Poznań (1409) (7209080322)

Od 24-04-2018 do 06-05-2018 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 5,40 zł
  • List polecony priorytetowy 7,00 zł
  • lokalizacja: Chełm , Polska
  • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • data: po 1945
  • oryginał / reprodukcja: oryginał

Opis

Dołączony do aukcji obraz (bez korekt/retuszu, kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych) przedstawia oferowaną pocztówkę, w tym stan jej zachowania i wymiary. Białe pola, to efekt komputerowego usunięcia danych osobowych i adresowych osoby/osób. W lewym górnym rogu rewersu pocztówki będzie umieszczony ołówkiem numer pocztówki z przedmiotowej aukcji. 

Wszelkie uwagi, propozycje, sugestie itp. dot. przedmiotowej aukcji - proszę o kierowanie na email: hpbeer@gmail.com 

Dodatkowo informuję, że zanim oferowany przedmiot nie zostanie zalicytowany, to przedmiotowa aukcja może zostać zakończona przed czasem.  

Dostawa i płatność
od 5,40 zł

Lokalizacja: Chełm , Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,40 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
6-7 dni roboczych
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Dodatkowe informacje

BGŻ BNP Paribas S.A. nr 27 2030 0045 1130 0000 0052 4650

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Z uwagi na sprzedaż przedmiotów używanych, to nie udzielam na nie gwarancji. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Henryk
hpbeer@gmail.com
00-000 ...
Dodatkowe informacje

Tylko w przypadku, gdy otrzymany przedmiot nie jest zgodny z opisem i zamieszczonymi zdjęciami/skanami do przedmiotowej aukcji. W przypadku uszkodzenia przedmiotu w czasie jego doręczania należy taką przesyłkę reklamować u doręczyciela w tarkcie jej doręczania, gdyż nie ponoszę odpowiedzialności za przedmioty uszkodzone z winy doręczyciela. 


O sprzedającym
hepio
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

232

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 609 *** *** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Mam na imię Henryk i jestem wieloletnim kolekcjonerem.   

Sprzedaję przedmioty, z których zrezygnowałem z powodu zmiany zainteresowania, reorganizacji kolekcji lub dlatego, że są to dublety moich zbiorów. Nie prowadzę firmy, a sprzedażą zajmuję się amatorsko i w wolnym czasie.    

Oferowane przeze mnie przedmioty są moją własność od co najmniej sześciu miesięcy i są przedstawione oraz opisane w dobrej wierze (nie jestem ekspertem!). Ich stan zachowania staram się realnie przedstawiać na dołączonych skanach lub fotografiach do przedmiotowych aukcji. 

Pozostałe informacje

Zanim zaczniesz licytować proszę o zapoznanie się z poniższymi moimi warunkami i zasadami obowiązującymi w każdej z moich aukcji, co pozwoli na uniknięcie niepotrzebnych nieporozumień i pozwoli na bezkonfliktowe sfinalizowanie transakcji: 

1) proszę o przemyślenie chęci kupna przedmiotu, który chcesz licytować, gdyż w zasadzie nie odwołuję ofert (w wyjątkowych i uzasadnionych wypadkach czynię to na co najmniej 24 godziny przed zakończeniem aukcji). 

2) nie będziesz mógł(-a) uregulować należności, wynikającej z wylicytowanej aukcji, w terminie 7 dni od jej zakończenia – proszę o nie licytowanie. Dopuszczam inne terminy regulowania należności - po e-mailowym porozumieniu się w tej sprawie ze mną przed wzięciem udziału w licytacji. 

3) regulowanie należności z tytułu wylicytowania aukcji powiększonej o koszty przesłania preferuję w formie przelewu/wpłaty na mój rachunek bankowy, który posiadam w BGŻ BNP Paribas S.A. nr 27 2030 0045 1130 0000 0052 4650. W tytule przelewu proszę o podawanie tylko swojego nicku/loginu z Allegro i ilości wylicytowanych aukcji, np.: rybka – rozliczenie 6 aukcji (to wystarczy!). Proszę o nie podawanie tytułów aukcji i ich numerów.  Inne informację, np. dot. zmiany adresu wysyłki przedmiotu, kosztów przesłania itp. proszę o przesyłanie na mój adres e-mailowy. 

4) dzień rozliczenia się z wyklicytowanej (-ych) aukcji za pośrednictwem PayU nie jest równoznaczny z dniem zaksięgowania należnosci na moim rachunku bankowym. 

5) nie wysyłam wylicytowanych przedmiotów za zaliczeniem pocztowym. 

6) wylicytowane przedmioty wysyłam na adres z powiadomienia z Allegro, po zaksięgowaniu należności na moim rachunku bankowym. W przypadku potrzeby wysłania wylicytowanego przedmiotu na inny adres, proszę o wskazanie go e-mailem, niezwłocznie po zakończeniu aukcji lub dokonanym przelewie/wpłacie należności za wylicytowany przedmiot. 

7) wylicytowane przedmioty wysyłam w dni robocze od poniedziałku do środy (sporadycznie od czwartku do piątku), do trzech dni roboczych od dnia zaksięgowania należności na moim koncie. 

8) wylicytowane przedmioty wysyłam wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej, wg jej cennika i co najmniej listem poleconym doliczając tylko koszt opakowania/koperty.   

9) na odpowiedzialność i ryzyko Kupującego, mogę wysłać wylicytowany przedmiot listem zwykłym ekonomicznym lub listem zwykłym priorytetowym (proszę o e-mailowe zgłoszenie tego abym mógł podać koszt przesłania takiej przesyłki). 

10) przy przesyłaniu przedmiotów, które przekroczyły wartość 120,00 zł - zalecam korzystanie z przesyłki z zadeklarowaną wartością. W tym celu proszę o kontakt e-mailowy w celu ustalenia kosztu ich przesłania oraz proszę o podanie kwoty deklarowanej przesyłki.

11) nie ponoszę odpowiedzialności za przesyłki zaginione i uszkodzone z winy Poczty Polskiej. W takich przypadkach, po uznaniu reklamacji przez PP, zwracam kupującemu kwotę wynikającą z wartości wylicytowanego przedmiotu powiększoną o koszty przesłania lub tylko do wysokości uwzględnionej reklamacji w przypadku, gdy kupujący życzył sobie przesłanie wylicytowanego przedmiotu listem nie obejmującym całkowitej jego wartości. 

12) w przypadku wątpliwości co do oferowanego przedmiotu proszę o ich zgłaszanie e-mailem na co najmniej 24 godziny przed zakończeniem aukcji - postaram się udzielić wyjaśnień lub odpowiednio zareagować aby uniknąć ewentualnych późniejszych nieporozumień. 

13) nie kończę aukcji przed czasem chyba, że zaistnieje nieprzewidywalna sytuacja losowa. 

14) wylicytowanych przedmiotów nie wysyłam za granicę Polski.  

Fakt przystąpienia do licytacji jest równoznaczny z akceptacją powyższych warunków i zasad. 

Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości lub problemy itp., istotne dla prawidłowego przebiegu aukcji lub związane z aukcją, proszę o kontakt ze mną - e-mail: hpbeer@gmail.com . W sprawach pilnych można mnie zastać pod tel.kom.: 609 881 877 w godz. 9.00-18.00. Niemniej, kontakt może być utrudniony lub niemożliwy dlatego proszę o kontakt e-mailowy.  

Wyświetlenia:2
Numer oferty:7209080322
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry

Na czasie