PRÓG ALUMINIOWY PROGI ALU Z USZCZELKĄ 120cm dDRZWI (6484081652)

zakończona
49,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 15,51 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 17,51 zł
  • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 21,51 zł
  • lokalizacja: INTERNET
  • stan: nowy

KUPIĆ, NIE KUPIĆ... POOGLĄDAĆ MOŻNA...

nick: victor-mach

| strona o mnie | komentarze | wszyskie aukcje | do ulubionych | zadaj pytanie |
Dane Kontaktowe:

victor-mach

tel. 606 995627

email: victormachaczka@wp.p­l

Wysyłka:
Towar wysyłam w 24-48h od daty zakupu
Płatnosci:

* PRZELEW

*POBRANIE

NR. KONTA:

07 1240 3363 1111 0000 2802 5630

WITAM - PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:

UNIWERSALNY, ALUMINIOWY PRÓG "ALU" Z USZCZELKĄ DO ZEWNĘTRZNYCH DRZWI O WYMIARZE 123cm.

PRÓG PRZEZNACZONY JEST DO DRZWI I SKRZYDEŁ DRZWIOWYCH, ZARÓWNO WEWNĄTRZ JAK I NA ZEWNĄTRZ, ORAZ W POMIESZCZENIACH TECHNICZNYCH I GOSPODARCZYCH.

WYKONANY Z ALUMINIUM O GRUBOŚCI ŚCIANEK 2 mm!

ZE WZGLĘDU NA STRUKTURĘ MATERIAŁU MOŻNA GO ZASTOSOWAĆ W MIEJSCACH NARAŻONYCH NA B.DUŻĄ ŚCIERALNOŚĆ, WILGOTNOŚĆ, ZASOLENIE, CZY URAZY MECHANICZNE.

PRÓG NOWY, Z MOŻLIWOŚCIĄ SAMODZIELNEGO PRZYCIĘCIA W ZAKRESIE 60-120cm

WYMIARY:

DŁUGOŚĆ: 1230 mm

SZEROKOŚĆ: 90 mm (50/40mm)

WYSOKOŚĆ: 22mm/10mm

GRUBOŚĆ PROFILA: 2 mm

Zapraszam także na inne moje aukcje !
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 07 1240 3363 1111 0000 2802 5630
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 17,51 zł
kolejna sztuka: 2,50 zł
maksymalnie w paczce: 2
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,51 zł
kolejna sztuka: 2,50 zł
maksymalnie w paczce: 2
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 21,51 zł
kolejna sztuka: 2,50 zł
maksymalnie w paczce: 2
dodatkowe informacje
TOWAR WYSYŁAM W 24-48 GODZIN PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY NA KONTO, BRAK MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO. W PRZYPADKU ZAKUPU KILKU PRZEDMIOTÓW-PYTAJ O KOSZTY PRZESYŁKI. W TREŚCI PRZELEWU PROSZĘ PODAĆ NR.AUKCJI I SWÓJ NICK.
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

WITAM: Jestem osobą fizyczną, (w związku z tym niestety nie wystawiam faktur VAT, ani paragonów). Na Allegro istnieję od 2006 roku. Posiadane i sprzedawane towary są dostępne "od ręki", bez konieczności czekania na towar zamawiany u pośredników. Towary staram się wysyłać niezwłocznie po wpłacie na konto w maksymalnym okresie 24 do 48 godzin. Opcja za pobraniem jest realizowana TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW na Allegro z co najmniej 10 pozytywnymi komentarzami. BRAK MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO. W przypadku, gdy na aukcji jest możliwość wyboru rodzaju towaru(modelu), PROSZĘ O ZAZNACZENIE w uwagach dla sprzedającego (formularz zapłaty i dostawy) WŁASNEGO WYBORU - w przeciwnym wypadku TOWAR WYSYŁAM LOSOWO! Ponadto nie wypełnienie formularza MOŻE WYDŁUŻYĆ CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA! Aby zrealizować zamówienie jak najszybciej - wybierz WPŁATĘ ZA POŚREDNICTWEM PAY-U, lub WYSYŁKĘ ZA POBRANIEM. Zgodnie z przepisami kupujący ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni, TYLKO I WYŁĄCZNIE W STANIE KOMPLETNYM I NIENARUSZONYM( i nie noszącym śladów użytkowania). ZWROT TOWARU następuje ZAWSZE NA KOSZT ODSYŁAJĄCEGO(KUPUJĄCEGO)-NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW "ZA POBRANIEM". W przypadku reklamacji, przed odesłaniem towaru, proszę o wcześniejszy kontakt e-mailowy lub telefoniczny, celem ustalenia warunków zwrotu lub wymiany. Przy kontaktach mailowych w sprawach transakcyjnych, proszę o podawanie swojego loginu(nick'u), oraz nazwy towaru i numeru aukcji, oraz o zachowanie historii korespondencji. Reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni, a ewentualny zwrot gotówki realizowany jest przelewem na konto wskazane przez reklamującego w maksymalnym terminie kolejnych 14 dni. Proszę pamiętać, iż koszt wysyłki to nie tylko koszt nadania, ale także opakowania, czynności pakowania i dostarczenia do punktu wysyłki. PRZYPOMINAM, ŻE DOKONUJĄC ZAKUPÓW NA MOICH AUKCJACH - POTWIERDZAJĄ PAŃSTWO I AKCEPTUJĄ, WARUNKI ZAWARTE NA STRONIE "O MNIE" Po otrzymaniu przesyłki proszę o wystawienie komentarza-będzie to dla mnie sygnał, że transakcja doszła do skutku i zakończyła się pozytywnie. Jako sprzedający komentarz zwrotny wystawiam jako drugi. Życzę Wszystkim udanych zakupów. Pozdrawiam...victor-mach.