Projektor Panasonic PT-RZ570WEJ WWA 24H FV +UCHWYT (6912002711)

zakończona
27 903,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • jasność lampy (ANSI lum.): 5400
 • kontrast (x:1): 20000
 • złącza: component, D-SUB, DVI, euro, HDMI, kompozyt, s-Video, USB

opis

J

Serdecznie witamy Państwa na naszych aukcjach


Naszą pasją są najnowsze technologie multimedialne. Zajmujemy się profesjonalnie usługami w zakresie projektowania i montażu rozwiązań multimedialnych zarówno w segmencie dla biznesu jak i dla naszych indywidualnych klientów.

Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję jakości naszych produktów, gwarancję satysfakcji z zakupionych przedmiotów oraz profesjonalną pomoc i doradztwo w trakcie wyboru, zakupu jak i montażu zakupionego zestawu.

Serdecznie zapraszamy

Przedmiot Aukcji

Projektor Panasonic Model PT-RZ570WEJ
+ MARKOWY UCHWYT GRATIS ! ! !
WUXGA / 5 400 ANSI / 20 000 : 1 / DLP
Opis Przedmiotu
W zestawie otrzymujesz

 • Nowy, oryginalne zapakowany projektor Panasonic PT-RZ570WEJ
 • Fabrycznie nowy uchwyt do projektora marki KRAFTMANN
 • Kartę rabatową ze zniżką 10% na wszystkie produkty marki Kraftmann
 • 20% zniżki na uchwyty i stojaki
 • 20% zniżki na montaż wraz z kalibracją

  Pamiętaj - u nas odbiór osobisty zawsze 0 zł !!!
  Zapraszamy do naszego nowo otwartego salonu w Warszawie na Bemowie oraz Białołęce

Specyfikacja Techniczna

Projektor Panasonic PT-RZ570WEJ

Projektor DLP Panasonic PT-RZ570 5400-Lumen WUXGA wyposażony jest w źródło światła - laser półprzewodnikowy i koło kolorów cztero-segmentowe, które zwiększa kolor bez utraty jasności. Ponieważ PT-RZ570 jest zasilany przez SOLID SHINE, technologię laserową, można włączyć projektor i wyłączać w każdej chwili. W trybie Quick Start, projekcja rozpoczyna się po około jednej sekundy. Projektor posiada również bogatą gamę kolorów Enhancer, która oferuje ustawienie trybu dynamicznego, aby zwiększyć jasność obrazu, lub / Standardowy tryb graficzny, który dostosowuje kolor, aby produkować głębsze, bogatsze kolory w pomieszczeniach, w których maksymalna jasność jest niepotrzebna. Ten pyłoszczelny projektor, bez lamp i filtrów do wymiany, przewiduje 20.000 godzin projekcji bezobsługowy ze stałą jakością obrazu.

Dynamiczna kontrola jasności Projektor PT-RZ570 bezpośrednio moduluje moc lasera, aby umożliwić wysoki kontrast przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii. Cyfrowo sterowana klatka po klatce modulacja scen zapewnia bardzo precyzyjną regulację strumienia świetlnego, i dokładnie
uzyskuje się kontrast 20000: 1 (z Dynamic Contrast ustawionym na ON) nawet wtedy, gdy jasne i ciemne sceny nagle lub często naprzemian się pojawiają.

Clarity Processor 3 zapewnia ostry obraz Układ ten optymalizuje ostrość każdego obrazu. Powstałe obrazy są wyrażone z naturalnym realizmem.

Daylight View Basic Technologia Panasonic Daylight View Basic uzyskuje ostre, łatwe do oglądania obrazy poprzez zwiększenie szczegółów, szczególnie w ciemnych obszarach obrazu, które są zwykle trudne do zauważenia w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Wbudowany czujnik mierzy światło otoczenia, a Daylight View Basic dostosowuje kolor i jasność półtonów w zależności od natężenia otaczającego oświetlenia.

Tryb symulacji DICOM Ten sposób obrazowania jest podobny do standardu obrazowania medycznego DICOM część 14. To nadaje rozdzielczość filmową podobna do zdjęć rentgenowskich, dzięki czemu PT-RZ570 jest odpowiedni dla prezentacji i szkoleń medycznych. Odporny na kurz, hermetycznie zamknięty blok optyczny Blok optyczny PT-RZ570 Series "jest hermetycznie zamknięty. Projekt przeszedł badania na zakurzonych środowiskach o 0,15 mg pyłu na metr sześcienny. Struktura zapobiega degradacji jaskrawości pod wpływem pyłu.

Wydajny system chłodzenia
System chłodzenia pozwala utrzymać ostre i jasne obrazy przy jednoczesnym ograniczeniu prędkości wentylatora i obniżeniu poziomu hałasu.

Natural White Balance
Quartet Color Harmonizer
rejestruje szerszy odcinek gamy barw niż porównywalne projektory, co z kolei pozwala na odtworzenie
białego koloru realnie na ekranie. W konwencjonalnych projektorach, jeśli idealny balans bieli nie zostanie osiągnięty, obrazy mogą być wyświetlane z odcieniem zielonkawym.

Moduł laserowy utrzymuje jakość obrazu w ciągu całego okresu Zmniejsza to kłopoty związane z konserwacją i jakość obrazu jest utrzymywane przez dłuższy okres eksploatacji.

Szeroki zakres 2x zoom i przesuwanie obiektywu Zapewnia to elastyczność instalacji w różnych pomieszczeniach oraz umożliwia projekcji na różnych rozmiarach ekranu. Aby wyprodukować obraz przekątnej panoramicznego obrazu 100', odległość projekcji rozciąga się od około 10,8 do 22''.

Geometryczne korekty dla ekranów o specjalnym kształcie Korekcje - poziome, pionowe i zniekształceń trapezowych dostosowuje kształt obrazu dla lepszej widoczności podczas projekcji poza osią lub pod nietypowym kątem. Korekta umożliwia projekcję naturalnych, bez zniekształceń, obrazów na powierzchniach zakrzywionych lub cylindrycznych.

Pojedyńczy kabel DIGITAL LINK łącza i połączenia wideo Łącze cyfrowe obsługuje transmisję nieskompresowanych poleceń i kontroli Full HD wideo poprzez pojedynczy kabel Cat5e lub wyższą STP, dla odległości do 492 ". Można dodać opcjonalny przełącznik DIGITAL LINK dla dalszego uproszczenia instalacji w dużych pomieszczeniach przy jednoczesnej redukcji kosztów i poprawy niezawodności w tym samym czasie.

Cichy Tryb pracy 29 dB Technologie łączą się, aby utrzymać poziom hałasu na zaledwie 29 dB w trybie cichym (35 dB w normalnym) tak aby dźwięk wentylatora chłodzącego był prawie niezauważalny. Jest to możliwe za pomocą skutecznego systemu chłodzenia, zmniejszenia strumienia świetlnego, aby ograniczyć prędkość wentylatora i kontroli prędkości koła kolorów w celu zapobieżenia nadmiernemu hałasowi.

Automatyczne obracanie obrazu na ekranie Zdjęcia są obracane automatycznie w zależności od orientacji instalacji; do góry nogami na suficie lub ustawione na stole, za pomocą wbudowanego czujnika kąta.

Szybki start i szybkie wyłączanie Źródłem światła laserowego nie wymaga czasu nagrzewania, więc obrazy pojawiają się niemal natychmiast (około jednej sekundy). Użytkownicy mogą włączyć projektor i wyłączać od razu tyle razy, ile jest to konieczne.

Obrót 360 ​​° Projekcja jest możliwa w dowolnym kierunku w pionie i w poziomie, a urządzenie może być obrócone o 360 ° w celu zainstalowania pod dowolnym kątem.

Mieszanie krawędzi i dopasowywania kolorów Krawędzie w systemie multi-screen mogą być mieszane, aby stworzyć sprawne i bezproblemowe obrazy. Nieznaczne różnice w reprodukcji kolorów poszczególnych projektorów można skorygować w aplikacjach wielo-ekranowych.

Art-Net DMX Kompatybilny PT-RZ570 jest kompatybilny z protokołem DMX Art-Net do zarządzania oświetleniem. Kompatybilność Art-Net pozwala projektorowi być podłączony do konsoli oświetleniowej z łatwą kontrolą funkcji.

Pojawianie i Zanikanie Cyfrowa laserowa technologia modulacji mocy umożliwia poręczne
Pojawianie i Zanikanie (Fade In / Fade Out), funkcja dla płynnej prezentacji.

System Zarządzania ECO Różnorodne opcje zarządzania Eco są łatwo dostępne poprzez naciśnięcie przycisku na pilocie. Włączenie ich, gdzie jest to możliwe znacznie zmniejsza zużycie energii i wydłuża żywotność.

Picture-in-Picture Dwa różne źródła obrazu mogą być wyświetlane jednocześnie na jednym ekranie;

Zapytanie o produkt Projektor Projektor Panasonic PT-RZ570BJeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś uzyskać fachową poradę zadzwoń lub napisz do nas:


Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
gratis
kolejna sztuka:
gratis
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
25,00 zł
kolejna sztuka:
25,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:

Punkty odbioru

Kraftmann
Modlińska 248
03-152 Warszawa
email: info@kraftmann.com
tel.: 790616822

 • Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00
 • Sobota - Niedziela 10:00 - 16:00

Płatność kartą i gotówką
Do odbioru w 1 dzień roboczy
Prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT