* Prezent dla Żony Męża na Rocznicę Ślub GLBK2 (6910860368)

zakończona
84,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 11,80 zł
 • Paczka48 14,80 zł
 • Przesyłka kurierska 17,80 zł
 • lokalizacja: Białystok, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Przedmiotem sprzedaży jest Podziękowanie dla Rodziców » Gołabki 3D « z Twoją dedykacją.
Wygrawerujemy ją dla Ciebie wewnątrz szklanej statuetki o wymiarach 10x7x3 cm.


* * * Wybierz "Pokaż pełny opis" aby zobaczyć całą aukcję. * * *


Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska 17,80 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 11,80 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni roboczych
Paczka48 14,80 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 19,80 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni roboczych
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,80 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

KSK Anna Sawoń
ul. J. I. Kraszewskiego 6 lok. 25
15-025 Białystok
NIP: 542-267-07-19
REGON: 200114938

Jesteśmy producentami eleganckich kryształów 3D. Stanowią idealny prezent okolicznościowy. Kryształy 3D wykonujemy grawerując laserem 3D wewnątrz szklanych statuetek, bez naruszania ich powierzchni. Duże możliwości personalizacji pozwalają na stworzenie unikalnych kompozycji 3D już dla jednej sztuki! 

 Na Allegro posiadamy dwa odrębne konta:    

 • CrystalCITY-pl - na którym sprzedajemy produkty I kategorii, wolne od jakichkolwiek wad produkcyjnych.     
 • StrefaPromocji - zwane inaczej kontem OUTLETowym, na którym można kupić produkty przecenione z drobnymi wadami (czasami niewidocznymi gołym okiem), tj. delikatne zarysowania czy pęcherzyki powietrza.

kontakt

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 17:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

I. Złożenie zamówienia

 1. Wszystkie produkty prezentowane na koncie StrefaPromocji są nowe, wolne od wad prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Na koncie StrefaPromocji sprzedawane są kryształy 3D ze szkła drugiej klasy, tj. zawierające bąbelki oraz inne wady jakościowe. Każdorazowo jest to opisane w prezentacjach produktu.
 2. Ceny produktów prezentowanych w serwisie są cenami brutto, tj. obejmują podatek od towarów i usług (VAT) w wysokości określonej przez obowiązujące przepisy prawa.
 3. Oferty prezentowane na koncie StrefaPromocji stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, przez cały rok.
 4. Umowa kupna-sprzedaży zostaje zawarta w momencie przyjęcia przez klienta oferty prezentowanej na stronach allegro, w ramach konta StrefaPromocji, co następuje z chwilą złożenia przez niego zamówienia za pośrednictwem formularza zamówień stanowiącego integralną część serwisu allegro.
 5. Umowa zawarta pomiędzy klientem a KSK dotycząca zakupu danego produktu ma charakter terminowy i trwa przez okres realizacji zamówienia, na który składa się czas wykonania (przygotowania) zamówionych produktów oraz czas ich dostawy. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem produktów z oferty KSK prezentowanej na koncie StrefaPromocji jest adres dostawy wskazany przez klienta, z zastrzeżeniem produktów odbieranych osobiście przez klientów, w których miejscem spełnienia świadczenia jest siedziba KSK.

II. Wykonanie zamówienia

 1. KSK rozpocznie wykonywanie zamówienia (tj. przyjmie zamówienie do wykonania) niezwłocznie po otrzymaniu informacji od allegro o złożonym zamówieniu.
 2. Czas realizacji dla zamówień przyjętych do wykonania w soboty, niedziele oraz święta rozpoczyna się od najbliższego dnia roboczego.
 3. Jeżeli w opisie produktu nie została wyszczególniona taka informacja, zamówienie zostanie wykonane niezwłocznie, nie dłużej jednak niż w ciągu 14 dni.
 4. Wydłużenie zadeklarowanego przez KSK czasu potrzebnego na przygotowanie produktu może nastąpić, gdy klient poprosi o wykonanie nietypowych prac projektowych lub modyfikacje przedstawionego do weryfikacji projektu produkcyjnego. W takiej sytuacji termin wykonania produktu wydłuża się  o czas potrzebny na dodatkowe prace projektowe oraz okresy oczekiwania na odpowiedzi klienta.
 5. Zamawiający ma prawo do wprowadzenia korekt w złożonym zamówieniu w każdym momencie jego realizacji. Wymagane jest w tym celu złożenie przez klienta pisemnego oświadczenia wysłanego drogą elektroniczną na adres email: bok@krysztaly3d.pl. KSK zrealizuje zamówienie uwzględniając zgłoszoną zmianę. Jednakże, jeżeli zgłoszona przez klienta korekta zamówienia wiązać się będzie ze wzrostem kosztów jego wykonania KSK będzie przysługiwało z tego tytułu dodatkowe wynagrodzenie, o którego wysokości KSK powiadomi klienta niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zgłoszonych przez niego zmianach. W takim przypadku wprowadzenie zmian w zamówieniu wiązać się będzie z wyrażeniem przez klienta zgodny na wyższe wynagrodzenie KSK.
 6. Zamawiający ma prawo do rezygnacji z zamówienia w każdym momencie jego realizacji. Wymagane jest w tym celu złożenie przez klienta pisemnego oświadczenia wysłanego drogą elektroniczną na adres email: bok@krysztaly3d.pl. W przypadku rezygnacji przez klienta ze złożonego zamówienia na kryształ 3D lub inny produkt wykonywany wg. indywidualnej specyfikacji klienta KSK przysługuje rekompensata pokrywająca koszt wykonanych już prac projektowych i zużytych materiałów. KSK każdorazowo poinformuje klienta o wysokości rekompensaty niezwłocznie po otrzymaniu informacji o jego chęci rezygnacji z zamówienia, równocześnie wstrzymując prace do uzyskania potwierdzenia lub zmiany decyzji klienta.

III. Warunki dostawy

 1. Zamówione produkty dostarczane są przy udziale wyspecjalizowanych operatorów pocztowych i kurierskich. Istnieje także możliwość osobistego odbioru zamówionych produktów w siedzibie KSK przy ul. J. I. Kraszewskiego 6 lok. 25 w Białymstoku, po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu odbioru.
 2. Jeżeli klient nie zastrzeże inaczej, usługa transportu (przesyłki) zamówionych produktów zostanie zrealizowana niezwłocznie po ich wykonaniu.
 3. Gotowe produkty przeznaczone do wysyłki: kurierem (zostaną nadane najpóźniej w kolejnym dniu roboczym) lub pocztą (zostaną nadane najpóźniej w ciągu kolejnych 2 dni roboczych).
 4. Zamówienia wysłane pocztą lub paczkomatem są dostarczane zazwyczaj w ciągu 2-4 dni, nie później jednak niż w ciągu 14 dni. Zamówienia wysłane kurierem są dostarczane zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki, nie później jednak niż w ciągu 7 dni.
 5. W przypadku odbioru osobistego, o możliwości odebrania zamówionego produktu klient jest informowany drogą elektroniczną.
 6. Zamówione produkty dostarczane są wyłącznie na obszarze Polski.

IV. Formy płatności

 1. Możliwe są następujące formy płatności: a) przy odbiorze – zapłata gotówką w siedzibie KSK zlokalizowaną przy ul. J. I. Kraszewskiego 6 lok. 25 w Białymstoku; b) za pobraniem – zapłata gotówką kurierowi lub doręczycielowi poczty przy odbiorze zamówionych produktów; c) przelewem - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego lub wizytę w placówce banku. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje za pośrednictwem poczty elektronicznej (email) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę; d) przelewem online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. – krajowej instytucji płatniczej, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399; e) kartą płatniczą (Visa, Mastercard) - każda transakcja płatności kartą jest w sposób bezpieczny autoryzowana przez PayU S.A.
 2. Z wyjątkiem sytuacji, gdy płatność następuje przy odbiorze lub za pobraniem klient jest zobowiązany do zapłaty ceny za zamówione produkty, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy.
 3. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu prezentowanych na koncie StrefaPromocji, KSK zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez nieudostępnianie określonych opcji płatności i dostawy.

V. Zwrot zużytego sprzętu elektrycznego

 1. KSK będąc w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym zbierającym sprzęt (numer rejestrowy GIOŚ: E0012221W) umożliwia swoim klientom oddanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przeznaczonego dla gospodarstw domowych. Każdy klient zakupując u nas sprzęt elektryczny lub elektroniczny ma możliwość nieodpłatnego pozostawienia zużytego sprzętu tego samego rodzaju w ilości nie większej niż sprzedawany nowy sprzęt. Zebrany w ten sposób zużyty sprzęty zostanie przekazany do zakładu przetwarzania odpadów.
 2. Chęć zwrotu zużytego sprzętu należy zgłosić drogą mailową na adres email: bok@krysztaly3d.pl w okresie nie dłuższym niż jeden miesiąc od zakupu nowego sprzętu. Sam zwrot zużytego sprzętu powinien nastąpić w ciągu 5 dni od zgłoszenia chęci zwrotu. Klient wysyła zużyty sprzęt na swój koszt na adres siedziby KSK.

VI. Ochrona danych osobowych i archiwizacja zleceń

 1. Podanie przez klienta danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych powodować będzie niemożność dokonania przez klienta zakupów. Dokonując zakupu klient może wyrazić zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez KSK danych osobowych klienta w celu i w zakresie potrzebnym dla wykonania przez KSK zamówienia (tj. dla dostarczenia klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń). Dane osobowe klienta mogą zostać przekazane osobom trzecim wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji zamówienia, w szczególności przedsiębiorcom pośredniczącym w zamawianiu usług kurierskich, operatorom pocztowym i firmom kurierskim w celu nadania przesyłki.
 2. Dane będą przetwarzane z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r., Nr 101 poz.926 z późn. zm.) oraz w wydanych na jej podstawie przepisach wykonawczych. Klient ma prawo swobodnego dostępu (wglądu) do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i ich usunięcia z bazy danych, co należy zgłosić do administratora danych, w formie pisemnej. Administratorem danych jest KSK Anna Sawoń, mająca swoją siedzibę w Białymstoku przy ul. J. I. Kraszewskiego 6 lok. 25. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.
 3. Klient składając zamówienie potwierdza, iż udostępniając KSK materiały potrzebne do realizacji zamówienia (zdjęcia, tekst dedykacji, modele 3D, itp.) nie narusza postanowień Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Wszelką odpowiedzialność za niezgodność przekazanych materiałów z podaną ustawą ponosi klient.
 4. Jeżeli klient nie wyda dyspozycji nakazującej usunięcie przekazanych przez niego materiałów KSK podda je archiwizacji w celach księgowych oraz ewentualnego powtórzenia zamówienia.
 5. KSK ma prawo do usunięcia archiwizowanych materiałów w każdym momencie, bez uprzedniego informowania klienta.

VII. Postanowienia końcowe

 1. Opisy i zdjęcia produktów umieszczone w ofertach prezentowanych na koncie StrefaPromocji są własnością KSK Anna Sawoń.
 2. W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 85 734 13 24 lub e-mailowy na adres bok@krysztaly3d.pl.