POZNAN DWIE OPONY 225/55/17 PIRELLI ROK 2014, (6541675196)

zakończona
320,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 33,00 zł
 • lokalizacja: poznan
 • stan: używane
 • liczba opon w ofercie: 2 szt.
 • bieżnikowane: nie
 • średnica: 17"
 • szerokość opony: 225 mm
 • profil opony: 55
 • producent: Pirelli
 • rok produkcji: 2014
 • indeks nośności: 97
 • indeks prędkości: h do 210 km/h
 • run flat: nie

WITAM.MAM DO SPRZEDANIA DWIE OPONY ZIMOWE 225/55/17 97H FIRMY PIRELLI WINTER SOTTO ZERO 3 Z ROKU 2014,O BIEŻNIKU 5 MM. OPONY SĄ PRZYWIEZIONE Z NIEMIEC.DWIE OPONY KOSZTUJA 320 ZŁ,SPRZEDAJE TYLKO JAKO PARE.OPONKI BYŁY SPRAWDZONE CIŚNIENIOWO.OPONY MOZNA OBEJRZEC W SERWISIE OPON W POZNANIU NA UL. 28 CZERWCA NR 263.NA STANIE MAMY SZEROKI WYBÓR OPON 13,14,15,16. W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSZĘ DZWONIC POD NUMEREM TEL. 691-895-157 LUB 693-166-677

Kontrola jakości- przeprowadzana w 6 krokach, obejmuje każdą oponę, felgę lub koło przed wystawieniem na sprzedaż.

Krok 1: montaż opony na felgę.

Krok 2: sprawdzenie trakcji na wyważarce,

Krok 3: sprawdzenie szczelności w basenie z wodą.

Krok 4: demontaż.

Krok 5: pakowanie i zdeponowanie w magazynie.

Dopuszczalne są łatki w oponach, zlokalizowane w korcie opony (po gwoździu, śrubie itp.) oraz otarcia rantów ochraniających felgę (dotyczy głównie opon niskoprofilowych wyposażonych w takie zabezpieczenie).

Niedopuszczalne są uszkodzenia struktury bocznej opony tzw.wybrzuszenia, przecięcia po nożu itp.

Dbałość o zadowolenie klienta.

Każdemu klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru przed upływem 14 dni od daty doręczenia przesyłki bez podania przyczyny. Zwrotowi nie podlegają koszty wysyłki.

Informacje dodatkowe.

Towar widoczny na autentycznych zdjęciach zamieszczonych w ogłoszeniu. Regulamin transakcji na stronie o mnie. Gorąco polecamy!!!.

Pytania prosimy kierować pod numer 693-166-677 DANIEL W ofercie posiadamy szeroką gamę innych rozmiarów. Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów.

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 33,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

FIRMA FAST CAR POZNAŃ 61-481 UL.28 CZERWCA 1956 ROKU,NR.263 TEL 693 166 677

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
FAST CAR DANIEL ŚWIATKIEWICZ
28 CZERWCA 1956 ROKU,NR 263
61-481 POZNAN
Polska
 
Firma FAST CAR zastrzega prawo klienta do zwrotu towaru bez podania przyczyny przed upływem 14 dni od daty doręczenia przesyłki.Zwrotowi nie podlegają koszty wysyłki.Towar nie może być używany lub uszkodzony.Zwrotowi podlega także oryginalne opakowanie, które również nie może zostać zniszczone.

reklamacje

W przypadku uznanej reklamacji FAST CAR zobowiązuje się do wymiany uszkodzonego produkt lub zwrotu kwoty transakcji razem z kosztami wysyłki.Działania reklamacyjne nie mogą zostać zastosowane w przypadkach, o których mowa w dziale "pozostałe informacje".

pozostałe informacje

REGULAMIN. OPONY UŻYWANE 1. Informujemy, że wszystkie nasze ogłoszenia zawierają autentyczne zdjęcia sprzedawanego towaru. 2. Wszelkie pomiary wysokości bieżnika opon używanych są wielkościami orientacyjnymi i poglądowymi. W przypadku towaru używanego, pomiar w kilku punktach na całej szerokości opony zawsze wykazuje różne wartości, dlatego prosimy klientów, aby sugerowali się przede wszystkim zdjęciami zamieszczonymi w ogłoszeniu (jeżeli opony widoczne na zdjęciach odpowiadają Państwa oczekiwaniom, w praktyce będzie tak samo). 3. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów, którym poświęcamy wiele czasu i uwagi, realizując wieloetapową procedurę przygotowania do sprzedaży. W sytuacji, gdy w efekcie błędu lub przeoczenia popełnionego przez naszych pracowników, otrzymacie Państwo wadliwy towar, zwrócimy nie tylko koszty samego produktu, ale i wysyłki. 4. Wkłady naprawcze w oponach używanych (tzw.łatki), zlokalizowane w dowolnym miejscu, na całej szerokości opony (od spoiwa do spoiwa włącznie), są rzeczą normalną i powszechnie stosowaną na całym świecie, a zatem w oponach znajdujących się w ofercie naszej firmy mogą także znajdować się łatki.Firma FAST CAR zobowiązuje się zamieścić w ogłoszeniu odpowiednią informację w sytuacji gdy w oponie używanej wystawianej na sprzedaż, znajdują się więcej niż dwa wkłady naprawcze.W przeciwnej sytuacji FAST CAR nie ma obowiązku informowania Klienta o takiej sytuacji.Procedura sprawdzania opon jest szczegółowa i wieloetapowa, niestety mimo to w sporadycznych przypadkach zdarzają się przeoczenia -prosimy o wyrozumiałość, w takich sytuacjach postępujemy zawsze zgodnie z oczekiwaniami klientów. 5. FAST CAR nie dopuszcza do sprzedaży opon używanych z uszkodzeniami struktury bocznej, do których zaliczamy: wybrzuszenia, przecięcia nożem itp. 6. W przypadku opon nisko-profilowych zdarzają się otarcia rantów chroniących felgę - jest to naturalna sytuacja wynikająca z ochronnej funkcji tych struktur. Jeżeli opona posiada ubytki-wyszczerbienia, a jej płótna nie zostały naruszone, wówczas braki są uzupełniane przeznaczoną do tego celu mieszanką gumową-zabieg ma charakter poprawki kosmetycznej,a w ogłoszeniu zamieszczamy informację o łatce kosmetycznej.Bardzo drobne zadrapania są eliminowane za pomocą kleju cyjanoakrylowego lub nie są eliminowane.