PreSonus AudioBox 22 VSL interface audio USB (5466649221)

zakończona
836,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
 • Pocztex Kurier48 gratis
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy

PreSonus AudioBox 22 VSL interface audio USB

Interface audio USB

PreSonus AudioBox 22VSL jest pierwszym z nowej generacji interfejsów audio/MIDI działających przez USB 2.0, będących kolejnym krokiem na drodze integracji sprzętowo-programowe­j. Interfejsy AudioBox z serii VSL z oprogramowaniem PreSonus Virtual StudioLive™ (VSL) pozwalają - przy wykorzystaniu mocy obliczeniowej komputera i z niezauważalną latencją - na zastosowanie efektów pogłosu i delaya, kompresora, limitera, układu korekcji pół-parametrycznej i filtra górno-przepustowego Fat Channel, dostępnych dotąd w cyfrowych mikserach PreSonus StudioLive™ 16.0.2. Teraz możesz słuchać i nagrywać z włączonymi lub wyłączonymi torami dynamiki i korekcji, które działają w czasie rzeczywistym!

Dlaczego warto słyszeć działanie efektów i procesorów dynamicznych w odsłuchu?
Nagrywanie bez możliwości odsłuchania sygnału przetworzonego efektami jest niczym gra w grę wideo z zamkniętymi oczami. Muzycy wykonując swoje partie kierują się słuchem i wykonanie w dużej mierze zależy od tego, co słyszą w odsłuchach. Kompresja, korekcja i pogłos dodane w odpowiednich proporcjach znacząco poprawiają odbiór wykonywanych dźwięków, gdyż wszystko bardziej naturalnie niż w samym, sztucznie brzmiącym otoczeniu studia. W rezultacie otrzymujemy lepsze wykonanie, co oznacza lepsze nagrania.

W programie DAW masz pewnie mnóstwo wtyczek efektowych, jednak przetwarzanie sygnału audio przez program wielośladowy trwa znacznie dłużej niż mogłoby się wydawać. Fakt, mówimy o milisekundach, ale to i tak zbyt długo. Kiedy uruchomisz efekty z programu DAW w odsłuchu studyjnym, oryginalny sygnał będzie słychać odrobinę wcześniej niż sygnał przetworzony, co może być bardzo dezorientujące. Takie opóźnienie można zaakceptować przy występach na żywo, kiedy cały zespół gra w jakimś otoczeniu, cechującym się naturalnym opóźnieniem. Ale w studio nie da się tak nagrywać.
Na szczęście, cudowni inżynierowie z PreSonusa dramatycznie zredukowali opóźnienie w przetwarzaniu sygnału w interfejsach z serii AudioBox VSL. W rezultacie sygnał przetworzony dynamicznie, z korekcją i pogłosem brzmi naturalnie i bez słyszalnego opóźnienia.
Jeżeli podoba ci się to, co słyszysz, możesz również rejestrować sygnał z efektami z AudioBoxa VSL! Do dyspozycji dostajesz te same, najwyższej jakości procesory dynamiczne oraz układ korekcji z toru Fat Channel miksera StudioLive 16.0.2, których profesjonalni muzycy, realizatorzy i producenci używają na co dzień.

Świetne procesory to tradycja firmy PreSonus
Firma PreSonus nie wynalazła interfejsu audio wyposażonego w efekty. Ale zrobiła go lepiej i za mniejsze pieniądze. Oczywiście, niektórzy producenci interfejsów, na co dzień niezajmujący się produkcją procesorów dźwięku dodają do swoich interfejsów kompresor, korektor i kilka efektów. Jednak PreSonus tworzy wysokiej jakości procesory sygnałowe od 1995 roku i w produktach z serii AudioBox VSL znajdziesz to wszystko, plus osobny limiter, ekspander i filtr górno-przepustowy. Efekty VSL dostępne w interfejsach AudioBox z serii VSL oraz tor przetwarzania Fat Channel zostały dokładnie przetestowane w warunkach bojowych i cieszą się popularnością wśród dziesiątek tysięcy użytkowników mikserów z serii StudioLive™, wśród których jest wielu znanych profesjonalistów.
Ogromne znaczenie ma też to, że sygnał można przetwarzać, a także tworzyć i ładować ustawienia, korzystając z dostępnej w VSL, wygodnej funkcji „przeciągnij i upuść”. Profesjonalne przetwarzanie sygnału i jakże prosta obsługa oznaczają lepsze rezultaty i dużo lepszą zabawę!

Przenośny, wytrzymały interfejs i najwyższa jakość brzmienia
Zasilany przez USB, kompaktowy i solidny interfejs AudioBox 22VSL posiada dwa poręczne, ulokowane na panelu przednim wejścia mikrofonowo-instrume­ntalne typu combo z zasilaniem fantomowym, oraz dwa wyjścia liniowe. Wyposażony jest w te same, dynamiczne przedwzmacniacze XMAX™ klasy A, które znajdują się w mikserach StudioLive i dzięki konwerterom 24-bit/96 kHz o zakresie dynamiki 114 dB zapewnia czyste, transparentne brzmienie. Interfejs wyposażono też w słynne, wyjątkowo głośnie (120 mW) wyjście słuchawkowe znane z wielu produktów PreSonusa. (Uważaj z poziomem głośności!)

AudioBox 22VSL jest wyjątkowo wytrzymały - to nie przechwałki. Posiada tę samą, solidną stalową obudowę, co oryginalny AudioBox USB - urządzenie, które przeszło słynny test upuszczania na ziemię, kopania, przejeżdżania po nim samochodem zanim użyto go do, jakże udanych nagrań. Właśnie to znaczą słowa “wytrzymały i przenośny” w wydaniu PreSonusa. Ten potężny maluch mieści się w jednej trzeciej skrzyni rack i można go umocować w standardowym uchwycie racka (nie ma go w zestawie).

Funkcjonalność i potęga oprogramowania
System VSL pozwala w prosty sposób zarządzać procesami miksu z poziomu komputerów Mac® lub PC z Windows® i zapewnia funkcje edycji i zapisywania ustawień, dzięki czemu bardzo łatwo można tworzyć i korzystać z biblioteki presetów. Na dobry początek otrzymujesz ten sam zestaw ponad 50 presetów Fat Channel, które są dostarczane razem z mikserami StudioLive. Ustawienia te zostały stworzone przez profesjonalnych muzyków i inżynierów dźwięku i pozwalają szybko przystosować dynamikę i korekcję dla ścieżek wokalnych, gitar i wielu innych.

Idealnie zintegrowany z dołączonym oprogramowaniem DAW Studio One™ Artist i VSL, interfejs AudioBox 22VSL współpracuje z dowolnym oprogramowaniem do rejestracji audio dla systemów Mac i Windows. W przeciwieństwie do wielu współczesnych przedmiotów, jego cena jest bardzo przystępna.

Sięgnij po nowej generacji interfejs USB 2.0, którego najważniejsze zalety to: efekty działające w czasie rzeczywistym i z minimalną latencją; solidna konstrukcja; najwyższej jakości brzmienie oraz przystępna cena: AudioBox 22VSL!

FUNKCJE:

Interfejs audio 24-bit/96 kHz 2 x 2 USB 2.0.
2 kanały wejściowe na panelu przednim, dla każdego kanału:

Złącze typu Combo - wejście mikrofonowe XLR i symetryczne instrumentalne ¼" jack,
Przedwzmacniacz mikrofonowo instrumentalny XMAX™ w klasie A,
Osobna regulacja wzmocnienia sygnału mikrofonowego dla każdego kanału, w zakresie od 0 do +35 dBu,
Zasilanie fantomowe 48V dla mikrofonów pojemnościowych (uruchamiane wspólnie).

Mix, regulacja proporcji między sygnałem wejściowym a sygnałem odtwarzanym z komputera, odsłuch z zerowym opóźnieniem,
Gniazdo słuchawkowe z regulacją poziomu,
Regulacja poziomu dla wyjścia głównego,
Wskaźnik przesterowania poziomu LED dla każdego kanału,
Studio One™ Artist - program wielośladowy typu DAW w zestawie,
Virtual StudioLive™ (VSL) - oprogramowanie kontrolne w zestawie. Funkcje:

Niemal zerowe opóźnienie dla odsłuchu przy złożonym przetwarzaniu sygnału,
4 x mikser z podwójnym DSP,
Sekcja efektów ze StudioLive™16.0.2 Fat Channel dla każdego wejścia analogowego i z własnym powrotem w programie DAW: kompresor, limiter, ekspander, filtr górno-przepustowy i korektor semi-parametryczny ,
2 tory efektowe stereo z pogłosem i linią opóźniającą,
Ponad 50 gotowych ustawień Fat Channel DSP do wykorzystania na ścieżkach wokalnych i instrumentalnych.

WEJŚCIA/WYJŚCIA:

1 port USB 2.0
2 złącza typu Combo XLR/¼" jack - wejście mikrofonowe XLR i instrumentalne,
2 główne wyjścia liniowe (L/P) na złączach symetrycznych ¼” jack,
Wyjście słuchawkowe stereo ¼” jack,
Złącza Midi In/Out (wejście/wyjście MIDI).

PRZETWARZANIE CYFROWE:

Interfejs audio 24-bity; dostępne częstotliwości próbkowania 44.1, 48, 88.2, oraz 96 kHz,
Profesjonalne konwertery A/C/A (z zakresem dynamiki +114 dBu),
Odsłuch analogowy z zerową latencją i regulatorem Mix (sygnał odtwarzany/wejściowy­),
Kompatybilność z systemami Mac® i Windows®, w tym z systemami Mac OS X 10.6 Snow Leopard i Windows 7,
Wsparcie dla ASIO, Core Audio, Direct Sound (Windows XP), Windows Audio Session API (Windows Vista i Windows 7).

BUDOWA:

Można zamontować w racku 1/3U (za pomocą opcjonalnego systemu mocowania 3UMR),
Wytrzymała konstrukcja, w całości metalowa obudowa i metalowe regulatory,
Waga 0.7 kg,
Zasilany przez USB - nie musisz szukać gniazdka w ścianie!

OPROGRAMOWANIE:

Virtual StudioLive (VSL) - Przełomowe oprogramowanie kontrolne PreSonus,
Studio One Artist - Rewolucyjna cyfrowa stacja robocza PreSonusa, z nieograniczoną liczbą ścieżek i ponad 4 GB dodatkowej zawartości od innych producentów.

Wymagania systemowe
Poniżej podano minimalne wymagania dla systemu komputerowego przy współpracy z interfejsem AudioBox 22VSL.

WINDOWS:

Windows Vista, Windows 7 (32- i 64-bity),
Procesor Intel Pentium 4 1.6 GHz lub AMD Athlon 64 3000+ (Turion) (zalecany 2.8 GHz lub szybszy),
1 GB pamięci RAM (zalecane 2 GB).

MAC:

Mac OS X 10.6 (Snow Leopard) lub nowszy (32- i 64-bity),
Procesor Intel Core 1 Solo 1.5 GHz (zalecany procesor Intel Core Duo lub Intel Xeon),
Pamięć RAM 1 GB (zalecane 2 GB).

WSPÓLNE DLA SYSTEMÓW WINDOWS I MAC:

Port USB 2.0 ,
Zalecane połączenie z Internetem ,
Napęd DVD-ROM (potrzebny przy instalacji programu Studio One Artist),
Ekran monitora o rozdzielczości nie mniejszej niż 1024x768 pikseli.

Warto pamiętać, że moc obliczeniowa procesora, dostępna ilość pamięci RAM oraz rozmiar i prędkość dysku twardego mają decydujący wpływ na wydajność systemu rejestracji. Im mocniejszy system (szybszy procesor i więcej RAMu) tym niższy poziom latencji (opóźnienia sygnału) przy odsłuchu sygnałów audio i MIDI.

WEJŚCIA MIKROFONOWE:

Typ złącza: Combo, XLR, żeńskie, symetryczne,
EIN przedwzmacniacza mikrofonowego: -129 dB, 20 kHz BW, maks. wzmocnienie, Rs=40Ω, A-ważone,
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz, ±0.3 dB• Zniekształcenia THD + N: 0.005%, 0 dBu, 1 kHz, jednolite wzmocnienie, 20 kHz BW, A-ważone,
Odstęp od szumu: 94 dB, 0 dBu, 1 kHz, jednolite wzmocnienie, 20 kHz BW, nieważone,
Zakres regulacji wzmocnienia: od -15 dB do +65 dB,
Maksymalna dynamika na wejściu (input max headroom): +10 dBu, < 0.5% zniekszt. harm. • Impedancja wejściowa: 1.7 kΩ• Zasilanie fantomowi: +48 VDC, 10 mA całkowite.

WEJŚCIA INSTRUMENTALNE:

Typ złącza: Combo, ¼" TS, żeńskie, niesymetryczne,
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz, ±0.3 dB, jednolite wzmocnienie,
Zniekształcenia THD + N: 0.006%, 0 dBu, 1 kHz, jednolite wzmocnienie, 20 kHz BW, A-ważone,
Odstęp od szumu: 89 dB, 0 dBu, 1 kHz, jednolite wzmocnienie, 20 kHz BW, nieważone,
Zakres regulacji wzmocnienia: od -30 dB do +50 dB,
Maksymalna dynamika na wejściu (input max headroom): +15 dBu, < 0.5% zniekszt. harm,
Impedancja wejściowa: 1 MΩ.

WYJŚCIA ANALOGOWE:

Typ złącza: ¼" TRS, żeńskie, symetryzowane,
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (±0,2 dB),
Zniekształcenia THD + N: 0.002%, 1 kHz, 20 kHz BW, A-waż,
Odstęp od szumu: 107 dB, 1 kHz, maks. wzmocnienie, 20 kHz BW, nieważone,
Poziom wyjściowy: +10 dBu,
Impedancja wyjściowa: 51Ω.

WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE:

Typ złącza: ¼" TRS, żeńskie, stereo Moc maksymalna: 30 mW/ch przy obciąż. 60Ω• Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz, ±0.5 dB, maks. wzm.,
Zniekształcenia THD + N: 0.08%, 1 kHz, maks. wzm., 20 kHz BW, A-ważone ,
Odstęp od szumu: 90 dB, 1 kHz, maks. wzmocnienie, 20 kHz BW, nieważone.

ZASILANIE:

Typ zasilania: Zasilanie przez USB, +5 VDC, < 500 mA.

DANE CYFROWE:

Główny interfejs: USB 2.0 high-speed,
Rozdzielczość bitowa: 24 bity,
Częstotliwości próbkowania: 44.1 kHz, 48 kHz, 88,2 kHz, 96 kHz,
Latencja: 2.8 ms - 6 ms, tor analogowy od wejścia do wyjścia,
Dynamika konwersji AC: 114 dB, przy rozdz. 48 kHz, A-ważone,
Dynamika konwersji CA: 114 dB, przy rozdz. 48 kHz, A-ważone.

BUDOWA:

Można zamontować w racku 1/3U (za pomocą opcjonalnego systemu mocowania 3UMR),
Wytrzymała konstrukcja, w całości metalowa obudowa i metalowe regulatory,
Waga 0.7 kg,
Zasilany przez USB - nie musisz szukać gniazdka w ścianie!

Informacje dodatkowe:
Wszystkie dane techniczne pochodzą od producenta. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają błędów lub uchybień. W przypadku wysyłki paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej, uprzejmie prosimy o otworzenie jej w obecności kuriera. W przypadku jej widocznego uszkodzenia należy niezwłocznie sporządzić protokół uszkodzenia i przesłać nam pocztą e-mail lub fax-em, dzięki temu będziemy mogli domagać się odszkodowania od firmy kurierskiej, a uszkodzony przedmiot bez problemu wymienimy na nowy.

Wirtualny spacer po naszym sklepie:

Adres i siedziba firmy:
Sklep Muzyczny Pasja
ul. Wiktorska 7/11
02-587 Warszawa

Kontakt:
Tel./Fax: (22) 880 00 00
email: sklep@sklep-muzyczny­.com.pl

Konto bankowe:
08 1140 2004 0000 3102 4903 0792
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 11:00 - 19:00
sobota 10:00 - 14:00

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u pasjamusic za co najmniej 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 22 880 00 00
  Infolinia (czynna od poniedziałku do piątku 11:00 - 19:00 oraz w soboty 10:00 - 14:00)
 • 22 845 45 80
  Salon Pro Audio

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po jego spełnieniu przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy – np. zlecenie zainstalowania anteny satelitarnej; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy – np. zakup złota na giełdzie; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb – np. zakup garnituru szytego na miarę; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia – np. zakup jogurtu w sklepie internetowym; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu – np. zakup i otwarcie opakowania soczewek kontaktowych; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami – np. zakup urządzenia z dołączonym do niego komercyjnym oprogramowaniem, aktywowanym unikalnym kodem lub numerem seryjnym urządzenia; 7) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy – np. wezwanie informatyka do uszkodzonego laptopa; 8) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu – np. otwarcie zafoliowanego filmu DVD; 9) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 10) o świadczenie usług hotelarskich, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi – np. zakup biletu na koncert; 11) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy – np. zakup na stronie internetowej dostępu do bazy piosenek. Zwrot kosztów przesyłki Koszt odesłania towaru do przedsiębiorcy w sytuacji odstąpienia od umowy zawartej na odległość ponosi konsument, chyba że przedsiębiorca zgodził się go ponieść lub przed zawarciem umowy nie poinformował konsumenta o tej konieczności. Należy przy tym pamiętać, że konsumentowi odstępującemu od umowy, należy się nie tylko zwrot ceny towaru, ale także kosztu jego wysyłki poniesionego przy zakupie (wysyłka rzeczy od sprzedawcy do kupującego) – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie. Jeżeli klient wybierze droższy środek transportu, nie otrzyma zwrotu różnicy między wartością wybranej dostawy a najtańszym sposobem transportu. Uwaga – nie należy tu uwzględniać odbioru osobistego (0 zł), gdyż nie jest to sposób dostarczenia towaru. Formularz Zwrotu (przykład) Dokument zwrotu/reklamacji* towaru Nabywca (Imię i nazwisko): .......................................................... ....................................................... (Miejscowość i data) Adres:....................................................................... ...................................................................... Email: ...................................................................... Telefon kontaktowy: ................................................ Reklamowany towar: ............................................... Przyczyna zwrotu: (właściwe zaznaczyć) - towar posiada wadę - dostawa niezgodna z zamówieniem - zwrot towaru bez podania przyczyny (przysługuje w ciągu 10 dni od dnia otrzymania towaru, towar należy zwrócić w oryginalnym opakowaniu bez śladów użytkowania wraz z paragonem/fakturą) - inne Proszę opisać wadę: ............................................................................................................................................... ............................................................................................................................................... Proszę o: (właściwe zaznaczyć) - wymianę towaru na wolny od wad - wymianę towaru na inny towar (proszę podać nazwę towaru): ............................................................................... - zwrot gotówki na konto: ............................................................................................................................... Uwagi: ............................................................................................................................................... .............................................................................................................................................. ................................................. (czytelny podpis) *niepotrzebne skreślić

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@sklep-muzyczny.com.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.