PRAKTYCZNY ORGANIZER DO WÓZKA (6992787674)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

Świetny i bardzo praktyczny ale i nie duży organizer do wózka, spacerówki

Organizer przyczepiany jest na rzepy do rączki od wózka

Posiada kilka bardzo przydatnych przegródek gdzie zmieścisz butelki po bokach a w środku w największej komorze zabierzesz ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy

Organizer w środku posiada jeszcze jedną kieszonkę zamykaną na suwak, a z przodu przegródkę na mokre chusteczki

Praktyczny i niezawodny!!

Po zakupie podaj kolor do wysyłki

Dostawa i płatność
od 14,00 zł

Lokalizacja: sprzedaż wysyłkowa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
7,00 zł
maksymalnie w paczce
3

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ewelina olszewska
Borzymowska 43d/508
03-565 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
slodevel827
50,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

3,0

Czas wysyłki

3,0

Koszt wysyłki

3,0

Obsługa kupującego

3,0

Kontakt

  • 515619576
poniedziałek - piątek
09:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

 Przesyłka zagraniczna  z Chin, Finlandii, Szwecji

Standardowy czas dostawy- od 10 do 35 dni roboczych, najczęściej 2-3 tygodnie

1.Kupując na aukcji jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na udostępnianie Państwa danych osobowych dystrybutorom/producentom, a także przewoźnikom, w tym firmom kurierskim oraz Poczcie Polskiej , w celach niezbęnych do realizacji złożonego zamówienia. 

 2. Czas oczekiwania wynosi od 15 do 35 dni roboczych od momentu wysłania. Nie liczymy sobót, niedziel oraz świąt. Towar zamawiamy od zagranicznego producenta w ciągu 24h od otrzymania wpłaty.

3. Paczki do Państwa docierają za pośrednictwem Poczty Polskiej. Najczęściej paczki dochodzą po 15 dniach roboczych od wysłania,  nie odpowiadamy za pracę Poczty zagranicznej jak i Polskiej.  

Z przyczyn obiektywnych sporadycznie się może zdarzyć , że czas dostawy ulegnie wydłużeniu, na co nie mamy wpływu np.święta państwowe

Każda przesyłka jest ubezpieczona w 100% wartości. Oznacza to, że jeśli przesyłka nie dojdzie do Państwa do 45 dni roboczych od chwili wysłania, wówczas otrzymują Państwo zwrot kosztów zakupu. 

4. Przesyłka monitorowana jest na podstawie numeru trackingowego nadawanego każdej przesyłce. Dzięki temu numerowi można śledzić status przesyłki i na życzenie kupującego podajemy międzynarodowy nr przesyłki, który jest dostępny w ciągu 10 dni roboczych od nadania 

5. Przesyłki wysyłane są pocztą lotniczą.  W Polsce przesyłkę dostarcza Poczta Polska więc w razie nieobecności  adresata przesyłkę należy odebrać w Urzędzie Pocztowym na podstawie awizo.Towar nieodebrany przez adresata uważa się za dostarczony , My nie ponosimy odpowiedzialności za nie odebranie paczki przez Kupującego przez co zwrot należności jest niemożliwy. 

6. Opis produktu, cena towaru, koszty przesyłki oraz informacja o gwarancji  (jeżeli produkt jest nią objęty) znajdują się na stronie transakcji. Koszty przesyłki w opisie transakcji podane są dla jednej sztuki.Również do  każdego zamawianego kolejnego przedmiotu, należy doliczyć osobno koszty  przesyłki.

7. Kupujący zawierając transakcję dokonuje zakupu towaru poza Unią Europejską. Wprowadzając go na obszar Wspólnoty Europejskiej staje się jego importerem. Przesyłka może zostać objęta procedurą celną dlatego też czas dostarczenia przesyłki może się wydłużyć na co nie mamy wpływu.

 8.Na wpłatę czekam 7 dni po tym czasie zwracam się z prośbą do Allegro o zwrot prowizji. 

9. Nie ma możliwości wysyłki towaru za pobraniem. 

10.W przypadku nie podanej możliwości wyboru koloru przedmiotu transakcji, prosimy o informację o dokonanym wyborze koloru.Brak wyboru koloru może spowodować opóznienia w wysyłce towaru lub losowe wybranie koloru przez dostawcę towaru. 

 11.Proszę Państwa proszę być cierpliwym i wyrozumiałym ponieważ trudno żebyśmy odpowiadali za działanie poczty zagranicznej jak i Polskiej jeżeli do Państwa nie dotrze paczka w terminie. 

12.Nie ma możliwości odstąpienia Kupującego od zawartej umowy, jeśli zakupiony przedmiot został już do niego wysłany przez dostawcę i jest w trakcie dostawy. W takiej sytuacji, zwrotu można dokonać po doręczeniu przedmiotu.

13. Zwracając -towar musi być kompletny, bez śladów użytkowania. Zwrot ceny zakupu towaru następuje w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej. Należność za zwrócony towar, zostanie przelana na konto bankowe wskazane przez Kupującego. Zwrot nie będzie uznany jeżeli zwracany towar nie będzie odpowiadał wymaganym. warunkom. Wówczas towar zostanie odesłany do Kupującego na jego koszt.

14. Aby zwrot był skutecznie przeprowadzony Kupujący przesyła droga e-mailową na adres slodevel827@gmail.com informację o zwrocie zakupionego towaru i z jakich przyczyn go chce zwrócić.Zwrot pieniędzy jest możliwy po odesłaniu towaru lub w momencie kiedy termin realizacji upłynie a towar nie dotarł lecz zobowiązani są Państwo do zwrotu towaru jak już go Państwo otrzymają.

15. W przypadku gwarancji zaleca się zachowanie opakowania fabrycznego.Nasza firma nie ma wpływu na czas trwania i efekty procedury gwarancyjnej i nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez serwis techniczny gwaranta. Kupujący przyjmuje do wiadomości, że okres gwarancji wynosi 12 miesięcy, gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych

 16. Towar wysyłany jest na adres podany w formularzu dostawy.

 17. Przy zamówieniu proszę o przemyślane zakupy!

18.Przystąpienie do transakcji jest zupełnie dobrowolne, a udział w niej oznacza akceptację regulaminu.

  

Pozostałe informacje

Przesyłka zagraniczna  z Chin, Finlandii, Szwecji.

Standardowy czas dostawy- od 10 do 35 dni roboczych, najczęściej 2-3 tygodnie