Projektowanie samolotów kompozytowych (6883785722)

zakończona
120,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • Pocztex Kurier48 9,99 zł
  • Paczkomaty 24/7 10,49 zł
  • Przesyłka kurierska 11,99 zł
  • lokalizacja: Poznań, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • płeć: nie dotyczy

opis

Projektowanie samolotów kompozytowych

Autor: Imiołek Michał

Pierwsza polska monografia poświęcona sztuce projektowania samolotów kompozytowych. Autor w prosty i praktyczny sposób przedstawia główne zagadnienia związane z aerodynamiką samolotu, wyznaczaniem jego osiągów, obliczaniem stateczności, obciążeń i wytrzymałości, podając – krok po kroku – stosowne po temu metody obliczeń. Całość, wzbogacona licznymi rysunkami, przykładami obliczeniowymi oraz tablicami, stanowi przy tym (pogłębione pod kątem konstrukcji lotniczych) wprowadzenie w nowoczesny świat materiałów kompozytowych. Jakkolwiek książka – w formie i w języku – napisana została z myślą o konstruktorach amatorach, modelarzach i lotniczych pasjonatach, może być również przydatna dla studentów wydziałów lotniczych jak i wszystkich tych osób, które czują się duchowo splecione z lotnictwem. Ponadto, duża część wyłożonego materiału (zwłaszcza w Księdze Pierwszej oraz w Księdze Drugiej), dotyczy de facto ogółu płatowców, także tych drewnianych, jak i metalowych, co sprzyja dalszemu powiększeniu kręgu Czytelników.

Kod BR: PSEKIDGR

Zakochana koloratka

Bestseller. Najgłośniejsza książka 2014 roku! Zakochana Koloratka jest książką dla wszystkich, którzy noszą w sobie pragnienie prawdziwej miłości: kochać i być kochanym przez całe wspólne życie.

The Redhead. Daleki za oceanem

Poruszający opis przeżyć młodej bohaterki, przeprowadzającej się do USA dla ukochanego. Osobiste doświadczenia przelatane są fascynującymi opisami Teksasu i specyficznej kultury południowych stanów.

Bajki na leśnych ścieżkach

Wesołe rymowanki ze zwierzątkami w roli głównej, pomagające rozwinąć wyobraźnię i poznać lepiej otaczającą przyrodę.

DM Sorus Sp. z o. o.
ul. Jana Żupańskiego 7
61-572 Poznań
POLAND
tel. +48 694 049 989
sklep@sorus.pl

Sąd Rejonowy w Poznaniu, Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Numer KRS: 0000425140 NIP-UE: PL7822550902 REGON: 302151610 Kapitał zakładowy: 200 000 zł


Zachęcamy do skorzystania z szybkich płatności poprzez system PayU. Istnieje możliwość opłacenia zamówienia tradycyjnym przelewem bankowym na konto w mBank lub poprzez płatnośći w systemie PayPal.


Zakupione produkty wysyłamy za pomocą kuriera Poczty Polskiej lub innych współpracujących firm kurierskich. Wysyłka może zostać zlecona również do wybranego Paczkomatu InPost lub Urzędu Pocztowego.

Copyright © DM Sorus Sp. z o.o. 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 9,99 zł

Lokalizacja: Poznań, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
11,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
10,49 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
9,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
18,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
16,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10

Punkty odbioru

Żupańskiego
ul. Jana Żupańskiego 7
61-572 Poznań
woj. wielkopolskie
email: sklep@dmsorus.pl
tel.: 694 049 989

  • poniedziałek - piątek 10:00 - 16:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 1 dzień roboczy
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

DM Sorus Sp. z o. o.
ul. Jana Żupańskiego 7
61-572 Poznań
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

DM Sorus Sp. z o. o.
ul. Jana Żupańskiego 7
61-572 Poznań

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Skutki odstąpienia od umowy

 

Z dokonanego zakupu można zrezygnować w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Jeśli zamówienie jest realizowane w formie jednej przesyłki, termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym wszedłeś w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy.


W przypadku zakupu wielu towarów, które są dostarczane osobno, termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym wszedłeś w posiadanie ostatniej rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie ostatniej rzeczy.


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład emailem lub pocztą).

 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Ci prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.


Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem.


Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Ponosimy koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
dmSorus
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

10

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,7

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9