PROFESJONALNY MIERNIK MULTIMETR FLUKE 15B (6541852520)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Opis


O FIRMIE
KOMENTARZE
INNE AUKCJE
ZADAJ PYTANIE
DODAJ DO ULUBIONYCH


Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach:

9:00 - 18:00

Jeśli masz pytania

skontaktuj się z nami!


best4you.company@gma­il.com
GG: 53762345

Przesyłka trwa średnio 14 dni roboczych, jednak nie krócej niż 7 dni i nie dłużej niż 28 dni roboczych. Wszystkie przesyłki są wysyłane bezpośrednio z za granicy pocztą lotniczą. Na terenie Polski są obsługiwane przez Pocztę Polską lub kuriera w zależności od wyboru dostawcy przy zakupie. W przypadku nieotrzymania przesyłki w terminie, klient jest zobowiązany do poinformowania nas o tym fakcie drogą mailową.

Każda przesyłka jest ubezpieczona - nie ryzykujecie Państwo utraty pieniędzy w przypadku zagubienia lub kradzieży. Niektóre przesyłki mogą sporadycznie zostać objęte procedurami celnymi, co będzie wiązało się z naliczeniem dodatkowych opłat w postaci cła lub podatku vat. Koszty dodatkowe jeśli wystąpią ponosi Kupujący. Informujemy o tym ponieważ podchodzimy poważnie do naszych Klientów nie zatajając tej informacji jak to ma miejsce w przypadku niektórych sprzedających którzy również wysyłają przedmioty spoza EU. W takim przypadku służymy wszelką możliwą pomocą. Zależy nam na możliwie szybkim dostarczeniu wszystkich paczek do adresatów.

Wysyłamy przesyłki na obszarze całej Unii Europejskiej.

W przypadku zakupu kilku sztuk koszt wysyłki należy doliczyć osobno do każdej zakupionej rzeczy.

Na życzenie klienta do zakupu możemy wystawić fakturę na usługę pośrednictwa. Nie jesteśmy płatnikami VAT.

Wpłat należy dokonywać przez system PayU

lub bezpośrednio

na nasze

konto firmowe.

Bank Millennium

51 1160 2202 0000 0002 8057 1707


Regulamin dostępny
na stronie "O mnie"


Licytując na aukcji

akceptujesz nasz regulamin


MIERNIK FLUKE 15B

Najważniejsze cechy miernika:
Duży wyświetlacz LCD
Automatyczne wyłączanie zasilania po 30 min.
Szeroki zakres pomiarowy
Pomiar: napięcia, prądu, rezystancji, test diody
Ręczna lub automatyczna zmiana zakresu
Sygnalizacja niskiego stanu baterii

Dane techniczne:

RANGE VOLTS AC 0.1Mv to 1,000V
RANGE VOLTS DC 0.1Mv to 1,000V
RANGE AC CURRENT 0.1UA to 10A
RANGE DC CURRENT 0.1UA to 10A
RANGE RESISTANCE 0.1 ohm to 40Mohm
RANGE CAPACITANCE 0.01nF to 100uF

VOLTAGE AC 400mV / 4V / 40V / 400V / 1000V, +/-3.0+3
VOLTAGE DC 400mV / 4V / 40V / 400V / 1000V, +/-1.0+10
RESISTANCE 400 / 4K / 40K / 400K / 4M / 40M Ohm, +/-0.5%+3
CAPACITY 50nF/ 200Nf / 2Uf / 20Uf / 200Uf / 20Mf ,+/-2%+5
CURRENT AC 400uA / 4000uA / 40mA / 400mA / 4A / 10A, +/-1.5%+3
CURRENT DC 400uA / 4000uA / 40mA / 400mA / 4A / 10A, +/-1.5%+3


W komplecie:

Miernik

Przewody pomiarowe

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: Sprzedaż wysyłkowa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Dodatkowe informacje

Wysyłka bezpośrednio z za granicy. Czas dostawy w przypadku wysyłki Pocztą międzynarodową EMS to od 7 do 28 dni roboczych. Czas dostawy w przypadku wysyłki kurierem DHL, UPS lub FEDEX to od 5 do 15 dni roboczych. Niektóre przesyłki mogą sporadycznie zostać objęte procedurami celnymi, co będzie wiązało się z naliczeniem dodatkowych opłat w postaci cła lub podatku VAT.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Shenzhen Sunflower Electronic Co. Ltd
Room 601, No. 97A Best Street, Buji Town, Longgang District
518000 Shenzhen
Dodatkowe informacje


Procedura rozpatrywania reklamacji 


  • Reklamowany  towar należy dostarczyć do siedziby Sprzedającego będącej  miejscem zakupu towaru lub wysłać bezpośrednio na adres siedziby Sprzedającego. Reklamowany towar można również odesłać do firmy pośredniczącej w zakupach - Best4you Andrzej Sołoducha, ul. Sportowa 27A, 05-840 Brwinów która zajmie się reklamacją u Sprzedawcy zagranicznego.
  • Po rozpatrzeniu reklamacji Klient zostanie poinformowany.


Ważne  


  • Towar musi być zapakowany w sposób umożliwiający bezpieczny transport.  
  • Przesyłany  sprzęt powinien być kompletny (włączając w to akcesoria  mające wpływ  na funkcjonalność sprzętu lub mogące być jedną z przyczyn  nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu).  
  • Klient w przypadku  zgłoszenia tytułem gwarancji zobowiązany jest do  dołączenia kserokopii faktury zakupu lub paragonu, oryginalnej karty  gwarancyjnej (jeżeli  produkt posiada takową) oraz szczegółowego opisu usterki oraz  informacji o okolicznościach jej występowania. 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Best4you Andrzej Sołoducha
Sportowa 27A
05-840 Brwinów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem

 

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny dotyczy jedynie Kupujących będących konsumentami.    Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład: pisemnie na adres: ul. Sportowa 27A, 05-840 Brwinów lub w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: best4you.company@gmail.com.    Konsument może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. 

 

Bieg terminu do odstąpienia od umowy  

Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się: (A) dla umowy, w wykonaniu której Sprzedający wydaje Towar, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności (np. umowa sprzedaży) – od objęcia Towaru w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która: (1) obejmuje wiele Towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego Towaru, partii lub części albo (2) polega na regularnym dostarczaniu Towarów przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszego z Towarów; (B) dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy.  


Zwrot wzajemnych świadczeń  

Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Towar sprzedającemu lub przekazać go osobie upoważnionej przez sprzedającego do odbioru, chyba że sprzedający zaproponował, że sam odbierze Towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed jego upływem. Konsument może zwrócić Towar na adres: ul. Sportowa 27A, 05-840 Brwinów.  Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.  Sprzedający ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w opisie Transakcji). Sprzedający dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Jeżeli Sprzedający nie zaproponował, że sam odbierze Towar od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.  


Możliwe koszty odstąpienia od umowy  

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.  Dodatkowo jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w opisie danej Transakcji, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.  


Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: (1) świadczenie usług, jeżeli Sprzedający wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedającego utraci prawo odstąpienia od umowy; (2) w której przedmiotem świadczenia jest Towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; (3) w której przedmiotem świadczenia jest Towar ulegający szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; (4) w której przedmiotem świadczenia jest Towar dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; (5) w której przedmiotem świadczenia są Towary, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; (6) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; (7) dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; (8) dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 

O sprzedającym
_Best4you_
97,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

728

 

18

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,2

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Andrzej Sołoducha
Best4you Andrzej Sołoducha
Sportowa 27A
05-840 Brwinów
REGON: 361263903
NIP: 5342209094

Kontakt

poniedziałek - piątek
09:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sprzedającym Usługę w ramach Konta _BEST4YOU_ jest Andrzej Sołoducha prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Best4you Andrzej Sołoducha wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 5342209094, REGON 361263903. 

Dane kontaktowe Sprzedającego: 

adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Sportowa 27A, 05-840 Brwinów, adres poczty elektronicznej: best4you.company@gmail.com, 

Pozostałe informacje

Drogi Kupujący,  

zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zaufanie, dlatego też rzetelnie udostępniamy Ci informacje o nas, o warunkach świadczonej przez nas usługi pośrednictwa i prowadzonej przez nas działalności. 

Nie jesteśmy klasycznym sprzedawcą. Działamy w modelu dropshippingu. 

Oznacza, to, że za pośrednictwem platformy handlowej Allegro oferujemy Ci możliwość zawarcia z nami umowy o świadczenie usługi polegającej na nabyciu od sprzedającego przez nas, ale w Twoim imieniu i na Twoją rzecz określonej w ramach Transakcji rzeczy (dalej Usługa). Wykonanie przez nas Usługi następuje na warunkach wskazanych w Transakcji oraz jest odpłatne na warunkach wskazanych w danej Transakcji – to tam znajdziesz wysokość naszej prowizji oraz cenę, jaką musisz zapłacić za daną rzecz, które to kwoty składają się na łączną wartość całej Transakcji. 


Ważne! Przyjęcie modelu dropshippingu powoduje, że nie jesteśmy stroną umowy sprzedaży rzeczy objętej Usługą – w tym wypadku sprzedającym jest podmiot, od którego w Twoim imieniu i na Twoją rzecz dokonaliśmy jej zakupu. Wykonując Usługę działamy w Twoim imieniu. 


W odpowiedniej zakładce informacyjnej znajdziesz podstawowe informacje dotyczące nas i Transakcji zawieranych z nami za pośrednictwem platformy handlowej Allegro oraz Twoich uprawnień jako Kupującego. Szczegółowe informacje dotyczące danej Usługi oraz Transakcji znajdziesz każdorazowo w jej opisie.  Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji i w razie pytań możesz się zawsze z nami skontaktować korzystając z danych podanych poniżej.  Zachęcamy Cię do uważnej lektury i zakupów,  Sprzedający _BEST4YOU_ PS. Dla ułatwienia lektury przyjęliśmy nazewnictwo z Regulaminu Allegro. Przykładowo jeżeli poniżej będziemy mówili o Towarze, Transakcji, Sprzedającym lub Kupującym, to ich definicje znajdziesz w Regulaminie. Sam Regulamin Allegro dostępny jest w zakładce „Regulamin” na stronie Allegro. Niniejsze informacje skierowane są zarówno do konsumentów, jak i innych podmiotów zawierających z nami umowy sprzedaży, z zastrzeżeniem postanowień wyraźnie dotyczących jedynie konsumentów bądź innych podmiotów.


POZOSTAŁE INFORMACJE I WARUNKI SPRZEDAŻY 


Informacje dotyczące płatności 

Informację o dostępnych sposobach płatności dla danej Transakcji znajdziesz w jej opisie, w tym w zakładce „Płatność” 


W przypadku płatności przelewem na rachunek bankowy prosimy o podawanie w tytule przelewu nazwy Twojego Konta Kupującego na Allegro oraz numeru danej Transakcji – ułatwi to nam i przyśpieszy księgowanie płatności. Proponowany przez nas tytuł przelewu ma jedynie formę zalecenia i nie wpływa na realizację umowy sprzedaży w przypadku jego pominięcia.  


Termin płatności (chyba że opis danej Transakcji stanowi inaczej): w przypadku wyboru przez Ciebie płatności przelewem albo płatności za pomocą systemu PayU, jesteś zobowiązany do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy sprzedaży. 


Informacje o dostawie 

Informację o koszcie, sposobie i terminie dostawy dla danej Transakcji znajdziesz w jej opisie, w tym w zakładce „Dostawa” 

Dostawa Towaru dostępna na terenie całej EU. 


Sposoby dostawy Towaru – udostępniamy Ci następujące sposoby dostawy lub odbioru Towaru, chyba że opis danej Transakcji stanowi inaczej: (1) przesyłka pocztowa; (2) przesyłka kurierska.  


Termin dostawy Towaru do Ciebie wynosi maksymalnie 28 dni roboczych, chyba że w opisie danej Transakcji podano krótszy termin. Początek biegu terminu dostawy Towaru liczy się w następujący sposób: w przypadku wyboru przez Ciebie sposobu płatności przelewem albo płatności za pomocą systemu PayU - od dnia uznania płatnością rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego w systemie PayU Sprzedającego. 


Ważne! Dniem roboczym jest jeden dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Termin dostawy oznacza, że w tym terminie powinieneś już otrzymać Towar (na ten termin składa się czas kompletowania przesyłki przez nas oraz czas jej dostarczenia przez przewoźnika).  


Administrator danych osobowych 

Administratorem danych osobowych Kupujących biorących udział w Transakcjach Sprzedającego jest Sprzedający (dokładne dane Sprzedającego podane są w zakładce Informacje o Sprzedającym). Dane osobowe Kupujących Sprzedający otrzymuje od Grupy Allegro. Dane osobowe Kupującego są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 ze zm.). Sprzedający zapewnia Kupującym realizację uprawnień wynikających z powyższej ustawy oraz z innych powszechnie obowiązujących przepisów. 


Cel zbierania danych i odbiorcy danych  

Dane osobowe Kupujących przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z przeprowadzeniem Transakcji Sprzedającego i z realizacją umów sprzedaży zawartych w wyniku Transakcji Sprzedającego. Podstawą przetwarzania danych osobowych Kupującego jest konieczność realizacji umowy sprzedaży, której jest stroną lub podjęcia na jego żądanie działań przed jej zawarciem. Jeżeli Kupujący wyrazi uprzednią zgodę, to dane Kupującego mogą być przetwarzane także w innym celu, o którym mowa w udzielanej zgodzie przez Kupującego.  W przypadku Kupującego, który korzysta ze sposobu dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Sprzedający udostępnia zebrane dane osobowe Kupującego wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Sprzedającego. 


Prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Kupujący ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorze danych Sprzedającego. W celu realizacji uprawnień, o których mowa powyżej można przesłać stosowną wiadomość pisemnie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Sprzedającego wskazany na wstępie. 


Dobrowolność podania danych osobowych 

Podanie danych osobowych przez Kupującego jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie Allegro danych osobowych niezbędnych do udziału w Transakcji i zawarcia umowy sprzedaży skutkuje brakiem możliwości udziału w Transakcji lub zawarcia umowy sprzedaży ze Sprzedającym. Dane niezbędne do zawarcia umowy sprzedaży lub udziału w Transakcji są każdorazowo wskazane na stronie internetowej Allegro. 


Prawo właściwe, język 

Umowa sprzedaży między Sprzedającym i Kupującym zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim. 


Postanowienia dotyczące przedsiębiorców 

Odpowiedzialność Sprzedającego w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem, bez względu na jej podstawę prawną, jest ograniczona - zarówno w ramach pojedynczego roszczenia, jak również za wszelkie roszczenia w sumie - do wysokości zapłaconej lub należnej ceny oraz kosztów dostawy z tytułu umowy sprzedaży. Sprzedający ponosi odpowiedzialność w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem tylko za typowe szkody przewidywalne w momencie zawarcia umowy i nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraconych korzyści w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem.


Cła i podatki wiązane z importem Towarów 

Prezentowane w opisach Transakcji Towary oferowane są do sprzedaży przez sprzedawców mających siedzibę poza Unią Europejską. O tym fakcie Kupujący jest zawsze informowany przed zawarciem umowy o świadczenie usługi oraz Umowy Sprzedaży. W takim wypadku poza wynagrodzeniem tytułem umowy o świadczenie usługi oraz ceną za dany Towar dla Sprzedawcy tytułem Umowy Sprzedaży, Kupujący może być zobowiązany do zapłaty cła oraz podatku od towarów i usług (VAT) w związku z importem danego towaru na terytorium Polski (lub innego kraju członkowskiego Unii Europejskiej). W tym wypadku Kupujący jest zobowiązany także dopełnić formalności związane z odprawą celną i zapłatą cła oraz podatku. Obowiązki w tym zakresie wynikają z powszechnie obowiązujących przepisów prawa – więcej informacji w tym zakresie można uzyskać na stronach Ministerstwa Finansów pod następującymi adresami: 

• http://www.mf.gov.pl/web/wp/clo/ 

• http://isztar.mf.gov.pl/isztar/taryfa_celna/web/main_PL 

• http://www.mf.gov.pl/web/wp/vat/ 

Dodatkowe informacje w zakresie importu Towarów z Chin, można uzyskać w szczególności pod następującym adresem internetowym: 

• http://www.gochina.gov.pl/index/?id=e2c420d928d4bf8ce0ff2ec19b371514  

O możliwości powstania obowiązku zapłaty cła oraz podatku od towarów i usług (VAT) w związku z importem danego Towaru Kupujący jest informowany zawsze przed zawarciem umowy o świadczenie usługi oraz Umowy Sprzedaży (najpóźniej w chwili wyrażenia przez Kupującego woli związania się umową).
Jesteśmy do Twojej dyspozycji i w razie pytań możesz się zawsze z nami skontaktować korzystając z danych kontaktowych podanych na wstępie.

Wyświetlenia:2185
Numer oferty:6541852520
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry

Na czasie