Projektor Dell S500wi 3D WXGA 3200ANSI WWA +Ekran (6922300476)

zakończona
5 150,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • jasność lampy (ANSI lum.): 3200
 • kontrast (x:1): 2300
 • złącza: component, D-SUB, HDMI, kompozyt, s-Video

opis


Serdecznie witamy Państwa na naszych aukcjach


Naszą pasją są najnowsze technologie multimedialne. Zajmujemy się profesjonalnie usługami w zakresie projektowania i montażu rozwiązań multimedialnych zarówno w segmencie dla biznesu jak i dla naszych indywidualnych klientów.

Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję jakości naszych produktów, gwarancję satysfakcji z zakupionych przedmiotów oraz prefesjolaną pomoc i doradztwo w trakcie wyboru, zakupu jak i montażu zakupionego zestawu.

Serdecznie zapraszamy

Przedmiot Aukcji


Projektor biznesowy Dell S500
DLP / WXGA / 3200ANSI / 2.300:1

Opis Przedmiotu

Korzystaj z zalet dużego obrazu. Pozbądź się cieni.

Patrz na duży obraz z tak bliska jak nigdy dotąd dzięki projektorowi krótkiego rzutu DellTM S500, który potrafi wyświetlić obraz o przekątnej około 2 m (80 cali) z odległości zaledwie 0,51 m (20 cali). Dzięki niewielkiej odległości między projektorem a obrazem cienie pojawiające się na ekranie to już historia.

* Ostry, wyraźny obraz dzięki rozdzielczości macierzystej WXGA1 (1280 x 800) i macierzystemu współczynnikowi proporcji obrazu 16:10 oraz obsłudze rozdzielczości HD 720p
* Korzystaj z opcjonalnej funkcji komunikacji bezprzewodowej2 umożliwiającej podłączenie do 30 komputerów jednocześnie oraz obsługi 4 obrazów na jednym ekranie
* Prezentacje bez potrzeby podłączania komputera za pomocą programów PtG Converter i USB Viewer, wyświetlanie projekcji z dysku USB metodą „podłącz i wyświetl” oraz bezprzewodowe przesyłanie dźwięku to zaawansowane funkcje dostępne razem z funkcją bezprzewodową.

Spraw, aby plany lekcji ożyły

Przenieś nauczanie na nowy poziom, wyświetlając duże, wyraźne obrazy na niemal dowolnej powierzchni i wykorzystaj możliwości wyświetlania w technologii 3D3. Uczniowie lub studenci będą zachwyceni przeniesieniem się z podręcznika na ekran.

* Dzięki olśniewającej jakości obrazu zapewnianej przez technologię DLP® oraz BrilliantColorTM z każdego miejsca na sali widok jest znakomity.
* Efektowne prezentacje przy włączonym oświetleniu przy optymalnej jasności wynoszącej 3200 lumenów ANSI (maksymalnie) i kontraście wynoszącym typowo 2300:1 (pełna moc/wyłączony).
* Korzystaj z bogatej gamy opcji łączności, takich jak podwójne gniazdo VGA, gniazda HDMI, S-Video, RJ45, USB (wyświetlacza USB) i mikrofonu.
* Zaangażuj oglądających dzięki możliwości nawiązywania jednoczesnych połączeń bezprzewodowych 2 z maksymalnie 30 użytkownikami oraz wyświetlania na tym samym ekranie obrazu z 4 różnych źródeł w tym samym czasie.

Idealny partner w dziedzinie edukacji

Projektor krótkiego rzutu Dell S500 pozwala zamienić klasę szkolną lub salę konferencyjną w atrakcyjne miejsce do prowadzenia ważnych lekcji.

* Koniec z cieniami rzucanymi przez osobę prowadzącą prezentację i oślepiającym światłem lampy projektora, ponieważ prezenter nie musi stać między projektorem a ekranem.
* Przykuwaj uwagę znakomitą wyrazistością warstwy dźwiękowej zapewnianą dzięki podwójnym wbudowanym głośnikom o mocy 5 W oraz cicho działającym wentylatorom o poziomie głośności zaledwie 31 dB(A) w trybie ekonomicznym.
* Funkcja wyświetlania napisów umożliwia użytkownikom niedosłyszącym odczytywanie ścieżki dźwiękowej wybranych materiałów wideo w postaci tekstu na ekranie, dzięki czemu mogą się oni pełniej zaangażować w prezentowane treści4.
* Projekcja może się odbywać z biurka lub ze ściany (po zamontowaniu za pomocą opcjonalnego zestawu). Ochrona za pomocą hasła oraz funkcja blokady przy użyciu gniazda przewodu zabezpieczającego (przewód zabezpieczający jest sprzedawany osobno) daje pewność, że projektor jest bezpieczny.

Łatwość obsługi. Łatwość użytkowania.

Po skonfigurowaniu projektora Dell S500 można cieszyć się spokojem, wiedząc, że został on stworzony z myślą o długim eksploatowaniu. W przypadku pytań wystarczy skontaktować się telefonicznie z działem wsparcia.

Dłuższy okres eksploatacji bez przerw zapewnia lampa o żywotności do 3000 godzin5 (w trybie ekonomicznym). W przypadku projektora przymocowanego do ściany wymiana żarówki jest łatwa.
Zdalny dostęp do projektora Dell S500 zapewnia funkcja zarządzania siecią za pośrednictwem sieci LAN lub zintegrowanego oprogramowania Crestron Roomview.
Zakup jest chroniony 2-letnią zaawansowaną usługą wymiany firmy Dell i ograniczoną gwarancją na sprzęt z możliwością wydłużenia do 5 lat.

W zestawie otrzymujesz

 • Nowy, oryginalne zapakowany projektor Dell S500
 • 2 letnią gwarancję producenta na projektor i lampę
 • Kartę rabatową ze zniżką 10% na wszystkie produkty firmy Kraftamnn
 • 10% zniżki na dowolny ekran projekcyjny z naszej oferty

  Pamiętaj - u nas odbiór osobisty zawsze 0 zł !!!
  Zapraszamy do naszego nowo otwartego salonu w Warszawie na Bemowie.

Specyfikacja Techniczna

Najważniejsze parametry projektora
 • Technologia wyświetlania DLP
 • Rozdzielczość WXGA (1280x800)
 • Jasność 3200 ANSI Lumenów
 • Kontrast 2300:1
 • Głośność 31 dB
 • Format Obrazu 16 : 10
 • Waga 3,4 kg
 • Kompatybilność komputerowa WXGA, XGA, SVGA, VGA,
 • Kompatybilność wideo PAL, SECAM, NTSC.
Kliknij, aby pobrać pełną specyfikację techniczną projektoraJeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś uzyskać fachową poradę zadzwoń lub napisz do nas:


Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
gratis
kolejna sztuka:
gratis
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
25,00 zł
kolejna sztuka:
25,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:

Punkty odbioru

Kraftmann
Modlińska 248
03-152 Warszawa
email: info@kraftmann.com
tel.: 790616822

 • Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00
 • Sobota - Niedziela 10:00 - 16:00

Płatność kartą i gotówką
Do odbioru w 1 dzień roboczy
Prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Gwarancja

36 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

36 miesięcy
Dodatkowe informacje

Gwarancja na projektory od 12 miesięcy do 60 miesięcy zależnie jaki model i producent
Gwarancja na lampę od 3 miesięcy do 60 miesięcy zależnie jaki model i producent

Prosimy sprawdzać na polskiej stronie producenta albo pytać


Istnieje możliwość wydłużenia gwarancji :: wycena indywidualna - prosimy pytać


Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

Kraftmann
Modlińska 248
03-117 Warszawa
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacji: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem handlowy@kraftmann.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.  Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają  uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do  składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.  Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.  Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Kraftmann
Modlińska 248
03-152 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący ( będący konsumentem ) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: handlowy@kraftmann.com. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres 03-152 Warszawa, ul. Modlińska 248. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypaku chęci odstąpienia od umowy): Kraftmann, 03-152 Warsszawa, Modlińska 248

Ja [imię, nazwisko Kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery].

Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data]. Imię i nazwisko: [imię i nazwisko Kupującego] Login Allegro: [login Kupującego] Adres: [adres Kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: [wartość wyrażona w PLN brutto]. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca ponosi koszt odesłania Towaru chyba że Sprzedający ustali z Kupojącym inaczej (wymagane potwierdzenie mailowe).

Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (Konsumentowi) w odniesieniu do umów: - o świadczenie usług, jeżeli Przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; - w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Przedsiębiorca nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; - w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;   - w której Konsument wyraźnie żądał, aby Przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli Przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania Konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; - w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; - zawartej w drodze aukcji publicznej; - o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący Konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w [miasto]. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.