ROBOCZE NA KAŻDE Z POMIESZCZEŃ!

CZYLI ŚREDNIO CO 2 DNI BĘDĄ OTRZYMYWAĆ PAŃSTWO KOLEJNE POMIESZCZENIE, KTÓRE BĘDZIEMY PROJEKTOWAĆ!

NAJSZYBSZE PROJEKTY W INTERNECIE! POPRAWKI REALIZOWANE RÓWNIEŻ W TERMINIE OKOŁO 2 DNI!

Nasza aukcja i projekt wnętrz obejmuje w standardzie:

- kompleksowy projekt wnętrz Państwa domu w formie wizualizacji 3D (zdjęć JPG gotowych do wydruku) w wysokiej jakości (przykłady)

- interaktywną animacje - panoramę 3D pomieszczeń w Państwa domu (przykłady)

- uwzględnienie Państwa wizji / wymagań / wskazówek / preferencji podczas projektowania

- kilkukrotne bezpłatne poprawki realizowane w ciągu 2 dni roboczych od ich otrzymania

- odpowiedzi na wszystkie Państwa zapytania w sprawach wykonawczych, technicznych, materiałowych

- wizualizacje - rzuty z góry projektowanych pomieszczeń / parteru / piętra

- widoki na wszystkie ściany każdego projektowanego pomieszczenia oraz sufit i podłogę

- nielimitowana liczba ujęć, widoków - według Państwa potrzeb

- przygotowanie pierwszych projektów wnętrz w terminie - średnio 2 dni na każde z pomieszczeń. Projekty przesyłane będą na bieżąco do Państwa co 2 dni

- podanie producentów oraz nazw/symboli użytych farb, płytek podłogowych i ściennych, parkietów/paneli/des­ek podłogowych, tapet, fototapet, kamieni ściennych, klinkierów, cegieł, paneli 3D


Poprawki i zmiany są BEZPŁATNE! Projekt modyfikujemy zgodnie z Państwa życzeniami i wskazówkami!

OPCJE ZA DOPŁATĄ: projekt elektryki (oświetlenia, gniazdek 230V, włączniki światła), hydrauliki, liczenie płytek do zakupu, wymiarowania pomieszczeń oraz mebli. Przykłady oraz koszty opcji TUTAJ.

CO NALEŻY NAM PRZESŁAĆ ABY STWORZYĆ PROJEKT - KLIKNIJ TU!

PRZYKŁADOWY E-MAIL JAKI CHCEMY OTRZYMAĆ PO ZAKUPIE PROJEKTU - KLIKNIJ TU!

USŁUGI DODATKOWE DO PROJEKTU WNĘTRZ (projekt elektryki, hydrauliki, gniazdek 230V, wymiarowania mebli itp.) - KLIKNIJ TU!

WYMAGASZ LEPSZEJ JAKOŚCI GRAFICZNEJ I SZCZEGÓŁOWOŚCI PROJEKTÓW? - JAKOŚĆ ULTRA+ - KLIKNIJ TU!

POTRZEBUJESZ POMOCY LUB PORADY? TELEFON BEZPOŚREDNIO DO PROJEKTANTA - tel. 604 578 366

Nasz projekt obejmuje całościowo każde z zamówionych pomieszczeń! A więc zaprojektujemy: podłogę (np. połączenie płytek z parkietem), ściany w wielu wariantach kolorystycznych (podajemy kolory farb np. Dulux i Dekoral), sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym LEDY), oświetlenie (halogeny, kinkiety ścienne, lampy stojące, wiszące, ośw. przypodłogowe), meble (np. BRW, Szynaka czy też na wymiar), podświetlane półeczki wnękowe, ścianki działowe i luxfery, panele ścienne 3D, elementy z płyt gipsowych, obrazy, fototapety i tapety, półki i wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni.

____________________­____________________­____________________­____________________­____________________­____________________­______________

JAK ZAMÓWIĆ PROJEKT - CZYLI PRZEBIEG AUKCJI KROK PO KROKU:


1. KUP TERAZ: ilość metrów kw. wnętrza domu lub mieszkania do zaprojektowania razy stawka z cennika (oferujemy także jakość ULTRA dla wymagających za dopłatą - patrz poniżej wyjaśnienie).

2. Przesłanie przez Państwa rzutu z góry parteru / piętra z wymiarami - czyli planu architektonicznego lub rzutu od dewelopera (w przypadku mieszkań) na nasz e-mail: projekty@artehaus.pl. Rzut z góry może być w dowolnej formie (np. JPG, skan, PDF, zdjęcie, rysunek w Paint, plik DWG, Cad). Jeśli to rysunek odręczny to powinien zawierać: wymiary ścian, wymiary i umiejscowienie okien, drzwi, wys. pomieszczenia oraz gdy ma znaczenie położenie: przyłączy, komina, skosów itp. Przykład rzutu z góry jaki chcemy otrzymać na e-mail.

3. Proszę także o przesłanie Państwa krótkich wskazówek, wymagań, przemyśleń dotyczących projektowanych pomieszczeń. Najlepiej podać je w punktach z podziałem na pomieszczenia (np. -w łazience kabina 90x90 -w kuchni wyspa ze stołkami barowymi - jasne beże). Przykładowe podobające się Państwu zdjęcia/projekty wnętrz z internetu będą pomocne. Gdy mamy pytania to kontaktujemy się z Państwem za pomocą e-maila lub telefonu. Przykład wskazówek od Klienta jakie chcemy otrzymać od Państwa - zobacz tutaj.

4. Prosimy o wpłatę pierwszej raty (do wyboru dwie lub trzy równe raty płatne według postępów prac). W przeciągu 2 dni rob. od wpłaty otrzymają Państwo projekt pierwszego pomieszczenia i tak co kilka dni (Państwo ustalają kolejność projektowania).

5. Projekt modyfikujemy/poprawiamy uwzględniając wszelkie przesłane przez Państwa uwagi i zmiany do projektu (poprawki najlepiej podwać w punktach np. -usuwamy regał -kolor brązowy zastępujemy czerwienią). Po 2 dniach rob. od otrzymania zmian przesyłamy poprawione projekty. Gdy przez 2 tygodnie licząc od ostatnich poprawek nie otrzymamy nowych zmian projekt uważa się za zaakceptowany i zamknięty. Poprawki np. 2 miesiące po zamknięciu projektu są możliwe, ale za dopłatą.

6. Po akceptacji projektu wysyłamy animację 3D, podajemy nazwy użytych farb ściennych, tapet, kamieni, płytek, paneli... Możliwe jest przygotowanie za dopłatą: rzutów z wymiarami dla wykonawców mebli kuchennych, liczenie płytek do zakupu, projekt z wymiarowaniem rozmieszczenia oświetlenia, lokalizacje gniazdek, wyceny mebli wraz z opisem technicznym oraz innych rzutów i dokumentacji. Cennik tutaj.

____________________­____________________­____________________­____________________­____________________­____________________­______________

Projekt realizowany jest w jakości graficznej STANDARD. Dla wymagających Klientów oferujemy jakość ULTRA za dodatkowe +25% do podanej stawki na aukcji (np. 24zł/m2 +25% = 30zł/m2). Różnica polega na tym, że wizualizacje są bardziej dopracowane pod względem graficznym - cienie, odbicia, połyski, załamania światła są bardziej naturalne, a kolory bardziej intensywne, czyli wizualizacje są bardziej realistyczne dla oka. Dodatkowo w przypadku jakości ULTRA+ na wizualizacjach widoczne są takie detale jak gniazdka i włączniki światła na ścianach oraz listwy przypodłogowe, które w jakości STANDARD są pomijane. Natomiast samo projektowanie, czyli dobór wyposażenia, kolorów, dekoracji, oświetlenia oraz cały proces, przebieg, czas i zaangażowanie projektanta jest identyczne w każdym wariancie. Przykładowe porównanie projektów w obu wersjach jakości graficznej można zobaczyć TUTAJ oraz TUTAJ.

Projekty sporządzane są w formie wizualizacji jako zdjęcia JPG (wiele przykładów realizacji poniżej - tego typu wizualizacje otrzymuje Klient poprzez załączniki e-maili) + animacja/panorama 3D po akceptacji wyglądu pomieszczeń. Kolory farb ściennych, podłóg, płytek, tapet, fototapet są podawane Klientowi słownie bezpłatnie i są to rzeczywiste materiały dostępne w sklepach na polskim rynku. W cenie nie są zawarte projekty z wymiarami, projekty techniczne, projekty dla wykonawców, projekty branżowe (murarskie, elektryczne, stolarskie itd.), specyfikacje i obliczenia ilości użytych materiałów.. Ich cennik dostępny jest na stronie TUTAJ .

USŁUGI DODATKOWE DO PROJEKTU WNĘTRZ (projekt elektryki, hydrauliki, gniazdek 230V, wymiarowania mebli itp.) - KLIKNIJ TU!Na pozostałych naszych aukcjach znajdą Państwo:


PROJEKTOWANIE WNĘTRZ DOMU LUB MIESZKANIA

Cena projektu wnętrz domu lub mieszkania zależy od wielkości powierzchni jaką mamy zaprojektować i podana jest w formie stawki za 1m2.

Czym większe Państwa zamówienie (większa ilość zamawianych m2) tym stawka za 1m2 jest niższa. Poniżej cennik za 1m2 dla zamówienia:

powyżej 100m2 = cena 29 zł/m2

90 - 100m2 = cena 30 zł/m2

80 - 90m2 = cena 31 zł/m2

70 - 80m2 = cena 32 zł/m2

60 - 70m2 = cena 33 zł/m2

50 - 60m2 = cena 34 zł/m2

40 - 50m2 = cena 35 zł/m2

poniżej 40m2 = cena 36 zł/m2

Przykładowo - projekt wnętrz całego mieszkania 42m2 = 42 x 35zł = 1470zł razem.

Przykładowo - powierzchnia wnętrz domu bez garażu i kotłowni to 96m2 = 102 x 29zł = 2958zł.

Przykładowo - wybrany fragment domu (np. sam parter plus łazienka na piętrze) 57m2 = 57 x 34zł = 1938zł.

Nie trzeba zamawiać całej powierzchni domu czy mieszkania. Można dowolnie wybrać obszar do zaprojektowania.

Państwo decydują, które wnętrza i w jakiej kolejności mamy projektować.

Można zamówić projekt jednego pomieszczenia "NA PRÓBĘ" przed decyzją o całościowym zamówieniu.

Płatność jest w dwóch lub trzech lub czterech ratach płatnych według postępów prac. Przykładowo 3 raty po 500zł.

Jeśli nie ma postępu w projekcie to nie wpłacają Państwo kolejnej transzy (dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa dla Państwa)

PROJEKT DOWOLNEGO POMIESZCZENIA - 399zł w tej cenie projektujemy dowolne pomieszczenie mieszkalne do 15m2 (każdy 1m2 więcej kosztuje +25zł). Przebieg aukcji jak i warunki są identyczne dla każdego pomieszczenia. Aukcja z projektem tutaj.

PROJEKT ELEWACJI DOMU - 999zł w tej cenie zaprojektujemy wiele wariantów elewacji domu (zarówno wersji kolorystycznych jak i układów dodatków typu bonie / kamień / drewno / obramówki okienne). Płatność w 2 równych ratach. Aukcja z projektem tutaj.

PROJEKT WNĘTRZ DLA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ - stosika i wyspy handlowe, sklepy, restauracje, hotele, salony fryzjerskie i kosmetyczne, puby, dyskoteki - wymagają indywidualnej wyceny na e-mail.

Pracę nad projektem zaczynamy po wpłacie pieniędzy na konto.

Płatności proszę dokonać przez system Allegro (PAYU) lub przelewem zwykłym na konto w ING:

Nr konta:

05 1050 1445 1000 0090 9426 3085

Odbiorca:

Projektowanie Wnętrz ArteHAUS

Tytułem:

Projekt IMIĘ NAZWISKO lub NICK

Wystawiamy paragony lub rachunki. Nie wystawiamy faktur VAT.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka:
gratis
kolejna sztuka:
gratis
maksymalnie w paczce:
1
przybliżony czas realizacji:
5 dni roboczych
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze

Dodatkowe informacje

Projektujemy ONLINE - na odległość! Lokalizacja nie ma znaczenia.

Szybka realizacja oraz niska cena projektu. Poprawki bezpłatne.

Projektowanie wnętrz bez wychodzenia z domu, bez zbędnych wizyt i kosztów!

Mamy niezawodny system projektowania zdalnego poprzez wymianę e-maili. Plus ewentualne rozmowy telefoniczne.

Obawiasz się, że projekt się nie spodoba? Poprawki i zmiany są zawsze bezpłatne - przygotujemy nowy projekt!

Zapraszamy do zamówienia "projektu próbnego".

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury