POSZYCIE SŁUPKA PRAWE AUDI A8 D3 4E0867240S (6912078098)

zakończona
48,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 17,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
  • lokalizacja: Bralin, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • typ samochodu: samochody osobowe
WITAM WSZYSTKICH NA MOJEJ AUKCJI

Przedmiotem aukcji jest prawe poszycie słupka pasujące do samochodów marki

AUDI A8 D3

4E0 867 240 S

Na innych aukcjach posiadam więcej części do tego modelu.

Na wszystkie części udzielam 14- dniowej gwarancji rozruchowej.

Na innych aukcjach posiadam więcej części do tego modelu.

Na wszystkie części udzielam 14- dniowej gwarancji rozruchowej.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod nr tel 667 260 959

(S291216)
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

AUTO-CZĘŚCI Elwira Wittek
ul. Wrocławska 91c
63-640 Bralin
NIP: 619-201-84-17
REGON: 302767570

kontakt

  • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
  • sobota 08:00 - 13:00
  • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

1.) NIE WYSYŁAMY PACZEK ZA GRANICĘ ! 2.) NUMER KONTA BANKOWEGO I DANE DO PRZELEWU BANK ZACHODNI WBK S.A. 44 1090 1144 0000 0001 3285 6831 Auto częśći Elwira Wittek ul.Wrocławska 91c 63-640 Bralin

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
AUTO CZĘŚCI ELWIRA WITTEK
UL. WROCŁAWSKA 91 C
63-640 BRALIN
PL
Dodatkowe informacje

    

Zwroty i wymiany

· Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827), w terminie 14 (czternastu) dni od otrzymania zamówionego towaru, konsument ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, wg zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Kupujący jest obowiązany do odesłania towaru niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni na adres: AUTO CZĘŚCI Elwira Wittek, pod adresem 63-640 Bralin, ul. Wrocławska 91C. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący.

· Zwrot środków pieniężnych nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania stosownego oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

· Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

· W przypadku błędnie zamówionego towaru Sprzedawca nie zwraca poniesionych kosztów wysyłki. Zwrotowi kosztów podlega tylko cena zamówionego towaru.

· Jeśli dostarczony Państwu towar nie był zgodny z zamówieniem, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym fakcie. Tak szybko, jak to możliwe wymienimy towar na inny, na swój koszt. Wymiana towaru zostanie dokonana zgodnie z dostępnością produktu w naszym sklepie. W przypadku braku dostępności towaru na wymianę firma AUTO CZĘŚCI Elwira Wittek, pod adresem 63-640 Bralin, ul. Wrocławska 91C, zastrzega sobie możliwość zwrotu środków pieniężnych za zakupione części.FORMULARZ ZWROTU TOWARU

DATA ZAMÓWIENIA: .................................................. 

NUMER FAKTURY/PARAGONU: ...................................................................................................

IMIĘ I NAZWISKO: .......................................................................................................................

ADRES: .............................................................................................................................................. .....................................................................................................................................................

TELEFON: ................................................................... 

Proszę o zwrot gotówki na rachunek bankowy: (zwrot możliwy jest jedynie na rachunek bankowy Klienta) nazwa Banku: .............................................................................................

Numer rachunku ………………………………………………………………………………………………………………..

NAZWA TOWARU ………………………………………………………………………………………………………………

ILOŚĆ …………………………………………………………………………

CENA BRUTTO …………………………………………………………..

PRZYCZYNA ZWROTU ………………………………………………………………………………………………………..

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Uwagi Klienta: ...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Oświadczam, że znane mi są warunki zwrotu towaru określone w Regulaminie sklepu. 

....................................................................................

(czytelny podpis Klienta)

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok

Adres do reklamacji:
AUTO CZĘŚCI ELWIRA WITTEK
UL. WROCŁAWSKA 91C
63-640 BRALIN
PL
Dodatkowe informacje

  

1. Reklamacje 

· Wszystkie towary dostępne w Sklepie pochodzą z legalnego źródła, są oryginalne i posiadają gwarancję jakości producenta. Wszystkie oferowane na stronach sklepu części przeznaczone są do montażu w warsztatach specjalistycznych. 

· Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fabryczne może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych za pośrednictwem Sklepu. 

· Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze: 

· wad fabrycznych,

· uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu, 

· niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu. 

W przypadku stwierdzenia, iż otrzymana przesyłka została mechanicznie uszkodzona, prosimy zażądać od kuriera spisania protokołu szkodowego oraz pozostawienia Państwu jego egzemplarza (ważne, żeby nastąpiło to w dniu dostawy) oraz o niezwłoczne poinformowanie Działu Obsługi Klienta Sklepu pod numerem telefonu  667-260-959 w celu jak najszybszego rozwiązania problemu.

Brak możliwości odstąpienia od umowy: 

1) Klient nie ma możliwości odstąpienia od umowy w momencie, gdy towar posiada znaczne ślady użytkowania niż zaznaczone w ofercie (inne niż uszkodzenia powstałe w trakcie transportu)

 Podstawą do rozpatrzenia reklamacji jakościowej jest potwierdzenie zakupu towaru w Sklepie tj. paragon lub Faktura VAT. Identyfikacja Kupującego dokonywana jest na podstawie numeru zamówienia, paragonu lub faktury.

 W przypadku towarów, na które Sklep udzielił gwarancji, Klient ma do wyboru dwa sposoby reklamowania niezgodności zakupionego towaru z umową:

-  Klient ma możliwość reklamowania towaru u sprzedawcy jakim jest firma AUTO CZĘŚCI Elwira Wittek. Taką reklamację należy zgłosić pisemnie i przesłać ją poprzez e-mail na adres autoczesci.eb@onet.eu lub drogą pocztową na adres firmy,

-  Skorzystania z uprawnień wynikających z udzielonej gwarancji – w tym wypadku Klient reklamuje towar bezpośrednio u gwaranta (podmiotu udzielającego gwarancji) - dotyczy to tylko towaru fabrycznie NOWEGO, a Sklep jest tylko pośrednikiem przekazującym reklamację.

Reklamację należy zgłosić w miejscu zakupu towaru, czyli w naszym Sklepie, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Pracownicy Działu Reklamacji niezwłocznie skontaktują się z Państwem i poinformują o procedurze reklamacyjnej.

W przypadku uznania reklamacji jakościowej lub stwierdzenia niezgodności towaru z umową wymiana zostanie dokonana zgodnie z dostępnością produktu w naszym Sklepie. W przypadku braku dostępności towaru na wymianę Sklep zobowiązuje się do zwrotu środków pieniężnych za uznane w procesie reklamacji części samochodowe.

· Naprawiony lub wymieniony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt Sklepu. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. 

· W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu  667-260-959.

· Jeżeli dostarczony produkt nie będzie spełniał wymagań gwarancyjnych, Klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany.

Gwarancja i rękojmia obejmuje tylko wady materiałowe i produkcyjne, nie obejmuje uszkodzeń na skutek niewłaściwego montażu, w wyniku wypadku, normalnego zużycia eksploatacyjnego oraz przedwczesnego zużycia na skutek niewłaściwego stanu innych elementów zawieszenia (wahacze, sworznie, końcówki, tuleje gumowo-stalowe, osłony itp.).

Roszczenia z tytułu gwarancji, czy rękojmi dotyczą tylko samego towaru (wymiana na wolny od wad lub zwrot równowartości) - nie dotyczą kosztów dodatkowych takich jak transport, montaż, demontaż, badania diagnostyczne etc.


  

2. Zwroty i wymiany

· Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827), w terminie 14 (czternastu) dni od otrzymania zamówionego towaru, konsument ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, wg zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Kupujący jest obowiązany do odesłania towaru niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni na adres: AUTO CZĘŚCI Elwira Wittek, pod adresem 63-640 Bralin, ul. Wrocławska 91C. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący.

· Zwrot środków pieniężnych nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania stosownego oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

· Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

· W przypadku błędnie zamówionego towaru Sprzedawca nie zwraca poniesionych kosztów wysyłki. Zwrotowi kosztów podlega tylko cena zamówionego towaru.

· Jeśli dostarczony Państwu towar nie był zgodny z zamówieniem, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym fakcie. Tak szybko, jak to możliwe wymienimy towar na inny, na swój koszt. Wymiana towaru zostanie dokonana zgodnie z dostępnością produktu w naszym sklepie. W przypadku braku dostępności towaru na wymianę firma AUTO CZĘŚCI Elwira Wittek, pod adresem 63-640 Bralin, ul. Wrocławska 91C, zastrzega sobie możliwość zwrotu środków pieniężnych za zakupione części.