PROFESJONALNY MIERNIK MULTIMETR FLUKE 15B (6541852520)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
399,00 zł
z 197 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
 • lokalizacja: Sprzedaż wysyłkowa, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury

O FIRMIE
KOMENTARZE
INNE AUKCJE
ZADAJ PYTANIE
DODAJ DO ULUBIONYCH


Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach:

9:00 - 18:00

Jeśli masz pytania

skontaktuj się z nami!


best4you.company@gma­il.com
GG: 53762345

Przesyłka trwa średnio 14 dni roboczych, jednak nie krócej niż 7 dni i nie dłużej niż 28 dni roboczych. Wszystkie przesyłki są wysyłane bezpośrednio z za granicy pocztą lotniczą. Na terenie Polski są obsługiwane przez Pocztę Polską lub kuriera w zależności od wyboru dostawcy przy zakupie. W przypadku nieotrzymania przesyłki w terminie, klient jest zobowiązany do poinformowania nas o tym fakcie drogą mailową.

Każda przesyłka jest ubezpieczona - nie ryzykujecie Państwo utraty pieniędzy w przypadku zagubienia lub kradzieży. Niektóre przesyłki mogą sporadycznie zostać objęte procedurami celnymi, co będzie wiązało się z naliczeniem dodatkowych opłat w postaci cła lub podatku vat. Koszty dodatkowe jeśli wystąpią ponosi Kupujący. Informujemy o tym ponieważ podchodzimy poważnie do naszych Klientów nie zatajając tej informacji jak to ma miejsce w przypadku niektórych sprzedających którzy również wysyłają przedmioty spoza EU. W takim przypadku służymy wszelką możliwą pomocą. Zależy nam na możliwie szybkim dostarczeniu wszystkich paczek do adresatów.

Wysyłamy przesyłki na obszarze całej Unii Europejskiej.

W przypadku zakupu kilku sztuk koszt wysyłki należy doliczyć osobno do każdej zakupionej rzeczy.

Na życzenie klienta do zakupu możemy wystawić fakturę na usługę pośrednictwa. Nie jesteśmy płatnikami VAT.

Wpłat należy dokonywać przez system PayU

lub bezpośrednio

na nasze

konto firmowe.

Bank Millennium

51 1160 2202 0000 0002 8057 1707


Regulamin dostępny
na stronie "O mnie"


Licytując na aukcji

akceptujesz nasz regulamin


MIERNIK FLUKE 15B

Najważniejsze cechy miernika:
Duży wyświetlacz LCD
Automatyczne wyłączanie zasilania po 30 min.
Szeroki zakres pomiarowy
Pomiar: napięcia, prądu, rezystancji, test diody
Ręczna lub automatyczna zmiana zakresu
Sygnalizacja niskiego stanu baterii

Dane techniczne:

RANGE VOLTS AC 0.1Mv to 1,000V
RANGE VOLTS DC 0.1Mv to 1,000V
RANGE AC CURRENT 0.1UA to 10A
RANGE DC CURRENT 0.1UA to 10A
RANGE RESISTANCE 0.1 ohm to 40Mohm
RANGE CAPACITANCE 0.01nF to 100uF

VOLTAGE AC 400mV / 4V / 40V / 400V / 1000V, +/-3.0+3
VOLTAGE DC 400mV / 4V / 40V / 400V / 1000V, +/-1.0+10
RESISTANCE 400 / 4K / 40K / 400K / 4M / 40M Ohm, +/-0.5%+3
CAPACITY 50nF/ 200Nf / 2Uf / 20Uf / 200Uf / 20Mf ,+/-2%+5
CURRENT AC 400uA / 4000uA / 40mA / 400mA / 4A / 10A, +/-1.5%+3
CURRENT DC 400uA / 4000uA / 40mA / 400mA / 4A / 10A, +/-1.5%+3


W komplecie:

Miernik

Przewody pomiarowe

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 51 1160 2202 0000 0002 8057 1707
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wysyłka bezpośrednio z za granicy.
Czas dostawy w przypadku wysyłki Pocztą międzynarodową EMS to od 7 do 28 dni roboczych.
Czas dostawy w przypadku wysyłki kurierem DHL, UPS lub FEDEX to od 5 do 15 dni roboczych.
Niektóre przesyłki mogą sporadycznie zostać objęte procedurami celnymi, co będzie wiązało się z naliczeniem dodatkowych opłat w postaci cła lub podatku VAT.

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 18:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Właściciel konta _Best4you_ jest niezależnym pośrednikiem w realizacji zamówienia. 


Działamy o model sprzedaży zwany Dropshipping 

Dropshipping – model logistyczny sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru bezpośrednio do klienta. Przedmioty wysyłane są bezpośrednio z kraju producenta, w imieniu i na rzecz klienta, dzięki czemu cena jest tak niska. Czas dostawy 

Czas dostawy towaru w przypadku wysyłki pocztą wynosi średnio 14 dni roboczych i waha się pomiędzy 7-28 dniami roboczymi. 

Czas dostawy w przypadku wysyłki kurierskiej UPS/DHL/EMS wynosi średnio 7 dni roboczych i waha się pomiędzy 5-15 dni roboczych. 

Istnieje możliwość wysyłki za granicę - w tym przypadku koszt przesyłki nie ulega zmianie. Właściciel konta   _Best4you_ nie jest importerem Przedmiotu Zamówienia. 

Właściciel konta   _Best4you_ nie jest wprowadzającym sprzęt w myśl ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. 2005 nr 180 poz. 1495). 

W przypadku wystąpienia dodatkowych opłat celnych i/lub podatku VAT, obowiązek ich uiszczenia spoczywa na Kupującym. W takim przypadku służymy wszelką możliwą pomocą. Klient jako importer jest zobowiązany do kontaktów z UC Przepisy celno-podatkowe 

Mając na uwadze przepisy prawa podatkowego i celnego, informuje się, iż dokonanie zakupu Przedmiotu zamówienia na zasadach opisanych na Stronie przedmiotu i w Regulaminie (tj. dokonanie zakupu poza granicami Unii Europejskiej oraz odebranie przesyłki, w której znajduje się Przedmiot zamówienia, nadanej spoza Unii Europejskiej) , tożsame jest z dokonaniem przez Kupującego importu towaru. Jeśli przepisy prawa podatkowego i celnego przewidują w związku z dokonanym importem konieczność uiszczenia cła, podatków (w szczególności podatku od towarów i usług w wysokości 23%) lub innych należności o charakterze publicznoprawnym, obowiązek ich uiszczenia spoczywa na Kupującym jako na importerze towaru. Informacje odnośnie opłat celnych, podatków oraz innych opłat o charakterze publicznoprawnym, związanych z dokonywanym przez Kupującego importem znajdują się w szczególności w Ustawie o podatku od towarów i usług, Wspólnotowym Kodeksie Celnym, rozporządzeniu Rady EWG 1186/2009 ustanawiającym wspólnotowy system zwolnień celnych i ustawie Prawo celne. Informacje odnośnie zwolnień z cła oraz podatku VAT w oparciu o kryterium wartości przesyłki, znajdują się w:a) Zwolnienie z cła - Rozporządzenie Rady EWG 1186/2009 ustanawiające wspólnotowy system zwolnień celnych. Sposób obliczania należności celnych (cła) i podatkowych (podatku VAT i podatku akcyzowego) Należności celne  i podatkowe (cło i podatki) obliczane są przez organ celny usytuowany przy placówce pocztowej, do której dostarczane są przesyłki spoza Unii Europejskiej. Cło zwykle jest wyliczane procentowo od wartości. Wysokość stawki procentowej zależy od rodzaju towaru i kraju pochodzenia. Cło jest wyliczane od wartości celnej towaru, czyli od ceny, jaka jest płacona za towar, po doliczeniu wszelkich poniesionych opłat, takich jak, koszty pakowania, ubezpieczenia, transportu (koszty przesyłki). Jeśli wartość przesyłki ( w tym również przesłanej w ramach prezentu ) nie przekracza kwoty 700 EUR,  można zastosować  stawka celną ryczałtową w wysokości 2,5% (Rozporządzenie  Komisji (WE) 2658/87 w sprawie nomenklatury taryfowej  i statystycznej oraz w sprawie wspólnej Taryfy Celnej z późn. zm.). Ryczałtowe naliczanie należności celnych nie ma zastosowania do towarów, dla których tabela stawek celnych przewiduje stawkę „bez cła„ ani dla towarów objętych działem 24 Wspólnej Taryfy Celnej ( wyroby tytoniowe i alkohole ) zawarte w przesyłce w ilościach przekraczających ilości podane w tabelach Nr 1 i Nr 2. Stawki celne i podatkowe określone są we Wspólnotowej Taryfie Celnej dostępnej m. in. w przeglądarce taryfowej „Isztar 2”. Więcej: http://www.katowice.ic.gov.pl/prawo/poczta/broszura-poczta.pdf 


Faktura - faktura jest wystawiana na usługę pośrednictwa i na kwotę naszej prowizji (nie na całą kwotę z aukcji). Nie jesteśmy płatnikiem VAT, na fakturze znajdzie się również adnotacja o podmiotowym zwolnieniu z VAT 


Jeśli z jakiegoś powodu zakup nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami. Nie wystawiaj pochopnie komentarza. Na pewno znajdziemy takie rozwiązanie, aby obydwie strony były zadowolone.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Best4you Andrzej Sołoducha
Sportowa 27A
05-840 Brwinów
PL
Dodatkowe informacje

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem 


Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży


Na  podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta  (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość,  może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest  odstąpienie od umowy w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy.  Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na  wskazany adres do zwrotów lub drogą elektroniczną na adres e-mail:  best4you.company@gmail.com. 

Termin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania  rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta  lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar  należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od  umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. W  przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z  innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. 


Ponadto, zgodnie z prawem odstępujący od umowy sprzedaży ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionego produktu, jeżeli  korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia  jego charakteru, cech i funkcjonowania. W takim wypadku zwrócimy odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony przez Ciebie produkt. 

Koszty bezpośredniego  odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia  wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia  oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do  zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 


Prawo  odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na  odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:


1. w  której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb;

2. w której przedmiotem  świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe  dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało  otwarte po dostarczeniu; 

3. zawartej w drodze aukcji publicznej; 

4. o  dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku  materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną  zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po  poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od  umowy. 


Formularz odstąpienia od umowy 

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 

Adresat: 

Best4you Andrzej Sołoducha

ul. Sportowa 27A 

05-840 Brwinów

Ja ........................................................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży 

następujących rzeczy ...................................................

Data zawarcia umowy .................................................. 

Imię i nazwisko .............................................................

Adres .............................................................................

Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) 

Data ..................................

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Shenzhen Sunflower Electronic Co. Ltd
Room 601, No. 97A Best Street, Buji Town, Longgang District
518000 Shenzhen
CN
Dodatkowe informacje


Procedura rozpatrywania reklamacji 


 • Reklamowany  towar należy dostarczyć do siedziby Sprzedającego będącej  miejscem zakupu towaru lub wysłać bezpośrednio na adres siedziby Sprzedającego. Reklamowany towar można również odesłać do firmy pośredniczącej w zakupach - Best4you Andrzej Sołoducha, ul. Sportowa 27A, 05-840 Brwinów która zajmie się reklamacją u Sprzedawcy zagranicznego.
 • Po rozpatrzeniu reklamacji Klient zostanie poinformowany.


Ważne  


 • Towar musi być zapakowany w sposób umożliwiający bezpieczny transport.  
 • Przesyłany  sprzęt powinien być kompletny (włączając w to akcesoria  mające wpływ  na funkcjonalność sprzętu lub mogące być jedną z przyczyn  nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu).  
 • Klient w przypadku  zgłoszenia tytułem gwarancji zobowiązany jest do  dołączenia kserokopii faktury zakupu lub paragonu, oryginalnej karty  gwarancyjnej (jeżeli  produkt posiada takową) oraz szczegółowego opisu usterki oraz  informacji o okolicznościach jej występowania. 

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: producenta/dystrybutora

Okres gwarancji: 12 miesięcy